Sneijder, Tudor'dan İzin İstedi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Tudor'dan İzin İstedi!

fae4b0e7055d46188d50b6b8a29a3bc1.jpg

[FONT=roboto_condensed]
Galatasaray'ın yıldızı Wesley Sneijder, kamp programı için teknik direktör Igor Tudor'dan izin istedi.
[/FONT]

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, teknik direktör Igor Tudor'dan özel izin aldı.

Yeni sezon çalışmalarını erken açan sarı-kırmızılılar'da milli takım kamplarına katılan oyuncuların takıma dönüş tarihi 26 Haziran'dı. Ancak Sneijder, Hırvat çalıştırıcı ile görüşerek 29 Haziran'da İstanbul'a gelmek istediğini belirtti. Tudor bu isteğe olumlu yanıt verirken, Sneijder'in 30 Haziran'da Slovakya'da başlayacak sezon öncesi kampına katılacağı ifade edildi.

Hollandalı yıldızın menajeri Guido Albers ise sık sık yönetimle görüşerek durum değerlendirmesi yapıyor. Albers, Sneijder'in Galatasaray'da oynamaktan mutlu olduğunu belirterek sözleşmesini tamamlamadan ayrılmak gibi bir düşüncesinin olmadığını söylediği belirtildi.

Ntvspor

Günlerdir Belhanda Gomis Maicon'un neden hala açıklanmadığını ispat eden bir haber.

Arkadaşlar hangi yıldız 19 Haziran'da kampa katılır. Gitsin gezsinler tabiki. Adam akıllı 29 unda kampa gelsin hepsi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Takımın efendisi , geçen seneki şampiyonluğumuzda!!! çok büyük emeği var. E bu kadar tatilciği hak ediyor dini ama.

Ne zaman ki uygulamalar kişiden kişiye değişmez , herkese aynı kural aynı şekilde uygulanır o zaman başarı gelir. Kim kendisini takımdan üstün görüyorsa satılsın veya gönderilsin zerre umrumda değil...

Ulan her sezon basi ayni halti yiyor

Yine oglunun vaftiz töreni mi var

Göbek yapiyor beyfendi,kampa katilinca göbegi belli olmasin diye yazin ortasinda xl antreman ürünlerini tanitacaktir yine

Ulan sokarım tatilinize sanki bi bok yaptılar da bide beyefendi özel izin alıyor. Plajlar güzeldir tabii bırakıp kim gelecek. Adama göbekli portakal dediklerinde ortalığı yakıp yıkıyorlar bir de forumda.

Ilk macimiz 13'unde.2 hafta hazirlanmasi icin yeterli.Diger millilere de izin verilmeli.

Hatta ben olsaydim ilk eleme turunu yedeklerin gececegini bilsem millileri daha da gec cagirir,onlara yuklemeleri daha gec yapardim.Sezonu erken acacagimiz icin diger takimlardan daha erken forma girip daha erken formdan dusecegiz.Dususun etkisini azaltmak icin ufak bir onlem olabilirdi ama yedeklerin elenme ihtimali yuksek oldugundan ben de mecburen erken cagirmak zorunda kalirdim herhalde.

Yalnız geçen sene yaz kampında Bruma dan sonra en fit adamlardan birisi Sneijder di.

sent via GSC

Yapma can öyle olmadigini sende biliyorsun

Yaz kampinda fit olan adam sezon genelinde yapilan antremanlardan dolayi sezon sonuna kadar body olarak fit kalir normal sartlarda.

Sneijder nisan-mayis aylarinda en az 5 kilo verdi gectigimiz sezon

Yapma can öyle olmadigini sende biliyorsun

Yaz kampinda fit olan adam sezon genelinde yapilan antremanlardan dolayi sezon sonuna kadar body olarak fit kalir normal sartlarda.

Sneijder nisan-mayis aylarinda en az 5 kilo verdi gectigimiz sezon
Ac izle maclari gayet de fitti adam.

Hepsi salmış kendini sezon genelknde. Kışın bi haber vardı Semih Yasin Bruma hariç hepsinin kilo fazlası vardı.

Kamp sonunda/sezon başında kondisyoneri kovmuştu bizimkiler hatırlarsan.

sent via GSC

Üst Alt