Sneijder’in Yeni Kitabı ve Galatasaray Hakkında Yazdıkları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder’in Yeni Kitabı ve Galatasaray Hakkında Yazdıkları

Fener Ağlama kısmında çok şaşıracaksınız.

Ve bu forumda, artık takımımızda oynamayan bir futbolcuya, muhtemelen twitter’dan çok güzel ve özel şeyler yazacaksınız. 😄

Değer verdiğiniz için sevindim. Akşam severek devam edeceğim. Her şey Galatasaray ve Galatasaraylılar için. 👍
reis en azından özet geçsen azcık o bölümle alakalı.

Ve bu forumda, artık takımımızda oynamayan bir futbolcuya, muhtemelen twitter’dan çok güzel ve özel şeyler yazacaksınız. 😄

Değer verdiğiniz için sevindim. Akşam severek devam edeceğim. Her şey Galatasaray ve Galatasaraylılar için. 👍
Burak Yilmaz veya Melo mu? Sanirim Burak. Merak ettim simdi :)
Veya Sabri

kitabın 101. sayfasına hohlayıp bana hediye eder misin?

iyice streçle ki nefesin dışarı kaçmasın :oops:

muhsin bey izin verirse bu yazı dizisini onun ismini alıntılayarak gscimbom twitter adresinden paylaşalım resmi galatasaray hesabını da taglayarak @Keramettin TANRIVERDİ @Emrah Yıldırım

Gecen Sneijder hollanda medyasinda bizimle ilgili birsey demedigi icin elestirmistin rengdas, simdi kitabini alip okuduktan sonra fikrini degistirmissindir diye dusunuyorum

Odalarımızın kapılarını hafiften açık bırakmamızı isterdi. Bu şekilde birbirlerimle sohbet etmemizi istiyordu. Kendisi de gelirdi odamıza, bazen gece yarısı. Bunu her akşam yapardı Mustafa hoca. Ilk odama girdiğinde saat 23:30 civarındaydı. ‘Uyuyor musun’ diye sormuştu, ‘Evet’ diye cevap verdiğimde yinede bir yarım saat konuşurdu. Ikinci kez geldiğinde saat 00:15 civarındayı. ‘Biraz futbol konuşalım’ derdi. Sonrasında kapımı kitledim zaten. Bu sefer odamı telefonla arardı! Bu sefer de telefonun fişini çıkardım!

Ahahahahaha :asd: :asd:

Üst Alt