Sneijder Galatasaray'da Kaldı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder Galatasaray'da Kaldı!

Eğer öyle bir şey varsa da Tudor'a falan karşı gelemez ve gelmemeli de bundan sonra. Kampa katılsın başından beri olması gereken buydu zaten. Acilen kilo verip form tutmalı ancak artık yedek kalabilmeyi göze almalı çalışmalı ki bu sezon verimli olacağını düşünüyorum.

ad06550aba35657cc7af80d577f33a63.jpg

Sneijder: "Harika haber! Galatasaray gelecek sezon devam etmemi istiyor. Yarın sağlık muayenesi sonrası antrenmanlara başlayacağım."
Bu dogru ise bir an once takima katilmali ve artik bu gereksiz gundem,coplerin kovulmasi,satilmasi,yeni transferlerin katılması ve Avrupa ligi maclari olmali

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dursun denen herifin bir kez daha yalancı olduğu ortaya çıktı. Sneijder'in planları varmış, önünü açıyorlarmış. Ulan Dursun.

Hicbisey yapamaz kaldıysa inşallah başarılı olur şampiyonlukla güzelce veda ederiz sezon sonu

ALE-L21 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
İnşallah bana kapakları takar

Ama Sneijder yine otoriteye karşı gelirse bu sefer hiç bir oyuncu TD'yi takmaz ve oyuncuların yönettiği düzen tekrar gelir

Neyse belki bu sefer ciddiye alır hem TD hem yönetim göndermek istedi bunun bilincinde olup ciddiye alırsa ve Tudorla arasında sorun olmazsa çokta faydalıda olabilir belkide

Belhanda solda oynar o zaman ama Sneijder'e birisinin sürekli sola gitmemesi gerektiğini hatırlatmalı bu arada :D

Kulup bulamadi kaldi

Beklenen oldu,fazladan tatil yapmis oldu

H.o
Sampdoria istemedi 5 m veren başkası da çıkmayınca kalması normal zaten

Neyse inş iyi oynar geçen seneki gibi 20 maç falan kötü oynamaz umarım

Yalnız bu dursun kadar malını görmedim. 3 tane güzel transfer yaptığı sene bile her şeyi mahvediyor herif

Ulan madem kalacak Belhanda'ya niye 10 numara verdiler adam küfür yedi o kadar bizim yeni oyuncuya küfür eden taraftarlarda mal gerçi o ayrı

Üst Alt