Sneijder Yerine Kaka Gelseydi? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kaka iş yapardı Fatih Terim yönetiminde, Sneijder'in 14-15 sezonu hariç etkileyici katkı sağladığını düşünmüyorum şahsen. Kaka'dan benzer seviyede bir katkı alabilirdik diye düşünüyorum.

zaten adam 1 sene sonra MLS e gitti. bize gelse bir bok oynamadan yine MLS e kapağı atardı. sneijder'ın daha çok katkısı oldu. ünal aysal fatih terim'i dinlemeyerek akıllılık etti.

Kaka Milan'dan sonra ABD ve kendi ulkesinde süründü de Wesley cok mu iyi durumdaydi? Adam Inter'de gozden cikarilmisti. Bizim ligde bile form tutmasi aylar aldi. Bize gelmese Kaka gibi ülkesinde veya yagli bir kontratla Katar, ABD'de de filan futbola devam etme olasiligi gayet gucluydu bence.
Ki herkesin malumu, Kaka o donem sistemsel olarak bize cok daha uygun bir oyuncuydu.

Bunlar bir yere varilamayacak tartismalar ama Kaka gelseydi hicbir sey yapamazdi demek sacmalik bana gore. Adebayor bu ulkeye 34 yasinda geldi. Eto 33 yasinda. Neler yaptiklari ortada. Kaka muazzam bir yetenekti. Bu ligde, taraftarin da gaziyla cok ornekte yasandigi gibi tekrar hayata dönüp Wesley gibi efsane olabilirdi.

Üst Alt