Sneijder: "Arka kapıdan çıkmam demiştim!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder: "Arka kapıdan çıkmam demiştim!"

muslera-bruma-ve-simdi-de-sneijder-tgg1rhrs4mfeq8k23pcx.jpg

Galatasaray'da geleceği belirsizliğini sürdüren Wesley Sneijder, daha önce söylediklerinin arkasında duruyor.​

Galatasaray'da kadro dışı bırakılan, Florya’da Hakan ve De Jong’la birlikte idman yapan Wesley Sneijder krizi hâlâ çözülebilmiş değil.

Galatasaray Yönetimi, Hollandalı yıldızla yolları bonservis bedeli kazanarak ayırmak istiyor.

Wesley ve menaceri Albers ise hem 1 yıllık alacakları olan 4.5 milyon Euro’yu hem de bonservisini talep ediyor.

Hâl böyle olunca kriz çıkmaza girdi. Sneijder’in ise yakın çevresine, “Baskılara boyun eğmek istemiyorum. Galatasaray’da arka kapıdan ayrılmam demiştim. Sözümün arkasındayım” diyerek kahraman olmak istediği öğrenildi.

Fanatik​

Giderken de seni bu şekilde gönderenleri yerin dibine sokmadan gitme lan! Gerekirse açıklama yap, toplantı düzenle neyse. Dursun Özbek'i de ne kadar zora düşürürsen o kadar iyi.

Bonservis parası kazandırmadan, zarara sokarak git gerçek aslan.

Yalancı ve hain Dursun'u madara et öyle git.

Gerçek taraftar arkanda.

böyle bir şey söylediğini düşünmüyorum, yalan haberdir. ama öyle bir dünya yok. hem 1 senelik maaşını hem de bonservisini verecek kadar enayi değiliz. Bunun pazarlığını yapacak konumda da değil sneijder, dk olduğundan dolayı.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sahip cikalim sneijder, ADAM gibi ADAMDIR
ender futbolculardandir, hicbirzaman galatasarayi kötümsemeden, hep en iyisini vermeye calisan cok düzgün bir ADAMDIR.
ve unutmayalim bu adam SNEIJDER!!!!

böyle bir şey söylediğini düşünmüyorum, yalan haberdir. ama öyle bir dünya yok. hem 1 senelik maaşını hem de bonservisini verecek kadar enayi değiliz. Bunun pazarlığını yapacak konumda da değil sneijder, dk olduğundan dolayı.

Yiilik 4.5 milyon alacagini birakacak bi enayi de yok. Hele ki boyle muamele gosteren adamlara asla birakmamali.

Yiilik 4.5 milyon alacagini birakacak bi enayi de yok. Hele ki boyle muamele gosteren adamlara asla birakmamali.
2018de dünya kupası var. sneijder için de hayatının son dk'sı. sözleşmemdeki 4.5 milyonu vereceksem o adamı yollamam. nasıl olsa yabancı sınırı da yok. koyarım paf takıma 1 sene oynatmam. 1 sene oynamayan adamı da kimse dk'na çağırmaz. tehditse tehdit. yani 2 tarafın da eli boş değil. Bir şekilde orta yolu bulsunlar

Son düzenleme:
Dursuna inat Kontratdaki butun parani al + Aciklama yapip Madara et. Dün belli oldu aslinda yine : belhanda yerini dolduramaz. + Gomis ile muazzam ikili olurdunuz

Boş demagojiye gerek yok. Sen adama eşeklik yaptın adam da hakkını istiyor bu kadar basit.

Keşke bir kuruş almasa ama Dursun ve Tudor'u bu konudaki terbiyesizliklerini, çapsızlıklarını anlatıp, yerin dibine sokup çıkarsa bunları.

Üst Alt