Sneijder ile Tudor Birbirine Girdi İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder ile Tudor Birbirine Girdi İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bizdeki oyuncuya dayalı düzen yeni değil, yılların birikimi. bunu tudorla üç maçta halletmek mümkün değil. bu adamlar yıllardır hoca gönderip getiriyorlarsa asıl sorun tepede demektir. bu kulübün başkanıne ki hocası ve takımı ne olsun. hepsi birbirine benziyor işte. dursunun getirdiği hocaların, oyuncuların çapı dursunun çapı kadar. sezon sonu büyük temizlik yapılacaksa önce başkan, sonra hoca, sonrada takımın dinazorları gönderilmeli.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sneijder sözlerinde sonuna kadar haklı tudor geldiğinden beri sneijderi yıldırıp gitmesini sağlamak için üzerine oynuyor

Erman Toroğlu: “Sneijder seni affedersin ama donunda sallar. Şortunda sallar. Sneijder kim sen kimsin Tudor?” ( A Spor)

bizdeki oyuncuya dayalı düzen yeni değil, yılların birikimi. bunu tudorla üç maçta halletmek mümkün değil. bu adamlar yıllardır hoca gönderip getiriyorlarsa asıl sorun tepede demektir. bu kulübün başkanıne ki hocası ve takımı ne olsun. hepsi birbirine benziyor işte. dursunun getirdiği hocaların, oyuncuların çapı dursunun çapı kadar. sezon sonu büyük temizlik yapılacaksa önce başkan, sonra hoca, sonrada takımın dinazorları gönderilmeli.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Oyuncuya dayalı sistemi kırmanın tek yolu performansa dayalı sözleşme imzalamak.
Garanti ücret verdiğimiz sürece bu hainlikler devam edecek.

DEFOL dursun!

Yalan haber olduğu belli.Hadi doğru diyelim 60 70 de sneijder ve podolskiyi oyuna alıyorsun maç olmuş 3-0 bu adamlara kurtarıcı gözüyle bakıyorsun.Kimse kusura bakmasın burda tek suçlu tudordur.Semih bombası ve 3 tane kanat ile sahaya çıkıp bize bu faciayı yaşattığı için.Sneijder podolski kötü olabilir ama senin saçmalığını örtmez onların kötü olması.

Birde şu gerçekte var riekerink kovulmadan önce de benzer taktikle sahaya çıktı ne farkı var ? Yasini 10 göbekte oynatmak hangi mantığa dayanıyor.

Tudor deneme tahtası arıyorsa gitsin karabük gibi bir takım bulsun.

Hoca dediğin Sergen'i oynatan Lucescu, Quaresma'yı yöneten Şenol, Hagi'nin egosunu idare eden Terim gibi olur. Yıldızları kazanmak yerine harcamak Bülent Korkmaz vari bir iştir.

Ben de Tudorı destekliyordum ama yere geldiği zaman da eleştirdim

TS ve Başak maçları için savunalacak bir hali yok.

Desteklemek bir yere kadar...

Ben de Tudorı destekliyordum ama yere geldiği zaman da eleştirdim

TS ve Başak maçları için savunalacak bir hali yok.

Desteklemek bir yere kadar...

Destekleyelim onda sorun yok ama senin iş yapacak oyuncuların kenarda oturdu dün.Hadi sneijderi anladık.Podolski geçen hafta gayet güzel oynamıştı bu adamı sen neye göre kestin takımdan

Semih denen armut kaç maç kaybettirdi bize hiç mi açıp bakmadın istatistiklere geçmiş maçlara mevzu sırf koşmaksa al eline bir kırbaç hepsini idmanda köpek kovalarcasına koştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt