Sneijdersporlu musunuz Yoksa Galatasaraylı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijdersporlu musunuz Yoksa Galatasaraylı mı?

kendi gitmek istiyor mekan açmış kafasında futbolu bitirmiş gibi birşey, 2-3 sene başka takımda oynayıp futbolu bırakır.

1- neşter vurulurken bir yerden başlamak lazımdı şu aşamada en büyük sorun olan yerlerden başladılar.
2- profesyonel topçu parasını bırakmaz wesley de bırakmaz zaten takımı taraftarı sallamayıp ibiza'da garsonluk yapması paraya ne kadar önem verdiğini gösteriyor.
3- sözleşme yaptılar doğru ama sözleşmede yan yatıp göbek bağlayacaksın maddesi yoktu . parasını alırken iyi işe gelince trişka yok öyle bir dünya. profesyonelse çalışmadığı yerden kovulacağını da bilir.
4- işe yaramayan ıskartaya çıkmış topçu satıp daha canlı adam alıyorsun bunda problem yok .
5- tek sorun wesley değil ama şu an büyük bir sorun .

1- neşter vurulurken bir yerden başlamak lazımdı evet, lakin yanlış yerden başlandı. Neşter vurulacak yer orta sahadaki milyonluk eşşeklerdi. tolga + Jong + Selçuk. Sonra ki neşter savunma hattına, sonra çöp oyunculara. Wesleyin bu sıralamada gerilerde olduğunu sende biliyorsun.
2- tabiki bırakmayacak parasını, tabi ki kendi açtığı mekanda da duracak. Yönetim iznini uzatmış, sen olsan ne yapardın? Çağırdın da gelmediyse o zaman haklısın derdim. (Wesley parasını bırakırsa bu maddeden dolayı özür falan dilersin herhold. yanlış tanımışım dersin artık. Bunu da çok görme)
3- sözleşme uzattıkları sezon wesley 10 gol - 3 asist yapmış süper lig'de. Yattığını ima ettiğin bu sezon da 5 gol 15 asist yapmış. bu nasıl yatmak böyle? (bu ligde herkes istatistik kasıyor gibi şeyler söyleme sakın, istatistik kasanlara daha detaylı bakınca wesleyin farkı ortaya çıkar. bu sezon 70 gollük pas atmış bu adam ve 15 tanesini sonuçlandırmışız. bunu süper ligde yapan ikinci bir oyuncu yok)
4- Bruma da kendi gitmek istedi değil mi? devre arası kampında adam uygun şartlar oluşursa sözleşme uzatırım burada mutluyum diye canlı yayında açıklama yaptı. sezon sonunda ne oldu ki gitti bu adam? Bundan daha diri hangi adam alınmış? 2. sınıf topçu belhanda mı?
5- tek sorun wesley değil lakin yukarıda saydıklarımı göz önünde bulundurursan wesley büyük bir sorun da değil.

1- neşter vurulurken bir yerden başlamak lazımdı evet, lakin yanlış yerden başlandı. Neşter vurulacak yer orta sahadaki milyonluk eşşeklerdi. tolga + Jong + Selçuk. Sonra ki neşter savunma hattına, sonra çöp oyunculara. Wesleyin bu sıralamada gerilerde olduğunu sende biliyorsun.
2- tabiki bırakmayacak parasını, tabi ki kendi açtığı mekanda da duracak. Yönetim iznini uzatmış, sen olsan ne yapardın? Çağırdın da gelmediyse o zaman haklısın derdim. (Wesley parasını bırakırsa bu maddeden dolayı özür falan dilersin herhold. yanlış tanımışım dersin artık. Bunu da çok görme)
3- sözleşme uzattıkları sezon wesley 10 gol - 3 asist yapmış süper lig'de. Yattığını ima ettiğin bu sezon da 5 gol 15 asist yapmış. bu nasıl yatmak böyle? (bu ligde herkes istatistik kasıyor gibi şeyler söyleme sakın, istatistik kasanlara daha detaylı bakınca wesleyin farkı ortaya çıkar. bu sezon 70 gollük pas atmış bu adam ve 15 tanesini sonuçlandırmışız. bunu süper ligde yapan ikinci bir oyuncu yok)
4- Bruma da kendi gitmek istedi değil mi? devre arası kampında adam uygun şartlar oluşursa sözleşme uzatırım burada mutluyum diye canlı yayında açıklama yaptı. sezon sonunda ne oldu ki gitti bu adam? Bundan daha diri hangi adam alınmış? 2. sınıf topçu belhanda mı?
5- tek sorun wesley değil lakin yukarıda saydıklarımı göz önünde bulundurursan wesley büyük bir sorun da değil.

