Sneijder, Bülent Uygun'un Takımıyla Anlaştı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Bülent Uygun'un Takımıyla Anlaştı

Kazanilan son şampiyonluktan sonra bunu satsaydik iyi para kazanabilirdik

çünkü 14-15den sonra düşüşe geçti

3 yildir etrafindakiler yüzünden kötü oynuyor denildi, bu sezon Balotelli'li, Serri'li ve Plea'li takimda hiçbir halta yaramadi

Hoca cahil diye kötü oynuyor denildi bu sezon Lucien Favre gibi yakisikli, tastan bile verim alan teknik direktör burada gömülen Belhandadan bile faydalanirken Wesley Sneijderden verim alamadi

Hem bize yazik oldu, hem wesley sneijdere yazik oldu

İstediğini Katar'da yaşasın o zaman bundan sonra.

Quaresma'da hırs var evet.

Babel'de de var, olmasaydı bu yaştan sonra tekrar yükselmezdi.

Hayir sneijder seni niye geriyor adam ozgur isterse aya gider orada oynar ister amerikadan ev alir mac mac gider niye bu hirs.
Ha aynen babelde hirs var soylediklerinde bi tutar olsun babel dedigin adam 28 yasinda ayni kitaya kosarak gitmis adam maksat sallmaksa oturup herkese sallayalim. Quaresma besiktastan kovuldugunda yuruyordu.
Performans artisi oyuncunun aradigi ortami bulmasi ile ortaya cikar diyorum hala tutarsiz hareketler.

Once su sneijder nefreti gomlegini cikar ondan sonra yorum yap derim.

Hayir sneijder seni niye geriyor adam ozgur isterse aya gider orada oynar ister amerikadan ev alir mac mac gider niye bu hirs.
Ha aynen babelde hirs var soylediklerinde bi tutar olsun babel dedigin adam 28 yasinda ayni kitaya kosarak gitmis adam maksat sallmaksa oturup herkese sallayalim. Quaresma besiktastan kovuldugunda yuruyordu.
Performans artisi oyuncunun aradigi ortami bulmasi ile ortaya cikar diyorum hala tutarsiz hareketler.

Once su sneijder nefreti gomlegini cikar ondan sonra yorum yap derim.

Nefret gömleği falan yok, aksine çok severim kendisini ama doğru zamanda ayrıldık. Ben bunu diyorum.

Demek istediğim şu, Katar'a kadar düştüyse futbolu kafa olarak bitirmiştir. Ülkesindeki bir takıma transfer olabilirdi bence, Katar için yaşı erken.

Menajerinin aklına uyarak Nice'e gitti ve bence hata yaptı. Başarılı olma şansı vardı aslında Nice'de ama olamadı.

Göbeğe bak, hey maşallah... Tosun tosun.

DTWuqabXUAEPYUv.jpg

Üst Alt