Sneijder ile İpleri Koparan Olay! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder ile İpleri Koparan Olay!

böyle haberlere gerek yok, o dediklerine ben zaten bayağıdır kayıyorum,senin gibi ilk maça kadar ölüp bittikten sonra yallah çekenlerden değilim. Sen dursun için bile, ön yargılısınız adam didinip duruyor diye yazan adamsın bana öyle nefes mefes ayakları ile gelme.

Şu habere iki kere iki kadar basit mantık yürümeden sallayan, adam istese parasını alıp elini kolunu sallaya sallaya gidebilecek imkanı varken, kendisine öyle muamele ettirdi, yetmedi yine adamlık sergileyip kuruş almadan gitti. Vay be başka takıma gitmek isteyip, anlaşamadığı için gelip kendisine böyle muamele ettirmek, halbuki geçen sezondan alacaklarına karşılık elini kolunu sallayarak gidebilecek imkanı varken, gerçekten salakmışıl sneijder.

Siz hala utanmadan sıkılmadan adama gazete haberleri üzerinden sallıyorsunuz.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Arkadas ben kimseye sallamadım ki doğru gibi geldi dedim bu haber icin ne var bunda bu kadar alınacak.

Sneijderin gitmesini istemiyor taraftar ama her taraftarda böyle düşünmek zorunda degil.

Bu sebeple insanları düsman gözüyle görmek yanlıs.Herkesin fikri baska olabilir biraz saygı göstermek gerekir.
Bu kadar alınganlık iyi degil. Sneijder gitmistir olay bitmistir bu haber dogru olsa ne yalan olsa ne

Arkadas ben kimseye sallamadım ki doğru gibi geldi dedim bu haber icin ne var bunda bu kadar alınacak.

Sneijderin gitmesini istemiyor taraftar ama her taraftarda böyle düşünmek zorunda degil.

Bu sebeple insanları düsman gözüyle görmek yanlıs.Herkesin fikri baska olabilir biraz saygı göstermek gerekir.
Bu kadar alınganlık iyi degil. Sneijder gitmistir olay bitmistir bu haber dogru olsa ne yalan olsa ne
tövbe haşa kimseyi düşman diye görmem. O düşmanlık işlerini sneijder gitmeden burda ortaya çıkaran sneijdere sallayanlar olarak sizdiniz, sneijdersporlular, takımı sabote eden hainler falan. O günlerde öyle şeyler söyleyip insanların görüşüne saygı duymak gerekir lafı çok gülünç olmuş yanlız. Siz niye saygı duymuyordunuz gitmesini istemeyenlere? İşinize gelmeyince her yere dönüyorsunuz maşallah.

Sneijder daha görmediğinde öyle bir sallıyordun ki şimdi hiç boşuna zik zak yapma. Adam gitti, ortada basit bir mantık varken, alacaklarına karşılık adam sözleşmesini hakkı olmasına rağmen tek taraflı fesh etmemiş, elini kolunu sallayarak gitmemiş daha hala sneijder aslında gitmeyi kabul etmişti, anlaşamayınca başka takımlarla falan diye sallayan haberlere doğru gibi duruyor demek direk sallamak ile eş değer ölçüde.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
tövbe haşa kimseyi düşman diye görmem. O düşmanlık işlerini sneijder gitmeden burda ortaya çıkaran sneijdere sallayanlar olarak sizdiniz, sneijdersporlular, takımı sabote eden hainler falan. O günlerde öyle şeyler söyleyip insanların görüşüne saygı duymak gerekir lafı çok gülünç olmuş yanlız. Siz niye saygı duymuyordunuz gitmesini istemeyenlere? İşinize gelmeyince her yere dönüyorsunuz maşallah.

Sneijder daha görmediğinde öyle bir sallıyordun ki şimdi hiç boşuna zik zak yapma. Adam gitti, ortada basit bir mantık varken, alacaklarına karşılık adam sözleşmesini hakkı olmasına rağmen tek taraflı fesh etmemiş, elini kolunu sallayarak gitmemiş daha hala sneijder aslında gitmeyi kabul etmişti, anlaşamayınca başka takımlarla falan diye sallayan haberlere doğru gibi duruyor demek direk sallamak ile eş değer ölçüde.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Medya tarafından yönetilen bir toplumda insanlar nelere nelere inaniyor ben bu habere dogru gibi demisim cok mu.

Sızde cok abartıyorsunuz tamam canınız yandı sizide anlıyorum ama davamız galatasaray bir futbolcu icin bu kadar agıt yeter de artar bile

Kimler geldi kimler gecti bu köprüden.Futbol dünyası artık acımasız biz taraftarlar olarak bu duruma alısmalıyız.Bu kadar kasmaya gerek yok.

Medya tarafından yönetilen bir toplumda insanlar nelere nelere inaniyor ben bu habere dogru gibi demisim cok mu.

Sızde cok abartıyorsunuz tamam canınız yandı sizide anlıyorum ama davamız galatasaray bir futbolcu icin bu kadar agıt yeter de artar bile

Kimler geldi kimler gecti bu köprüden.Futbol dünyası artık acımasız biz taraftarlar olarak bu duruma alısmalıyız.Bu kadar kasmaya gerek yok.
Giden adam gitti zaten mesele o değil. Galatasaray bir oyuncu yüzünden batmaz. Mesele daha bir kaç gün önce taraftara demediğini bırakmayan, bir sürü ithamda bulunan, bak takımı sabote ediyorsunuz hainler gibi ağar ithamlar hemde, bunları yapan sizlerin hala utanmaması. Ve evet konuyu kapatmışsınız belli, daha hala mantığa aykırı haberlerde aleyhte yorum yapıyorsunuz. Bunu yaptıkça da cevap olarak böyle mesajlar olacak.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Giden adam gitti zaten mesele o değil. Galatasaray bir oyuncu yüzünden batmaz. Mesele daha bir kaç gün önce taraftara demediğini bırakmayan, bir sürü ithamda bulunan, bak takımı sabote ediyorsunuz hainler gibi ağar ithamlar hemde, bunları yapan sizlerin hala utanmaması.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Sneijder gidebilir demis olabiliriz bunda utanılacak birsey yok bence.

Gidebilir mi?

Gitsin diye orani burani yirttin burada resmen. Gidebilir demis mis. Hadi be ordan.

Töbe ya öyle bisey demedim.

Ben gidebilecegini dogal karşıladım.Sonucta profesyonel bir ortamdayız sneijder gider baskası gelir ki tarihte de hep böyle olmustur.

Sizlerin abartmasına karşı cıktım ya da elestiri getirdim.

Malesef sonunda kötü biz olduk ama olsun.
En azından bazıları gibi popülist davranmıyoruz.

Tudor cok menem bir adam degil ama sneijderin yaninda ahlak zabitasindan madalya alir

bir de su selcuk un ve bilimum hizipcilerin gogsunden kan alsa da nispeten soguyan icim iyice keyiflense

Tudor cok menem bir adam degil ama sneijderin yaninda ahlak zabitasindan madalya alir

bir de su selcuk un ve bilimum hizipcilerin gogsunden kan alsa da nispeten soguyan icim iyice keyiflense

Insanlari tahrik etmeye utanmiyor musun.

DA7rs_aXgAEtE5w.jpg

En ahlaklı futbolcu Talisca bence. Ondan sonrada Quaresma gelir. Aksini iddia eden art niyetlidir (!)

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

Üst Alt