Sneijder: "Arka kapıdan çıkmam demiştim!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder: "Arka kapıdan çıkmam demiştim!"

Ulan başkası istese parasını gitmeden küfürler edersiniz. Çok ilginçsiniz be :D
Ben de Sneijder kalsıncıyım orası ayrı.

sneijder giderse o stadin dolma ihtimali FOS!
dolu dizgin batma yolunda emin adimlarla yürüyoruz, dursun son vurgununu yapti. ulan sneijder 4-5aliyorsa serefsiz belhanda10+gomis5+maicon7=22mio+30mio yillik ettimi 52mio euro maliyet yapar sana 200milyon tl, hayirli isler! uyuyun siz uyuyun!

Wesley ve menaceri Albers ise hem 1 yıllık alacakları olan 4.5 milyon Euro’yu hem de bonservisini talep ediyor.

Hadi ordan paragöz serefsiz Albers. Derdin bu sekilde Imza parasi cikarip senin kendi payinida yükseltmek dir. Eger bedava gönderip birde 1 yillik alacagini verirsek kalsin takimda kendi basina antremana ciksin bakalim, milli takima cagriliyormu birdaha? Wesley Dünya kupasi icin oynamak istiyecektir bu sekilde kalmaz kendisi.

Hala 4,5 yazıp yanılan var beyler Sneijder'in sen 1.3 milyon euroyu imza atarsan veririm diye söz vermisin. Ne demek istiyorum imza parası bu parayı peşin vermiyorsun sana 3 senede öderim diyorsun(sözleşmesinin sonuna kadar) adam buna güvenip tamam diyor eğer sen hadi 1 senen var seni istemiyoruz dersen eğer
1- bu imza parasının 3.taksitini odeyeceksin.
2-adamin eğer massinda fark varsa bunu da odeyeceksin.

Şu anki savaş takımda kalma savaşı kulup vermeyecem albers hepsini istiyoruz diyecek
Ya geri adım atıp 1 sene daha yararlanacaksin ya da 1.3 milyon euro+ gideceği kulüpten alacağı farkta uzlasip bonservisini vereceksin.
Burada sorun ne biliyor musunuz sözleşmeli oyuncundan bonservis almayı direkt olarak sildin sen büyük aptallık yaparak hemde, yapacağın şey kampa götürüp hayvan gibi çalıştıracaktin orada menajerine kardeş bak planlarımızı uymuyor durumumuz da vahim 3-5 milyon Euro getir al götür oyuncunu diyecektin. Sen durduk yere kılıç çektin neyin intikamını alma hevesi bu meraklardayim

böyle bir şey söylediğini düşünmüyorum, yalan haberdir. ama öyle bir dünya yok. hem 1 senelik maaşını hem de bonservisini verecek kadar enayi değiliz. Bunun pazarlığını yapacak konumda da değil sneijder, dk olduğundan dolayı.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dursun,Aynısını olcana yapmadı mı?

Öyle bir dünya var ve bunu bile bile dursu n yapıyor.

Sürün yağlı surat!

Bonservis parası kazandırmadan, zarara sokarak git gerçek aslan.

Yalancı ve hain Dursun'u madara et öyle git.

Gerçek taraftar arkanda.
Arkadaş siz nasil Galatasaray'liyim diyebiliyorsunuz !!!!! Ne demek zarara sok,Dursun cebinden mi verecek bu parayi,senin benim gibi taraftarlar ve kulübümüzden cikacak yeter artik be baslayacam Seijderdende dursundan da Tudordan da ne lan bu iki haftadir ayni seyleri yazip duruyorsunuz yetti be

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dursun,Aynısını olcana yapmadı mı?

Öyle bir dünya var ve bunu bile bile dursu n yapıyor.

