Sneijder: "İspanya ile Final Oynarız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder: "İspanya ile Final Oynarız"

Sneijder: "İspanya ile final oynarız"

Inter'li oyun kurucu, EURO 2012 finalinde 2010 Dünya Kupası'nın rövanşının oynanacağını düşünüyor.

154167hp2.jpg

Wesley Sneijer, EURO 2012'de de 2010 Dünya Kupası'nda olduğu gibi İspanya ile final oynayacaklarını düşünüyor.

İki takım 2010 Dünya Kupası'nda Güney Afrika'da karşı karşıya gelmişti. Uzatmalara giden karşılaşmada zafere ulaşan taraf Iniesta'nın golü ile İspanya olmuştu.

NUsport'a açıklamalarda bulunan Sneijder, "İspanya kadrosunda fazla bir değişim yaşanmadı. Tüm oyuncuları neredeyse 25-26 yaşlarındalar. Bence onlar en iyi kadroya sahipler ve finale çıkacaklar. Finalde de bizimle karşılaşacaklarını düşünüyorum." dedi.

Hollanda'nın her zaman hücum futbolu oynamaya çalıştığını sözlerine ekleyen Sneijder, 2010 Dünya Kupası finalindeki defansif oyunlarının nedeni olarak da şartların kendilerini bu duruma zorlamasını gösterdi.

Hollanda EURO 2012'de Danimarka, Almanya ve Portekiz ile aynı grupta mücadele edecek.

Kaynak

Cevap: Sneijder: "İspanya ile final oynarız"

siz hangi finali oynarsınız bilemem ama sonunda mutlaka pazerler kazanır.

futbol sürekli almanların kazandığı oyun değil miydi yoksa hollandalı kardeşim.

Hollanda bu sene berbat.. turnuvada felan gelisme sanslarida yok.. Danimarkadan bile puan kaybede bilme potanisyeline sahipler (kendim Hollandadayim goruyor ve okuyoruz)

Ondan sonra Almanlar ve Portekizliler.. Portekize devamli bi sekilde yenilmis/elenmistir Hollanda..

Gruptan cikamiycaklar gibi nekadarda cikmalarini istesem..

Abi köy takımı yaptınız Hollada'yı. :D

burda bulusalim seninle Reis.. koy takimi degil ama gercekten bi yenilenmeye ihtiyaclari var.. Sneijder - Van der Vaart takimlarinda 90 dakika oynayan adamlar zaten degiller.. bu sene formda degiller bikere.. Robben Bayern - Chelsea finalinden sonra bitti.. Kuyt zaten yok.. Van Persie milli takimda zaten yoklari oynuyor (Huntelaari) yedek oynatacak Marwijk dusun yani.. Affelay 8 aydir topa ayak surmedi, simdi ona bel bagladilar.. onun disinda benim begendigim Nigel de Jong var.. Savunma zaten evlere senlik 34 luk BOUMA (PSV de bile yedek olan adama) muhtac kaldilar.. Mathijssenin baldirinda yirtik oldu felan.. belki ilk maca yetisecek vs.. sol bek zaten muamma.. yani.. sag bekte van der wiel var ama adamlar begenmiyor van der wielin.. savunmasini ve actigi ortalari.. Gokhan Gonul vol.2... Savunma Heitinga.. kalecileri kim olacak belli degil Stekelenburg Romada berbat bi sezon gecirdi.. yani demem o ki Hollanda aslinda cok kotu durumda..

Almanya dururken size ne oluyor?

Erken eslesmeler olmazsa, Almanya Ispanya diyorum yine

Almanlar ve süpriz bir takim'in final oynacagani öngörüyorum :D

şampiyon hollanda ispanya almanya'dan biri olur sürpriz çıkıcağını sanmıyorum pek..

Üst Alt