Sneijdersporlu musunuz Yoksa Galatasaraylı mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijdersporlu musunuz Yoksa Galatasaraylı mı?

Evet maalesef bazıları Galatasaray taraftarlığından uzaklaşmış arka plana atmış. Sizin için adeta Sneıjder > Galatasaray olmuş. Cezalı olduğum dönemde forumu takip etmeye devam ettim bazıları çok ilginç .. Hatta bazısı sneıjder hangi takıma giderse onu destekleyelim bile dedi.

Şimdi maddeler halinde bu arkadaşların argümanlarını ele alıp inceleyelim .

1- “portakalın etrafına iyi adamlar diz bakalım gör nasıl oynuyor ?”

Başakşehir’in kadrosu bir iki istisna hariç büyük takımların çöplerinden oluşmuyor mu ? onların oyun kurucusu daha mı iyi kadro tarafından destekleniyor ? sneıjder bonuslarla 5 milyondan fazla alıyor ne veriyor ? ya aldığı paranın hakkını verir fark yaratır maç alır ya da gider. 2 yıldır fiziken bitik adam bu sene kamp da idman da yemedi hepten sürünecek daha yaşlı daha göbekli olacak. R. Madrid’de oynasa boş.

2- “bu sene iyi kadro kuruluyor sneıjder’i izlemek istiyoruz. “

Ha işte tam da bu neden dolayı def etmek istiyoruz. Revizyona alınmış motora çıkma külüstür parça takmaman lazım .onu da atacaksın ki kurduğun kadro tökezlemesin harcamaların boşa gitmesin.

3- “selçuk’a neden laf edilmiyor ? “

troller hariç etmeyen yok ama durumları farklı. Takımda Selçuk ve senıjder gibi iki el freni olmasın hiç olmazsa biri gitsin istiyoruz. Orta sahaya iki adam alınırsa zayıf bir ihtimal ama Selçuk bile kesilebilir. ( hem kaptan hem ücreti fazla hem medya gücü lobisi baskın). Kaldı ki sevmediğimiz Selçuk sıcakta koşturuyor ne deniyorsa yapıyor ne diyeceksin ? ne bahanen var ?
siz portakal için ayılıp bayılırken burda bizim kafamızı ütülerken bazılarınız saldırırken toz kondurmazken adam eğlence mekanından canlı yayın yapıp fındık kırma peşindeydi. Zaten ibiza beyzadesi karı kız oynatmaktan kampa katılmadı g*t göbek aldı gitti yine . kalsa bile sahada ezilir son beş haftada göz boyamaya kalkar o da ancak sizi tatmin eder. Kusura bakmayın bizim için Galatasaray menfaatleri çok daha öndedir.
Taraftar onu bu kadar çok severken o emekli topçular gibi barının restaurantının derdinde . adam değil bizi daha jübile yapmadan futbolu bitirmiş. Ne bekliyorsunuz ?

4- “diğer leşler dururken Sneıjder’e sıra gelmez . onlar neden gitmiyor ? “

• Diğer leşler onun kadar para almıyor
• Diğer leşler güneşte kampta eşşek gibi ter atarken o öğlen sıcağında buzlu şarap içiyor
• Diğer leşler kendisini takımdan üstün görmüyor dizini kırıp tudor ne derse yapıyor.
• Diğer leşler takımı teknik direktörü sabote etmiyor. (en azından bu süreçte)

5- “melo’yu da böyle yediler aynı şey sneıjder’e yapılıyor yedirmeyiz. “

Drogba forması yerine melo forması almış biri olarak melo gitmeliydi görüşüne hak verdim. Zira bitikti artık rakibi tek hamlede durdurayım diyordu ikili mücadeleye güç yetiremediği için direk dalmaya başlamıştı. Kalsaydı çok maçta kırmızı yer atılırdı. Zaten devamlılığı kalmamıştı.
Asıl sorun yerine adam alınmamasıydı yoksa gönderilmesi hata değildi.
Snıejder de şampiyon olduğumuz sene gitmeliydi. Ama sizlerin yüzünden kaldı ve gittikçe çirkinleşmeye başladı.

6- “yıldız oyuncuya böyle toleranslar gösterilmeli. Tudor köylüsü idare edemiyor.”

Arkadaş köylü dediğin adam büyük takımların ekibinde bulunmuş çalışmış. Teşhis doğru konmuş alınan adamlar kaliteli ve bir plan dahilinde alınıyor. Ameliyat yapılıyor kanayan yaralara neşter vuruluyor siz "aman buna karışma" diyorsunuz ? cidden ne istediğinizi biliyor musunuz ? en büyük kangrenlerden biri olmuş.

Ronaldo acaba kampa böyle katılmamazlık yapabilir mi ? adam bırak normal antrenmanı ekstra idmanlar yapıyor çünkü işine saygı duyuyor. En iyi takımda oynuyorum yaşım ilerliyor bir numara olmaya devam etmeliyim diyor. Sönmüş pörsümüş yıldızınız üzülmesin sıcakta terlemesin yorulmasın aman pişik olmasın diye altını da pudralayın . bu, arkadaşlarına saygısızlıktır onları tembelliğe teşviktir aldığı paraya ihanettir. Takımla taraftarla dalga geçmektir. Siz de ona destek veriyorsunuz.

KUSURA BAKMAYIN BİZ SNEIJDERSPORLU DEĞİLİZ GALATASARAYLIYIZ .

Arkadaş neşter falan diyor, Doğrudur neşter vuruluyordur, o neşter Selçuk'u boş geçip Wesley'e geliyorsa Affedersiniz ama ben öyle neştere sokarım.

