Slovakya 3-2 İtalya | 24 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Slovakya 3-2 İtalya | 24 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Slovakya 3-2 İtalya | 24 Haziran | Maç Sonucu

pirlo nun hafif sakatlığı falan mı vardı?,nasıl yedek kalır anlam veremedim

İtalya'nın fazla ilerleyemeyeceğini biliyordum ama gruptan çıkamaması süpriz oldu. Sevindirici.

İtalya çok kötü oynamasına rağmen 2 verilmeyen gol ile turu kaybetti.Futbol çok ilginç.

Yaslilari goturursun ve heleki Milan ile Juventusdan cogunlukla oyuncu goturursun olacagi buydu :D iki takimda kotu bir sezon gecirdi.

Slovak lara helal olsun diyorum,çok iyi organize olmuşlar iyi ayağa pas yaptılar,tek eksiklikleri geniş alanda son hareketleri iyi yapamamalarıydı ki iyi yapsalardı italya 3 golle kurtulamazdı.

slovekya da en çok dikkatimi daha önceden de olduğ gibi a.güclü vittek çekti.

gerçekten çok iyi bir adam,bizim Galatasaray da dahi rahat oynayacak kapasiteye sahip.

bursaspor elini çabuk tutup kardeş takım aracılığıyla bu adamı alsaydı ş.ligi için iyi seçim yapmış olurdu.

fb nin transferi stoch a geline hızlı bir adam ama teknik ve fiziki yönü özellikle fiziki durumu zayıf asla bir arda turan bir tuncay şanlı olamaz.

vereceği katkı sınırlı olur,iyi ki de almamışız.

italya ya gelince,italyayı yıkan lippi nin ta kendisidir

nerdeyse akranlarını koyarak oynatacak milli takıma,huzur evi gibi yapmış.

hiçbir koordinasyon yok,pas alışverişi yok kısacası elenmeyi hakettiler.

tebrikler slovekya diyorum.

Dünya Şampiyonu'na yazık oldu.2 puan alarak grubu sonuncu tamamladılar.İlk 2 maçı kazanamadılar ve iyi oynamıyorlardı.Beklenen bir son oldu aslında.Fransa ile aynı duruma düştüler.Slovakya'yı tebrik etmek lazım.En önemli maçı kazanarak gruptan çıkmayı başardılar.Büyük ihtimalle Hollanda ile eşleşecekler.Zor maç olacak...

Buffon 2006'dan tek fark Del Piero ve Totti idi demiş. Tabii duygusal yaklaşmış. Benim kafadan o da.

Gerçeklere dönersek; sakatlık önemli bir etken oldu. Şu takımda kim sakatlanmasın diye sorsak Lippi önce Buffon sonra Pirlo'yu sayardı. İkisi de gitti. Cannavaro çok yaşlı, Zambrotta-Gattuso eski günlerini mumla aratıyor. Montolivo ve De rossi de çok kötü oynayınca bu sonuç kaçınılmazdı. Forvet bölgesine yorum yapmak istemiyorum ihraç alırım büyük ihtimalle. Yine de sonradan oyuna giren Pirlo'nun oyunun şeklini nasıl değiştirdiğini görünce bir acaba oluştu kafamda. Zaten hep yazdığım gibi Montolivo-De Rossi-Pirlo orta sahası çok iyi olabilir. Görmek nasip olmadı. Quagrierella'yı da tebrik ediyorum turnuvanın en klas golünü attı, keşke iaquinta'nın yerine oynasaydı...

Üst Alt