Sneijder Ayrılma Talebinde Bulunmadı! İşte Gerçekler... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder Ayrılma Talebinde Bulunmadı! İşte Gerçekler...

sneijder_wallpaper_by_ofkdesign-d8w2yoq.jpg

İbiza 'da açtıgı gece kulübüyle eşi Yolanthe ile birlikte ilgilenen sneijdere yönetim 1 hafta daha izin verdi..

Öte yandan sneijderin şimdiye kadar yönetimden ayrılma yönünde bi talepte bulunmadıgı öğrenildi.

Önümüzdeki hafta çarşamba ya da perşembe menajeri ile istanbula gelmesi beklenen sneijder başkan Dursun Özbek ve Cenk Ergün ile görüşecek.

Ve durumu bu görüşme sonrasında belli olacak.

ali naci küçük..

Wesley Sneijder gidiyor mu? İşte cevap...

Son düzenleme:
Onumuzdeki hafta carsamba veya persembe mi

Ya biz nasil bir kulubuz yaw bir Allah'in kulu diyemiyor mu sezon acildi sokarim ibiza'na

Antremana fizik olarak en cok ihtiyaci olan adam hala tatilde

dün görüntüler düştü garson gibi içecek servisi yapıyordu masalara sneijder bu nasıl vizyonsuzluktur işin futbol kulübün idmanlara başlamış garsonluk için izin istiyor felan gitmesine birşey demem ama aynı parayı kazanan selçuk'ta gidecekse ve onunda lehinde haberler yapılacaksa

Hikaye anlatıyor Ali Naci, takımdan ayrılmayacak adama Ibiza' da restoran açtı diye kimse haftaya Perşembe' ye kadar izin falan vermez.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sanarsın herifi zorla futbolcu yaptılar da hatır için oynuyo.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
siz salak misiniz ya da bilerek mi böyle yaziyorsunuz
bar yüzünden oyuncuya hic tatil verildigini gördünüz mü
biraz mantik lütfen

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
Sen salak mısın arkadaşım beynini küçük bi ayrıntıya niye odaklıyosun. Bar için verilmesin de baska sey için verilsin. Ne fark etti.

Sen salak mısın arkadaşım beynini küçük bi ayrıntıya niye odaklıyosun. Bar için verilmesin de baska sey için verilsin. Ne fark etti.

kulüp bulmasi icin izin verilmis iste bunu idrak edemeyecek kadar aptal degilsinizdir diye umuyorum
ki dün transfer görüsmeleri de yapildi baska bir takimla
baska türlü ne diye izin versinler sacma salak konusup fbli ve bjklilere malzeme vermeyin
rica ediyorum

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Üst Alt