Sürün yağlı surat!

o olay daha farklı ve dursun'un işbilmezliğinden dolayı oldu. herhalde akıllanmıştır. sen oyuncu ile anlaşmadan tek taraflı sözleşmeni feshettim dersen tabiki paşa paşa kalan parasını ödersin. fesih yerine olcan'ı paf'a yollasa bu sene 1 maça dahi çıkarmasaydı zaten devre arasında ya da şuanda gidecek yer arardı kendine.

sneijder mevzusunda da al kardeşim bonservisini git dersin. yok efendim ben 4.5 istiyorum diye diretiyor mu? zaten oyuncu 4.5'u alacam diye inat ederse bu para sözleşme gereği her türlü senin cebinden çıkacak. sana 3 yol var. birincisi 4.5'u verip yollamak, bu tek taraflı fesih de olur, anlaşarak vermek de olur aynı kapıya çıkıyor. ikincisi oyuncunun 1 sene daha kontratı var, yollarsın paf'a 1 maça dahi çıkarmazsın yani mobbing uygularsın. bu sneijder için mevcut şartlarda en kötü seçenek, çünkü dünya kupası var. üçüncüsü ise kalan 1 senesinde oyuncudan faydalanırsın ki işler bu safhaya geldikten sonra bu seçenek pek mümkün görünmüyor

Arkadaş siz nasil Galatasaray'liyim diyebiliyorsunuz !!!!! Ne demek zarara sok,Dursun cebinden mi verecek bu parayi,senin benim gibi taraftarlar ve kulübümüzden cikacak yeter artik be baslayacam Seijderdende dursundan da Tudordan da ne lan bu iki haftadir ayni seyleri yazip duruyorsunuz yetti be

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sneijdersporlusunuz diyincede kiziyorlar, tamam seversiniz anlarimda Galatasarayi zarara sokmadan gitme demekte ne yahu

SM-T560 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sneijdersporlusunuz diyincede kiziyorlar, tamam seversiniz anlarimda Galatasarayi zarara sokmadan gitme demekte ne yahu

Yemin ediyorum beynimden vurulmusa döndüm bu kadar talihsiz bir aciklamayi bir Galatasaray taraftari nasil yapar. Kaldi ki Emre Saykal arkadasin da Galatasaray'liligindan da suphem yok onceki yorumlarini da biliyorum cunku

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sahip cikalim sneijder, ADAM gibi ADAMDIR
ender futbolculardandir, hicbirzaman galatasarayi kötümsemeden, hep en iyisini vermeye calisan cok düzgün bir ADAMDIR.
ve unutmayalim bu adam SNEIJDER!!!!
En iyisi buysa hemen gönderilsin bari bundan sonra en iyisini verecek deseydin.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dursuna inat Kontratdaki butun parani al + Aciklama yapip Madara et. Dün belli oldu aslinda yine : belhanda yerini dolduramaz. + Gomis ile muazzam ikili olurdunuz
Sonra dk sini tv den seyreder Musap kardeş. Yönetiminde elinde bayağı bir koz var ve florya da 3 tane mis gibi saha var düz koşu yapacak.

Yemin ediyorum beynimden vurulmusa döndüm bu kadar talihsiz bir aciklamayi bir Galatasaray taraftari nasil yapar. Kaldi ki Emre Saykal arkadasin da Galatasaray'liligindan da suphem yok onceki yorumlarini da biliyorum cunku

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Burda bir arkadas yazmisti Sneijder size buyu mu yapti diye dogru herhalde cunku bu takimdan daha buyuk efsanelerde olayli sekilde ayrilmisti ama onlarda bu tepkinin yarisi bile yoktu

Sonra dk sini tv den seyreder Musap kardeş. Yönetiminde elinde bayağı bir koz var ve florya da 3 tane mis gibi saha var düz koşu yapacak.

Vallah hollandanin pek DK katilacagi yok. İki tarafta ( daha cok Albers vs Dursun) agir inatlasmis durumundalar.
Kotu olan Sneijderi butun dunya taniyor ve seviyor. Buna yapilan bu mallik markamizi zedeler

Üst Alt