Sneijder: "Arka kapıdan çıkmam demiştim!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder: "Arka kapıdan çıkmam demiştim!"

En iyisi buysa hemen gönderilsin bari bundan sonra en iyisini verecek deseydin.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ne bekliyorsun daha les kadroda adam gecen yil 17asist yapti, anlamadim yani 40tanemi yapsin?
öfkeni bence sen yürüyen pardon sürünen lescuga söyle kaldiki aldigi ücretde farksiz degil en temizinden 3,9milyon euro.

dursun takımı mahvetti birde belhandayı taraftarın önüne attı resmen artık kimse belhandadan birşey beklemesin böyle bir klüp yönetimi böyle bir insan yönetimi yok bu kadar profesyonellikten uzak insanlar nasıl oluyorda galatasaray gibi bir klübü yönetebiliyorlar anlamakta zorluk çekiyorum.

Vallah hollandanin pek DK katilacagi yok. İki tarafta ( daha cok Albers vs Dursun) agir inatlasmis durumundalar.
Kotu olan Sneijderi butun dunya taniyor ve seviyor. Buna yapilan bu mallik markamizi zedeler
Inter in zedelendi mi? Asıl yapmazsan massak oğlanı olursun koca kulüp sun, sneijder kim? Acıma olmayacak bunu istemiyormuydunuz? Futbolcuya dayalı düzeni bitirmek amacınız degilmiydi?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaş siz nasil Galatasaray'liyim diyebiliyorsunuz !!!!! Ne demek zarara sok,Dursun cebinden mi verecek bu parayi,senin benim gibi taraftarlar ve kulübümüzden cikacak yeter artik be baslayacam Seijderdende dursundan da Tudordan da ne lan bu iki haftadir ayni seyleri yazip duruyorsunuz yetti be

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

3 transfer yapınca Dursun'un hainliklerini unutan yalaka kesimden değiliz en azından.

Dursun defolup gidecek, bu takım şampiyon da olsa defolup gidecel olmasa da.

3 transfer yapınca Dursun'un hainliklerini unutan yalaka kesimden değiliz en azından.

Dursun defolup gidecek, bu takım şampiyon da olsa defolup gidecel olmasa da.
Dursunun yalaka kesimi varsa onlarin da abv ama sen Galatasaray zarat etsin batsin diyorsun ayni antudakilerin,forzadakilerin yazdigi gibi yakismiyor dursun ayri Galatasaray ayri

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karaktersiz omurgasız olana kadar parasız olalım daha iyi.
Parasiz olmak baska,tuttugun takimin iflas etmesini istemek baska,Dursun ne.kadar hainse bu dilekte bulunmak farkli degil ,talihsizlik olarak düşünüyor um.zira boyle bir seyi icten istemediğini tahmin ediyorum.neyse cok uzadi anlasacak gibi degiliz.kaldi ki ben Sneijder a yapilanlardan cok rahatsizim ama olay farkli boyutlara vardi klube zarar veriyorlar

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt