Sneijder: ''Derbide oynamamı isteyen milyonlarca taraftarımız olduğunu biliyorum''


cid194234_SneijderVI02_1180_580x310.jpg


Sakatlığını atlatan ve son taktik provada da takımla çalışan Hollandalı yıldız, “Derbide oynamamı isteyen milyonlarca taraftarımız olduğunu biliyorum. Onları mutlu etmek istiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum” dedi.

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder derbiye hazır... Teknik direktör Riekerink tarafından kadroya alınması beklenen tecrübeli futbolcu, son iki taktik provada da takımla birlikte çalıştı. 3-4 hafta sahalardan uzak kalacağı tahmin edilirken, 2 haftada geri dönüş yapan Wesley, FANATİK aracılığıyla bir de derbi mesajı gönderdi. Milli takımda sakatlandığı ilk günden beri Fenerbahçe maçında oynamanın planlarını yaptığını belirten Sneijder, “Derbide oynamamı isteyen milyonlarca taraftarımız olduğunu biliyorum. Onları mutlu etmek istiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum” diye konuştu. Yıldız futbolcu, Hollanda dönüşünde de Fener derbisini işaret ederek, “Bu maçta oynamayacaksam hangi maçta oynayacağım” demişti.

Volkan’ı fena avlamıştı

Wesley Sneijder, geçen sezon Arena’da oynanan lig maçında Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’i, karşılaşmanın son dakikalarında biri sağ köşeye, diğeri de sol köşeye olmak üzere iki nefis vuruşla avlamış ve 3 puanı Galatasaray’a getirmişti. Taraftarlar tecrübeli futbolcudan yine gol ya da goller bekliyor.

Mehmet Demircan / Fanatik

Sneijder: ”Derbide Oynamamı Isteyen Milyonlarca Taraftarımız Olduğunu Biliyorum”

 
Derbide ayı oynatmanı isteyen milyonlarca taraftarın var Wesley.

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst Alt