O iş öyle söylenildiği gibi olmaz. hücum futbolcusu satıp, hücum futbolcusu alıyorsunuz, orta sahanız leş, bekleriniz leş, 1 adet daha sağlam stopere ihtiyacınız var. Lakin takımın tek sorunu wesleymiş gibi basına servis yaptırıyorsunuz, sorulan sorulara başkan denilecen dingil kaçamak cevaplar veriyor, sonra biz eleştirince wesleysporlu oluyoruz öyle mi.

Wesley ile bu sözleşmeyi kim yaptı? Dursun. Göndermek isteyen kim? Dursun + Tudor. Adamın 1 yıllık daha sözleşmesi var, verirsin 1 yıllık alacağını gider. Wesley alacağından vazgeçse teşekkür mü edeceksiniz? burada ''aldıklarına saysın'' diyecek bir çok mal adam tanıyorum ben.

Dediğim gibi, her futbolcu gibi wesleyi göndermenin de bir maliyeti var. verirsin parasını gider. Umarım 1 kuruşunu bırakmaz kulüpte, hakkıdır çünkü. wesleye verilmezse bu para dursunun cebine girecek bir şekilde zaten.

Arkadaş neşter falan diyor, Doğrudur neşter vuruluyordur, o neşter Selçuk'u boş geçip Wesley'e geliyorsa Affedersiniz ama ben öyle neştere sokarım.

O iş öyle söylenildiği gibi olmaz. hücum futbolcusu satıp, hücum futbolcusu alıyorsunuz, orta sahanız leş, bekleriniz leş, 1 adet daha sağlam stopere ihtiyacınız var. Lakin takımın tek sorunu wesleymiş gibi basına servis yaptırıyorsunuz, sorulan sorulara başkan denilecen dingil kaçamak cevaplar veriyor, sonra biz eleştirince wesleysporlu oluyoruz öyle mi.

Wesley ile bu sözleşmeyi kim yaptı? Dursun. Göndermek isteyen kim? Dursun + Tudor. Adamın 1 yıllık daha sözleşmesi var, verirsin 1 yıllık alacağını gider. Wesley alacağından vazgeçse teşekkür mü edeceksiniz? burada ''aldıklarına saysın'' diyecek bir çok mal adam tanıyorum ben.

Dediğim gibi, her futbolcu gibi wesleyi göndermenin de bir maliyeti var. verirsin parasını gider. Umarım 1 kuruşunu bırakmaz kulüpte, hakkıdır çünkü. wesleye verilmezse bu para dursunun cebine girecek bir şekilde zaten.
1- neşter vurulurken bir yerden başlamak lazımdı şu aşamada en büyük sorun olan yerlerden başladılar.
2- profesyonel topçu parasını bırakmaz wesley de bırakmaz zaten takımı taraftarı sallamayıp ibiza'da garsonluk yapması paraya ne kadar önem verdiğini gösteriyor.
3- sözleşme yaptılar doğru ama sözleşmede yan yatıp göbek bağlayacaksın maddesi yoktu . parasını alırken iyi işe gelince trişka yok öyle bir dünya. profesyonelse çalışmadığı yerden kovulacağını da bilir.
4- işe yaramayan ıskartaya çıkmış topçu satıp daha canlı adam alıyorsun bunda problem yok .
5- tek sorun wesley değil ama şu an büyük bir sorun .

Konuyu acan renktasim, bak renktasim diyorum gördügün gibi, her takimda bazi oyuncular daha cok sevilir, bende sahsen sneijderi takimdaki bir cok oyuncudan daha cok severim, gidip gitmeme konusunda artik gitmesi gerekiyor diye düsünüyorum. Performansi yüzünden degil isin geldigi nokta yüzünden gitmesi gerekiyor artik. Ancak takimdaki bir oyuncuyu daha cok seviyorum diye, taraftarligimi sorgulatacak da degilim, o yüzden bu konunun moderatörler tarafindan kapanmasini rica ediyorum.

Son düzenleme:
2012 den beri bu forumdayim. O kadar yazi yazmissin emegine saglik falan ama gördügüm en sacma konulardan birisi bu.

Konuyu acan renktasim, bak renktasim diyorum gördügün gibi, her takimda bazi oyuncular daha cok sevilir, bende sahsen sneijderi takimdaki bir cok oyuncudan daha cok severim, gidip gitmeme konusunda artik gitmesi gerekiyor diye düsünüyorum. Performansi yüzünden degil isin geldigi nokta yüzünden gitmesi gerekiyor artik. Ancak takimdaki bir oyuncuyu daha cok seviyorum diye, taraftarligimi sorgulatacak da degilim, o yüzden bu konunun moderatörler tarafindan kapanmasini rica ediyorum.

sevgi farklıdır takımda kalma ve ilk 11 oynama durumu farklıdır. ben mesela hala drogba'yı takip ediyorum . o benım için hep Galatasaraylıdır amacım asla ötekileştirmek değil hakaret değil ama bu üslup bazılarını tam anlamıyla ifade ettiği için kullandım .
kimse Galatasaray'dan üstün değil.

sevgi farklıdır takımda kalma ve ilk 11 oynama durumu farklıdır. ben mesela hala drogba'yı takip ediyorum . o benım için hep Galatasaraylıdır amacım asla ötekileştirmek değil hakaret değil ama bu üslup bazılarını tam anlamıyla ifade ettiği için kullandım .
kimse Galatasaray'dan üstün değil.
Olabilir, yinede böyle bir konuyu dogru bulmuyorum, zaten forumda kac gündür millet bir birine giriyor.
Biraz daha sabredelim, yakinda belli olur.

Üst Alt