Smiley tarihine ışık tutanlar's list | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Smiley tarihine ışık tutanlar's list

lighthouse.jpg

arkadaslar su anki smileylari yetersiz bulan, ve degistirmeye meyilli bireyler adina bu basligi actim

bu baslikta luzum haketmeyen smileylar ve yerine getirebilecegimizleri tartisalim

smiley tarihine isik tutalim

Cevap: Smiley tarihine isik tutanlar's list

"Schindler'in listesisinden sonra böyle bir liste yapılmadı."

Kramozov kardeşler

Konunun anlam ve önemini belirten güzel bir giriş yapmışsın öncelikle tebrikler. :005:

Evet renkdaşlar güzel bir katkı sağlayalım toplanıp buyrun.
obscene-smiley-932.gif

oncelikle luzuma haiz olamamis smileyleri belirleyelim

herkes 2 tane hic kullanmadigi ve kullanmayacagi smiley oturtsun pls.

arda can tarhan Emir Satriani+ Erkut Bastürk Göksel Aksoy Numan Aslan Safak Alfak

katki pls

:SS::akansular::sad007::sleeping::kupa::blush2::wave::flow::yoji::008::biggringift::pasta::allecto::redface::elvis:

Bunları pek kullanan yok ve best of sayılır çirkinlikte.

bu işi sırf bana bırakırmısın reis-ul burritos ? mah-choob etmem :ka21: lakin 1 full gune ihtiyacım olur hepsini hazırlayana kadar. benide ilgilendiren bir konu zira.

ihalenin emir satrianiye teslim edilmesi ve ortaya cikan eserin hayri refik onur (fikir babalari) konsorsiyumu tarafindan degerlendirilmesi fikrine katilanlar ve karsi cikanlari gorebilir miyiz

hc

Katıldığımı like olarak gösterdim ama yazıya da döker isem : KATILIYORUM.

(Tabi çok beğenilebilecek önerilere de açık bir konu.)

tamam dozstlar, smiley degisiklikleri contractor emir satrianiye devredilmistir. onerilerimizi buraya yapalim, emir bakip ilhams alir. sonra emirin calismasi orh tarafindan degerlendirilecek ve linki yonetime gonderilecektir

iyi nights

Üst Alt