Sneijder: "Galatasaray'da kalmak istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder: "Galatasaray'da kalmak istiyorum"

595c693261361f09f4668ea3.jpg

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Hollandalı yıldız Wesley Sneijder arasında yapılan görüşmeden sonuç çıkmadı.

SNEİJDER: GALATASARAY'DA KALMAK İSTİYORUM

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Wesley Sneijder arasında yapılan görüşme sona erdi. 33 yaşındaki Hollandalı yıldz futbolcu, ''Galatasaray'da kalmak istiyorum, bu sezonun sonunda Dünya Kupası var ve Hollanda ile kupada mücadele etmek istiyorum.'' dedi. Dursun Özbek ise ''yıllık ücretinde inidirime gidelim'' önerisinde bulunduğu öğrenildi.

Hollandalı orta saha oyuncusunun teklifi kabul etmediği ve görüşmelerin Cuma günü devam edeceği kaydedildi.

Goalbien

Kalsın. Dünya gözüyle Belhanda - Sneijder - Konop - Gomis hattını izleyelim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İndirime gitse 2 yıllık sözleşme verip yine 4.5m€ ödeyeceksin en az. Bırak indirime mindirime gitmesin, 1 sezon sonra yolları ayıralım güzel güzel.

Ne zaman bu aciklamasi?
Sanki ben kalmak istiyorum ama bakin beni zorla gonderiyolar aciklamasi gibi.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Dunya kupasına en iyi top oynayanı mı alıyorlar en iyi white chocolate mocha yapani mi? dkda oynamak için her türlü sezona iyi hazırlanmalı hangi takımda olursa olsun

Sosyal medyada da gönderilmesini isteyen grubun başını da ultramallar çekiyor. Sucuktan, pastırmaya terfi etmişler demek ki...

Sneijder kalsin yada gitsin meselesine deginmeyecegim.
Ama giderse bir kanatta Feghouli ve diger kanatta Konoplyanka falan izleyecegiz sananlar, hayal dünyasinda yasiyorsunuz maalesef.

Üst Alt