Sneijder'den Ayrılık Sinyali! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'den Ayrılık Sinyali!

chedjou--2,5 milyon

podolski--3 milyon

sneijder--5 milyon

selçuk--3 milyon

şunların gitmesiyle deli maaş boşluğu oluşuyor.6-7 genç-dinamik oyuncu alınır diyeceğimde aklıma dursun'un başkan olduğu geliyor yine gider adem büyük-serdar gürler vs.. çer çöp toplayıp gelir.

snrijderin gitmrsi lazım artık doymuş ve amacı kalmamış durumda. ama onun maaşından kar edecez diye düşünenler yanılıyor. o maaşı gidip üç tane donk kalitesinde transfere harcayacaz muhtemelen, o açıdan pek sevinemiyorum.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

istediğin takıma git heis, bize mutluluk veren seni izlemek nasılsa, yine izleriz

takımın içinde bulunduğu durumu sana bağlayacak kadar sersem hale gelmiş bu kör cahil bu taraftara yaranamazsın, onlar ciğerciyi, öztekini falan seyrederek eğlensinler işte, kafaları o kadarına basıyor..

Guzel liste cikar buradan arsivleyip zamani gelince tokat gibi yuze carpma listesi bir kaci utanmaz gerçi ama olsun

Adam karakterli. Gitmem gerekirse giderim diyebiliyor.

Bir de yıllardır kulübü sömüren yeniçerilere bak, adamlar bi girdiler Florya dan ondan beri çıkmak bilmiyorlar.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Gönül rahatlığıyla dehleyebiliriz kısaca
29e9b8afda6ea88e9aa2ea5a29814098.jpg

Umarım iyi bir teklif alır da kendisi gitmek ister. O durumda 7.5 olmasa bile alacak kulüp belli miktar fesih bedeli ödeyebilir...Diyelim Tudor kendisini tercih etmediği için gönderilmek istenirse, bu defa Sneijder' e tazminat ödemek zorunda bile kalınabilir...

Yine hayal aleminden yorum yapanlar var. 28.5 yaşında 7.5 milyon bonservisle alınan, halihazırda bizde İnter' dekinden fazla kazancı olan 33 yaşındaki adama bonservis ödemek isteyen bir Avrupa kulübü çıkacağına pek ihtimal vermiyorum. ABD veya Arap ülkelerine sıcak bakabileceğini söylemiş, böyle bir teklif almış olabilir...

2 yıldır beklentileri karşılayamamış ve Tudor' un oynatmaya çalıştığı futbola uymayacağı ortada iken doğru bir durum değerlendirmesi yapmış, zeka ve karakterinden hiç şüphem yok zaten...

Kendisini tutkuyla destekleyen pek çok kişinin şimdi gitmesini istiyor olması geleceğe ışık tutmalı, bundan sonra daha iyi olması zor görünüyor...

Gönderilirse daha kötüleri alınır endişesiyle hareket etmek doğru değil. Yine yönetim inisiyatifiyle saçma sapan transferler yapılacaksa Sneijder' dan zaten verim alma ihtimali olmayacak...Tek ümidim Tudor' a inisiyatif tanınması ve onun da isabetli tercihlerde bulunmasıdır. Bu saatten sonra ne yönetim değişir, ne Tudor' un yerine getirilecek başka bir TD çözüm üretebilir...

Gitsin abi hak etmiyoruz, Selçuk Şahin'i alırız onun yerine.

Bu camia ve bu Galatasaray en kötü şeyleri hak ediyor artık.

Muslera'da gitsin yerine Mustafa Sarp'ı alalım.

Üst Alt