Sneijder Geri Dönüyor!


geri-donuyor_d485e.jpg


Galatasaray ile yollarını ayıran ve gittiği takımda da fazla forma şansı bulamayan yıldız futbolcu, Türkiye'ye dönmeyi planlıyor.

Galatasaray ile yollarını ayıran ve gittiği takımda da fazla forma şansı bulamayan yıldız futbolcu, Türkiye'ye dönmeyi planlıyor.

Galatasaray ile sezon başında yollarını ayırarak Fransa'nın Nice takımının yolunu tutan Wesley Sneijder ve ailesi İstanbul'u unutamıyor. Türkiye'de başka takımda forma giyerse 15 milyon Euro cezalı bir yaptırım uygulanacak olan Wesley Sneijder cephesinden Galatasaray'a sürpriz bir teklif geldi.

Sneijder Türkiye'ye mi dönüyor?

Galatasaray forması ile Türkiye'de uzun yıllar bulunan ve İstanbul'u çok seven Hollandalı yıldız ve ailesi yeniden Türkiye'ye dönemnin yollarını arıyor. Wesley Sneijder'in manejeri Guido Albers, sözleşmede bulunan 15 milyon Euro'luk tazminat maddesi için Galatasaray yönetimine sürpriz bir teklif götürdü. Fotospor Gazetesi'nde yer alan habere göre, Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, Nice'te başarısız olan oyuncusunun sözleşmesinde yer alan “3 yıl içinde Türkiye'den bir takıma dönerse 15 milyon euro'luk bonservis bedeli ödenir” maddesinde yumuşama istedi.

Başakşehir iddiaları var

Bu maddenin sadece Fenerbahçe ve Beşiktaş ile istenirse Anadolu takımlarını da kapsamasını ama Yolanthe'nin İstanbul'a dönmek için Başakşehir'in hariç tutulmasını istedi. Albers'in yaptığı bu teklifin Sneijder'in Başakşehir'e gelmek için görüşmeler yaptığı şeklinde yorumlandı.​
 
Yalan haber olduğunu düşünüyorum ve ve her ne kadar sevdiğim bir oyuncu olsada, kalmasını istemiş olmama rağmen artık tat vermez bu iş. Kapanan defterleri kapalı tutmayı bilmek lazım artık bu noktadan sonra.
 
bize gelmesin de nereye giderse gitsin. İsteyenler de romantikten çıksın artık. Bazen oyuncuyu iyi hatırlamak için istememek gerekir. Sneijder gelirse bir çok sorun ortaya çıkacak.

Melo ile nasıl doğru zamanda ayrıldıysak Sneijder için de aynısı geçerli. Tek fark; Bu kez yerini doldurduk. İhtiyacımız da yok.
 
Bizde hem aysal hemde dursun yönetimine baski uygulayan her gun konusan albers'in sesi solugu kesildi galiba

Fransa'da adamin aklini alirlar albers yiyorsa Nice yönetiminin isine karissin
 
Nice' i beğenmeyip İstanbul' u özlemek


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sorun o degil. Bence buradaki Tanri statusunu ozluyor. gittigi her yerde yuzlerce kisi tarafindan opulmek, sarilmak, koklanmak istenen biriyken bugun ciktigi Nice carsisinda sadece turistler tarafindan taninmak ona koyuyordur.
 
Üst Alt