Sneijder - Hakan Yerine Emre ve Uğur! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder - Hakan Yerine Emre ve Uğur!

Galatasaray'da önümüzde ki sezon yapılanması kapsamında yaşlı ve performansı düşük isimler ile yolları ayırmayı planlayan yönetim aradığı isimleri yine Türkiye Ligi'nde buldu.

Sneijder ve Tudor arasında ki gerilimin tırmanması üzerine performans düşüklüğü bir kez daha gündeme gelen Sneijder'i satmanın yollarını arayan sarı kırmızılı yönetim, yıldız oyuncunun yerine Alanyaspor'un başarılı oyuncusu Emre Akbaba'yı düşünüyor.

EMRE İÇİN 4 MİLYON BÜTÇE AYRILACAK

Alanyaspor ile pazarlıklara önümüzde ki haftalarda başlayacak sarı kırmızılı yönetim 24 yaşında ki 10 numara için 4 Milyon Euro tavan bütçe belirledi. Alanyaspor ile sözleşmesi 2019 yılında sona erecek Emre Akbaba'nın büyük bir takımda forma giymek istemesini koz olarak kullanmaya çalışan sarı kırmızılı yönetim bu ücrete Alanyaspor'u ikna etmeye çalışacak.

Emre için takas formülünü de masaya koyacak olan Özbek kardeşler Sinan Gümüş, ve Hakan Balta'dan birini de önermeyi düşünüyor.

SOL BEKE 2 MİLYON EURO KARŞILIĞI UĞUR ÇİFTÇİ

Sol bek arayışlarına devam eden yönetim, sakatlığı sebebi ile Ahmet Bulut'un önerisi ile gündeme gelen Coentrao ismine sıcak bakmazken, Tudor'da mücadeleci ve sakatlık sorunu olmayan oyuncular ile anlaşılmasını talep etti.

Mehmet Özbek aracılığı ile devre arası görüşülen Uğur Çiftçi ile prensip anlaşmasına varılırken, geçtiğimiz günlerde Uğur'da bu anlaşmayı teyit eden açıklamalarda bulunmuştu. G.Birliği'nde bu sezon daha çok forma şansı bulan Uğur Çiftçi 27 maçta 2714 dakika görev alırken 1 gol üretti.

VİTOR HUGO FİORENTİNA YOLCUSU

Devre arası transfer döneminde takımın gündemine gelen Brezilyalı stoper Vitor Hugo'da ise Fiorentina devreye girerken, Palmeiras'ın istediği 8 Milyon Euro'yu vermeye ikna olduğu bildirildi.

Vitor Hugo transferinin gerçekleşmemesi durumunda bu mevkiye mutlak bir takviye düşünen sarı kırmızılı yönetim listesinde bulunan diğer isimler ile dirsek temasına başlayacak.

ADEM BÜYÜK EREN GİDERSE ALTERNATİFLER ARASINDA

Taraftardan gelecek tepkiden çekinen sarı kırmızılı yönetim, Basel'e transferi gündemde olan Eren'in satışından gelir elde etmesi durumunda Adem Büyük ismi için temaslarda bulunma kararı aldı.

Aksi takdirde forvet mevkisine Podolski yerine 1 yabancı düşünülüyor.

Aman Allahım

812ae9d50112ac42072cc62e21433055.jpg

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Kaynak soracaklara söyleyeyim şimdiden tek bir kaynak yok. Basında nereyi açsam bunları görüyorum 1 haftadır. Teker teker güvenilir değiller ve bir kısmı da yasaklıdır bizde ama hepsi birden yazıyor, + başımızda DURSUN ÖZBEK DENEN YAPTIKLARI YAPACAKLARINI TEMİNATI OLAN HERİF var.

Transfer dönemi başlamadan bu heriften kurtulmamız gerekiyor. Sneijderi vs gönderemezde gider ne var ne yok harcar al başına bela

"... Sneijder'i satmanın yollarını arayan sarı kırmızılı yönetim, yıldız oyuncunun yerine Alanyaspor'un başarılı oyuncusu Emre Akbaba'yı düşünüyor."

Biri 4 sene sonra bir haberde böyle bir cümleyle karşılaşacaksın dese neremle gülerdim bilmiyorum.

Ayrıca an itibariyle Emre Akbaba'nın kariyerindeki en büyük başarısı adının Sneijder'le aynı haberde geçmesi olabilir.

Sarı kırmızılı yönetim 24 yaşında ki 10 numara için 4 Milyon Euro tavan bütçe belirledi. Alanyaspor ile sözleşmesi 2019 yılında sona erecek Emre Akbaba'nın büyük bir takımda forma giymek istemesini koz olarak kullanmaya çalışan sarı kırmızılı yönetim bu ücrete Alanyaspor'u ikna etmeye çalışacak.

:D

çakma contenin bir dediğini iki etmezler çok doğru tercih 2 isim de. bu hamlelerle avrupa kupalarına katılma yarışında osmanlı konya gibi takımları zorlarız.

Üst Alt