Sneijder, Tudor'dan İzin İstedi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Tudor'dan İzin İstedi!

22de97fa46be9c305a88485682b5b62f.jpg

Burda da mi tatilde reis :D

Orada da tatilden yeni döndü reis. <3

Sneijder ve Muslera'nın gitme zamanı geldi.

Galatasaray artık en alt kalite, en varoş ve en cahil kitlelere hitap eden bir camia oldu. İktidar yalakası olmasından sonra taraftar zeka ortalaması düştüğü gibi, camia olarak bitti.

Buraya kadarmış.

Selcuk neden elestirilmiyor diyenler gelmeden paylasayim

df857deef11c7eabe58b8da887c50301.jpg

Bu 2 virus gitmezse Galatasaray orta sahasi ezilmeye mahkum

Edit: Arka plandaki virus te gitmeli

Sneijder'in gobekli fotosunu gorunce Hamza Hocamla Real Madrid'in basini dondurdugumuz musabakayi animsarken gozlerimden yaslar suzuldu.

YouTube

Önce: Telles - Bruma

Sonra: Carole - Rodrigues

:red:

Önce: Melo - Selçuk

Sonra: Bilal/Tolga - Selçuk

Önce: Burak

Sonra: Umut/Sigdursun/Eren

Ekilmis saclarindan anladigim kadariyla bizde oynadigi döneme ait

Kac yil önce oldugunu bilmiyorum,örnek olarak koydum cünkü 1-2 sezon Haric ne yazik ki bu durumda geldi yaz kampina
https://i.hizliresim.com/XXkEo6.jpg

Sağ koldaki dövmelere bakarsak bizden önce bu.

Ha göbeğine dikkat etmediği doğru, ona bişey demiyorum. :D İns bu huyundan vazgeçer ve bize son 2 seneyi unutturacak bir sezon yaşatır Sn. Tudor'un önderliğinde.

Zaten 2-3 hafta tatil mi olur yahu, ise yarar oyunculari 1 Temmuz'da toplayacaktin iste. Daha cok uzun bir sezon var herkesin onunde.

Kadroda kalip kalmayacagi henuz kesinlesmeyen oyuncular sadece cagrilacakti 19 Hazirdanda. 1 Temmuza kadar performansa dayali rekabete sokacaksin bunlari. Ardindan oyuncu elemesinide tamamlayip, kemik kadroyla yurtdisi kampina gidilecek.

Bu hafta top basi yapmasi lazim hepsinin..boyle lanet sezonun ardindan tatili haketmis gibi uzatmislar bir de ayip gercekten..35 derecede istanbul sicaginda calistircaksin yeni transferler gelene kadar kampta serinde filan da degil.

Üst Alt