Sneijder, Slovakya Kampı Kadrosunda Yer Almayacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Slovakya Kampı Kadrosunda Yer Almayacak!

En fazla resmi maca ciktigi kulübün Galatasaray olmasini istemiyorsa gidebilir.

Galatasaray'da 5 milyon euro alirken Sampdoria gibi Serie A'da orta sinif takimda 2.5 milyon almayi kabul ediyorsa beyinsizdir zaten.

Ayrica 5 milyon aldigi ve taraftarin en cok begendigi adam olmasina ragmen MLS'e gidip hepten emekli olmayi tercih ederse yine beyinsiz.

Bu sezon adam gibi topunu oynasa simdi teklif ettiklerinden daha azini teklif etmeyip takimda kalmasini saglardik.

Konop alınsın bari.
Sneijder kalmasını isterdim ama gideceksede de gittsin ne yapak.
Para kazandırıp gitsin bari

Keşke böyle gitmeseydi, Bruma poldi gibi vedalaşsaydı en azından. Ama dogru zaman ayrılık için. Artık sadece sırtımızdaki kamburdu çünkü

Yönetim yaptığı bütün hamleleri çöpe atabilecek kadar riskli bir iş yapıyor. O kurulan iddialı takımı 2 gömlek yukarıya çıkaracak bir adamı gönderiyorlar. Yerine daha büyük maliyetle oyuncu alınmak zorunda kalınacak.

Tudor'a bu konuda baskı ve ikna girişimleri yapılmalıydı. Yazık olur.

Not: 7.5 milyon bonservisini ödeyen kulüp varsa bişey demem o zaman satılmasına.

Sneijder yeri ayrı 5 sene oynadı bu takimda, kalmak istiyorsa kalmalı ancak kendi gitmek istiyorsa da yönetim tutmaz. Sneijder giderse iyi bir kanat oyuncusu alınmalı ancak maneviyat olarak sneijder yeri dolmaz kolay kolay

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt