Sneijder, Bülent Uygun'un Takımıyla Anlaştı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Bülent Uygun'un Takımıyla Anlaştı

Butun ihale sneijder e filan kalmadi , burada elestirilen zaten sneijder degil , en azindan benim icin ...

ben sneijder ve selcuk gibi adamlara akil almaz uzun veya yuksek rakamli sozlesmeler yapilmasina karsiyim

simdi nice te bir varlik gosteremedi ama nice klubunun bu attigi hep yek zarin faturasi ne , bizim 2 senede odedigimiz fatura ne

keza basta selcuk olmak uzere , bir cok adama verilen paralar , belhanda ... say say bitmez

buradaki insanlarin tepkisi yahut sneijder basliklarinda cikan tartismanin sebebi , sneijder dibin dibini kazmasina ragmen halen savunulmasi

yoksa zaten belhandanin sneijderin yerine alinmasi , hele hele bu rakamlara alinmasinin akilla bagdasir yani yok

Bülent Uygun: "Wesley Sneijder alanında en iyi oyunculardan biri. Galatasaray'daki performansını biliyorduk. Katar'daki Dünya Kupası öncesinde bu transfer biraz da bu anlamda yapıldı. Fransa'da imza attı. Pazar akşam özel uçakla gelecek."

Hollanda futbolundaki dususun iki ispati ulkemizde zaten , sneijder bizdeki 2 kotu sezonun ardindan nice , orada oynamayip katar

van persie nin durumu meydanda , keza de jong , donk da , wan der viel de

ama kasimpasada uzun zaman geciren babel tekrar milli takimda . E robben filan da yaslaninca senelerdir halleri meydanda portakallarin

kotuye kotu diyebilmek lazim , cunku ap acik meydanda .. ama sneijder gitsin yerine belhanda gelsin demek de haliyle dogru degil

Kimse kariyerini veya futbolculugunu tartismiyor ama bizde son 2 sezonda fizik olarak birakmisti futbolu,katara gittigine göre kafa olarak ta bitirmis

Iyi bir 10 numara olarak hatirlanacak

Sence Galatasaray ile özdeş olmuş birinin şikeci Galatasaray düşmanı bir hocanın gittiği takıma gitmesi hoşmu
Para işte neler yaptırıyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bence de hoş değil ama Sneijder'in bizim gibi düşünmesini bekleyemem. Adam sonradan bize mal olmuş birisi ve sezon başı ne şekilde yol verildiği ortada. Üstelik Bülent Uygun ve karakterine dair de çok bir malumatı yoktur.

Sence Galatasaray ile özdeş olmuş birinin şikeci Galatasaray düşmanı bir hocanın gittiği takıma gitmesi hoşmu
Para işte neler yaptırıyor

Bunlar taraftar için önemli olan şeyler, futbolcuların zerre umursadığını düşünmüyorum böyle şeyleri hele hele yabancı futbolcuların hiç. Büyük ihtimalle Sneijder'in haberi bile yoktur.

Kendisi mi izin istedi, bizimkiler elden çıkarmak için mi almadı bilmiyorum ama sezon başı kampına vaktinde katılıp antrenman yapsaydı bu hallerde olmazdı diye düşünüyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kendisi bu ay sonunda imzayı atmıştı 2013 te hey gidi hey.Gelişini 4 gözle beklemiştim.Nereden nereye.Bitik olduğu geçen sene çok net belliydi zaten.Almıştır buradan yıllık 5 hayırlısı diyelim.

Bunlar taraftar için önemli olan şeyler, futbolcuların zerre umursadığını düşünmüyorum böyle şeyleri hele hele yabancı futbolcuların hiç. Büyük ihtimalle Sneijder'in haberi bile yoktur.
Bende taraftar olarak 2016 haziranı silmiştim sneijderi
Klubu aşalayan kendini kaf dağlarında zannettiği günlerde

Bende taraftar olarak 2016 haziranı silmiştim sneijderi
Klubu aşalayan kendini kaf dağlarında zannettiği günlerde

Volkan'ı sağa sola yatıran, Alllllaaahııım gooool diye bizi coşturan, şampiyonluk sonrası '' bener ağlımo '' diyen adamı sevmeyelim de taş mı olalım ?

Emre kendine bakıyor, Sneijder gibi Ibiza'da yaşayıp arta kalan zamanlarında antrenman yapıp maça çıkmıyor. Keza Babel ve Quaresma da.

Sneijder'in son halini sen de izledin, ha izlemediysen 1-3'lük Kasımpaşa maçını izle.

