Sneijder'e Tudor Şoku!


5170435.jpg


Başkan Özbek ve sportif direktör Ergün’e kafasındaki düzeni rapor eden Hırvat teknik adam, “Sneijder çok önemli bir futbolcu ancak bir seçim yapmak zorundayız. Benim sistemimde 10 numaraya yer yok. Sneijder kalırsa futbol oynatamam” dediği öğrenildi.


Galatasaray’da en çok merak edilen konu olan Wesley Sneijder’in geleceği ile ilgili kararı teknik direktör Igor Tudor verdi. Hırvat teknik adam, gelecek sezon planlamasında Hollandalı oyuncunun yer almadığını bildirdi.

Tudor, Sneijder’in kalması halinde kafasındaki takımı kuramayacağını açık açık dile getirdi. Başkan Dursun Özbek ve sportif direktör Cenk Ergün’e konuşan genç teknik adam, “Sneijder çok önemli bir futbolcu ancak bir seçim yapmak zorundayız. Tempolu futbolda Sneijder’in bu fizik yapısıyla zorlanacağını düşünüyorum. Kaldı ki benim sistemimde 10 numaraya yer yok. Sneijder kalırsa futbol oynatamam” diye rapor sunduğu belirlendi.

Böylece, geçtiğimiz günlerde Hollanda Milli Takımı’nda en fazla forma giyen isim olarak tarihe geçen ünlü futbolcunun Galatasaray’daki geleceği tehlikeye girdi. Sarı-kırmızılılar, Tudor’un oynatacağı sistemde Sneijder’e yer olmamasından dolayı yıldız futbolcunun biletini keserken, aldığı yüksek ücretin de bu kararda etkili olduğu belirtiliyor.

Sneijder’in Menajeri Guido Albers’in futbolcusuyla ilgili olumsuz düşünceden haberdar olduğu ve bu nedenle Sneijder’e hemen takım aramaya başladığı ortaya çıktı. Albers’in, ABD MLS ekiplerinden bazılarıyla temasa geçerek futbolcusuna takım aradığı bildirildi.

Galatasaray’da Bruma’nın ardından Sneijder’in satılmasıyla transfer için önemli bir kaynak oluşturulması planlanıyor.

Sezon içinde Sneijder ile sorun yaşayan ancak daha sonra oynatmak zorunda kalan Tudor, yıldız ismin üzerini çizdi.

Skorer
 
hic duydunuz mu
cavandayi satin sistemimde yer yok isde carolu satin linnesi satin ryan donku satin sabriyi satin garry rodriguezi satin
hic olurmu ya onlari transfer dehasi özbek kardesler aldi
 
Pas takımı zırvasından kurtulalım. Harzo çıkarmıştı sanırım bunu başımıza. Sahasında 500 pas yapan kendini Barça sanıyor
 
Kafasinda ne var ne yok bilmiyorum ama bildigim tek sey oda transferde bok gibi gidiyoruz dursun sagolsun
Böyle olacağı zaten belli birşeydi sonuçta Dursun aynı Dursun ne değişsin ki.

Benim anladığım kadarıyla acayip bütçe sıkıntısı var. Bruma dan gelecek parayı bekliyorlar dört gözle.

Tudor istediği adamları aldırır Jor gibi pısırık kalmaz diyordunuz burada mesela Sarper Yıldırım sen, bunu da mat edecekler bence aynı şekilde bu gidişle.

Takım toplanacak çalışmaya başlayacak ama hâlâ tek bir transfer yok. Uefa da birinci turda falan elenirsek zerre şaşırmam bu Dursun ile negatif olan herşey mümkün. Adam uğursuz bi kere beceriksizliğinin yanında.

sent via GSC
 
Gazeteci arkadaşlarımıza yardımcı olalım.

Tudor : Muslera sistemimde yok üstelik çok fazla gol yiyor , yedek kalecilerimiz de gayet yeterli , satılarak transfer bütçesinde yer açılması uygun olacaktır.
 
Üst Alt