Kanka anlamak istemeyene istedigin kadar anlat birseyi sonucta yine hala kendi düsündügüne inaniyor. Bunun örnegi cok, kac kere yasadik gördük burada bunu.

takım geçen sene başarısız olmuş sen de kaptansın az buz değil dünya para alıyorsun eksiklerin var göbeğin almış yürümüş fiziğin bitik ama sen umursamıyorsun nasılsa garanti para cepte nasılsa taraftar seviyor . herkes kampta ama sen kulüpten canlı yayın peşindesin . kendimi onun yerine koyuyorum ben asla böyle bir şey yapmazdım .

bahsettiğin çöplere neşter gerekiyor ama ilk etapta sneıjder'e gerekiyor . çünkü düzeni bozan o en çok parayı alan da o .

istatistiklere bakarsak selçuk da çok iyi. ama hepimiz biliyoruz ki bunlar göz boyama yalan dolan .
o asist ve golleri hangi maçlarda yapmış onu da biliyoruz. bu sene takımın maçlarını izleyen biri gözleriyle gördü zaten her şeyi.

keşke sizin sevdiğiniz kadar o da Galatasaray'ı sevse ve sahiplenseydi.

Tabi sneijder gibi bir devi takımda görünce bi anda sizin devreler yandı normal böyle düşünmeniz.
Sneijder derken besmele çekin önce

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

1- "Onların oyun kurucusu daha iyi" falan değil mesele. Takım olabilmişler ve oyuncuları ahenk içinde. Sneijder Galatasaray'a transfer olduğundan beri her sezon takım olarak geri gidiyoruz, bunu görmek zor olmasa gerek. Yok kilo almışmış, fiziği kötüymüş. Takım sezonda ortalama 2 farklı hocayla çalışıyor, video analiz seyretmekten şikayetçi yerliler yüzünden bu video seanslarını kaldırmak zorunda kalıyor hocalar, böyle profesyonellik dışı, saçma salak olaylar oluyor kulüpte. Ama tek sorunumuz Sneijder'in fiziği. Oldu. Ayrıca Tudor geldikten sonra Sneijder fiziğini gayet de toparlamaya başladı, hikaye anlatmayınız. Sneijder bu tür şeylerden kaytaran bi oyuncu değil. Düzensizliğin son raddeye vardığı bi ortamda salmış biri. Bu da anormal değil.

2- Yukardaki nedenden dolayı da izlemek istiyorum. Geldiğinden beri ilk kez kadroyu bi üst noktaya taşımak için adımlar atılıyor. Sneijder de böyle bi ekiple başarılı olacaktır.

3- Ediliyor.

4- Hepsi gitsin. Sneijder'i de illa göndermek istiyorlarsa çıkıp adam gibi açıklasınlar. Taktikse mesele, kalmasını isteyenler taktiği eleştirir en azından. Şu an kim neyi savunacağını ve eleştireceğini bilmiyor. Gayet açık şekilde Sneijder itibarsızlaştırılıyor.

5- Eh, bu söyleme ben de tam anlamıyla katılmıyorum. Ancak Sneijder'in gönderilmesi için birtakım şerefsizlikler yapıldığı ortada. Lafa gelince "Galatasaray büyük bi kulüp, oyuncular kulübün üstünde değil" deniyor ama kulübün üstünde olmayan bi oyuncu için "kadro planlamamızda yer almıyor" diyecek kadar bile cesur değil bu kararı alanlar.

6- Ortada ne olup bittiği belli değil ki. Tudor mu istemiyor, Sneijder mi gitmek istiyor, yönetim mi mali yükten kurtulmak istiyor... Hiçbiri belli değil. Ronaldo örneği saçma, ortada Sneijder'e verilen bi izin var.

Galatasaraylı olabilirsin ama bu anti-Sneijder'ci yahut Tudorsporlu/Dursunsporlu olmadığın anlamına da gelmez. Başlık yanlış.

Tabi sneijder gibi bir devi takımda görünce bi anda sizin devreler yandı normal böyle düşünmeniz.
Sneijder derken besmele çekin önce

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

hagi'yi , drogba'yı izleyen biri olarak sneıjder'in yanlarında lafı bile edilmiyor .
hele şu sevinci nasıl unutabilir insan ? siz bu anı canlı yaşadınız mı ?

YouTube

bu arada bazı arkadaşlar başlıktaki ibareden rahatsız olmuşlar amacım kimseyi rencide etmek değildi. mod arkadaş gereken düzeltmeyi yaparsa sevinirim.

Üst Alt