Olm ne sacmaliyon lan isteyen istedigi yerde yasar sen sirf zevkine bunlar beni satmak istiyor diye adami kampa istemezsen ne yapacakti. Sneijder ile ipler mayis ayinda kopmustu sadece taraftara gostermek istemediler. Plan belliydi 3-5 tane parali kopek sayesinde taraftara alttan alttan gaz vermekti verildi iste uzaklarda arama.

Olay sneijder falan degil su kafa yapisini degistirmek lazim. Emre hirsli adammis emrenin hirs oldugu yerde sneijder karesidir. Hayir ne olacakti hoca mal mal hareketlerde bulunuyor baskan sinsinin nirvansi geldiginden beri yapi taşı kim varsa gonderme derdinde bir ajan. Ne olmasini bekliyorsunuz anlamiyorum adam 32 yasindan sonra lan bunlara gununu gosterecem lanet olasi federaller mi diyecekti aksiyon filmlerini azaltin.
Hayir emrenin hirsinda akili kaldim adam futbolu birakiyordu yahu sirf baska seylerin hatrina ibbye gitti krioto emrecik o konulara sapmayalim. Bu adamin turkiyede baska kulube gitme ozgurlugunu korkarak once kapattin.
Emreye hirs dedin babelde, quaresmada da mi hirs var.
Yahu umut buluta teneke takip gonderdik niye o en buyuk ozelligi kosmak olan adam bitmisti, gittigi gunden itibaren herif yine kosmaya baslamisti. Tum futbolcular suclu zaten bitmistu degil mi hic dusunmeyelim haci buba bu floryada neler oluyor acaba diye. Dursun denen adam floryayi ciftlige cevirmisti huzur olmayan bir yerde kimse performans gostermez gostermek istemez haha bunu 15 gun once yasadik gorduk.

Hücreler gibi kendi kendimizi yemeye gerke yok once meloydu sonra sneijder sirayla gidecek musleraya dogru gidiyor. Az ayagimiz yere bassin yahu. Direkt harcama uzerine kurulu su mentaliteden vazgecin cunku ben sallarim elestiririm yha diyince bitmiyor bundan etkilenip hayali seyler yazmaya baslayan herifler turuyor

Son düzenleme:
Olm ne sacmaliyon lan isteyen istedigi yerde yasar sen sirf zevkine bunlar beni satmak istiyor diye adami kampa istemezsen ne yapacakti. Sneijder ile ipler mayis ayinda kopmustu sadece taraftara gostermek istemediler. Plan belliydi 3-5 tane parali kopek sayesinde taraftara alttan alttan gaz vermekti verildi iste uzaklarda arama.

Olay sneijder falan degil su kafa yapisini degistirmek lazim. Emre hirsli adammis emrenin hirs oldugu yerde sneijder karesidir. Hayir ne olacakti hoca mal mal hareketlerde bulunuyor baskan sinsinin nirvansi geldiginden beri yapi taşı kim varsa gonderme derdinde bir ajan. Ne olmasini bekliyorsunuz anlamiyorum adam 32 yasindan sonra lan bunlara gununu gosterecem lanet olasi federaller mi diyecekti aksiyon filmlerini azaltin.
Hayir emrenin hirsinda akili kaldim adam futbolu birakiyordu yahu sirf baska seylerin hatrina ibbye gitti krioto emrecik o konulara sapmayalim. Bu adamin turkiyede baska kulube gitme ozgurlugunu korkarak once kapattin.
Emreye hirs dedin babelde, quaresmada da mi hirs var.
Yahu umut buluta teneke takip gonderdik niye o en buyuk ozelligi kosmak olan adam bitmisti, gittigi gunden itibaren herif yine kosmaya baslamisti. Tum futbolcular suclu zaten bitmistu degil mi hic dusunmeyelim haci buba bu floryada neler oluyor acaba diye. Dursun denen adam floryayi ciftlige cevirmisti huzur olmayan bir yerde kimse performans gostermez gostermek istemez haha bunu 15 gun once yasadik gorduk.

Hücreler gibi kendi kendimizi yemeye gerke yok once meloydu sonra sneijder sirayla gidecek musleraya dogru gidiyor. Az ayagimiz yere bassin yahu. Direkt harcama uzerine kurulu su mentaliteden vazgecin cunku ben sallarim elestiririm yha diyince bitmiyor bundan etkilenip hayali seyler yazmaya baslayan herifler turuyor

İstediğini Katar'da yaşasın o zaman bundan sonra.

Quaresma'da hırs var evet.

Babel'de de var, olmasaydı bu yaştan sonra tekrar yükselmezdi.

Üst Alt