Sneijder'in Nice Macerası İyi Başlamadı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'in Nice Macerası İyi Başlamadı!

Sneijder hayal kırıklığı yarattı

Galatasaray'dan ayrılıp Nice'e transfer olan Sneijder'in performansı eleştiri konusu oldu

sneijder-1.jpg

Galatasaray’da sözleşmesi feshedilen ve Nice’e transfer olan Wesley Sneijder’ın Fransa macerası kötü başladı.Nice, son maçında galibiyeti olmayan Amiens’e 3-0 yenilirken, 90 dakika sahada kalan Sneijder’ın etkisiz futboluna taraftarlar ıslıkla tepki verdi. Kiloları nedeniyle Hollandalı yıldızı eleştiren Fransızlar’ın sivri dilli yorumcusu Pierre Menes ise “Sneijder kendi gölgesinde saklanıyor. Oynama isteği yok gibiydi” dedi.Bilindiği üzere Galatasaray, Wesley Sneijder’in sözleşmesini feshetmiş ve oyuncuyla sezon başında yollarını ayırmıştı.

GAMASPOR

Balotelli'ye de tepkiler olmuş aynı maçta.

Sneijder hayal kırıklığı yarattı

Galatasaray'dan ayrılıp Nice'e transfer olan Sneijder'in performansı eleştiri konusu oldu

sneijder-1.jpg

Galatasaray’da sözleşmesi feshedilen ve Nice’e transfer olan Wesley Sneijder’ın Fransa macerası kötü başladı.Nice, son maçında galibiyeti olmayan Amiens’e 3-0 yenilirken, 90 dakika sahada kalan Sneijder’ın etkisiz futboluna taraftarlar ıslıkla tepki verdi. Kiloları nedeniyle Hollandalı yıldızı eleştiren Fransızlar’ın sivri dilli yorumcusu Pierre Menes ise “Sneijder kendi gölgesinde saklanıyor. Oynama isteği yok gibiydi” dedi.Bilindiği üzere Galatasaray, Wesley Sneijder’in sözleşmesini feshetmiş ve oyuncuyla sezon başında yollarını ayırmıştı.

GAMASPOR

Balotelli'ye de tepkiler olmuş aynı maçta.
Balo oynamadiki

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nicete pirlo gibi oynatılıyor böyle olunca sneijderden hiçbir verim alamazsın... zaten son 2 yılı istatistikler dışında çok sönüktü oyun içinde çoğu zaman kayboluyordu adamı iyice geriye çekince skora katkısı da olmuyor

iki maçını izledim sol iç de oynatılıyor koşuyor ama rakii hiç bozduğunu görmedim al ver yapıyor bişeyler yapmaya uğraşınca zaten kaybediyor
kilo konusu ise maşallahı var zamanında gelip tudorla çalışsaydı kendisi için daha hayırlı olurdu

WS'i değil takımı ıslıklamışlardır. Sizin yapacağınız haberi s.

Ha bu arada daha ilk maçtan bir oyuncuyu -kim olursa olsun- ıslıklıyorlarsa o taraftarlara da Allah akıl fikir versin

Balon oldu çıktı işte başka açıklaması yok.Dursun başkana bizi haybeden verilen 4.5 milyondan kurtardığı için teşekkür ederiz.Tam zamanında yapılan bir işti.

Sneijder ceza alanı çevresinde olmadığı sürece etkili olamiyor..Orta için fazla yumuşak.. benim gördüğüm duran topları da başka topçu kullanıyordu.. öyle olunca istatistik kasması da çok zor olacak nicete
Pirlo da cok yumusakti ve fizigini neredeyse hic kullanmiyordu. Pirlo rolu aslinda tam Sneijder gibi ikili mucadelelerde etkisiz, ama pas yetenegi ust duzey bi oyuncu icin uygun. Pirlo'nun bireysel olarak Sneijder'den ustunlugu basit vucut hareketleriyle calim atabilmesi, Wes yapmiyor bunu.

Tabi Nice veya herhangi bi takimin Pirlo rolune pek sicak baktiklarini sanmiyorum.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt