Sneijder'in Akrabalarına Yapılan Ödemeler Bir Bir Ortaya Çıkıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'in Akrabalarına Yapılan Ödemeler Bir Bir Ortaya Çıkıyor!

Bu haber tamamiyle hedef değiştirmek için yapılmış.
Dursun'a dönük olan ışıkları Aysal'a yöneltmek amaçlı.

Kimin suçu varsa aranıp bulunsun ve gerekli cezalar verilsin.

Terim'in taktik bilgisinin YETERSİZLİĞİNİ ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ÜMİT ETMEK olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi.
PİRLO!

Galatasaray eski Başkanı Ünal Aysal, Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder'in transferi konusunda ağabeyi Jeffrey'e para verdiği yönünde bazı gazetelerde yayınlanan haberlere için yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Ünal Aysal yönetiminin 2013 de transferini gerçekleştirdikleri Sneijder'in ağabeyi Jeffrey'e 700 bin Euro ödediği haberi tamamen asılsız olup kamu oyunu yanlış yönlendirmek amaçlı yayınlanmıştır. 2011-2015 döneminde kulüp tarafından resmen açıklanmayan hiçbir futbolcu ve menajer ödemesi yapılmamıştır."

O kadar duygusal bir toplumuz ki, bu olay karşısında hayal kırıklığına uğrayanlar var. Futbolcular ile kendimizi aynı yerde görmek istiyoruz, oysa biz para harcayan onlar bizim harcadıklarımızdan kazananlar... Hollandalı bulmuş madeni kaynak bitene kadar ne kadar fazla kazanırsa o kadar iyi. Şaşırmaya gerek yok, insan doğasında var bunlar. Ki yöneticilerin kendileri bu takımın/takımların üzerinden para kazanıyor, hemde dolandırıcık denebilecek yöntemler ile...

Hayatımda ilk defa ailesi için transfer olduğu kulüpten para alan adam duydum. Açık konuşayım yine pek inandırıcı gelmedi. Son zamanlarda özellikle bu tarz haberlerin çıkması bence yalan olduğunu gösteriyor. Sneijder olsun diğer transferler olsun Yen'i yapılmadı, neden şimdi haberleri çıkıyor? yada birkaç zaman sonra bu habere nasıl ulaşıyorlar. Kenan Ünal sen ne düşünüyorsun?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayatımda ilk defa ailesi için transfer olduğu kulüpten para alan adam duydum. Açık konuşayım yine pek inandırıcı gelmedi. Son zamanlarda özellikle bu tarz haberlerin çıkması bence yalan olduğunu gösteriyor. Sneijder olsun diğer transferler olsun Yen'i yapılmadı, neden şimdi haberleri çıkıyor? yada birkaç zaman sonra bu habere nasıl ulaşıyorlar. @Kenan Ünal sen ne düşünüyorsun?

Masa basi haberi furserdar kardesim bunu anlamıyon mu cidden itibari zedelemeye calisyolar bu bariz belli 2000 yilindan sonra cansun baskan icin olan olaylara benzettim bunu bariz satin alinmis kalemler yuce rabbim herbirinin belasini versin sinejder cikip bunu aciklasin o bizim efsanemiz saygiyi hak ediyor

GS2 with GsCimbom ApP

Tarık Çamdal’ın dayısına, Eray’ın emmisine gideceğine Sneijder’e gitsin paralar

Bazi amipler olay b10 olunca kafasini kuma gomuyor(gercek bonservisi 5miş). Sinejder ile ilgili olunca hemen gulverenlik yapip elestiriyor azicik omurganiz olsun

Galaxy S2 using GSCimbom mobile app

Hayatımda ilk defa ailesi için transfer olduğu kulüpten para alan adam duydum. Açık konuşayım yine pek inandırıcı gelmedi. Son zamanlarda özellikle bu tarz haberlerin çıkması bence yalan olduğunu gösteriyor. Sneijder olsun diğer transferler olsun Yen'i yapılmadı, neden şimdi haberleri çıkıyor? yada birkaç zaman sonra bu habere nasıl ulaşıyorlar. Kenan Ünal sen ne düşünüyorsun?

İsimlerden tamamen bağımsız Galatasaray'da sağlam soygun olduğunu düşünüyorum.

Haberlerin zamanlamasına ise hiç şaşırmıyorum. Galatasaray son senelerde bu tür saldırılara hep maruz kaldı. Saldırganlık konusunda medya her zaman Galatasaraya karşı daha saldırgan oluyor, bu özellikle son senelerde iyice ayyuka çıktı.

Eğer böyle birşey varsa bütün sülalesini verilen paralar araştırılmalı
Adamın bütün sülale ihya olmuş

abv juve

Üst Alt