Sniper Giderse Xelçuk da Gitsin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sniper Giderse Xelçuk da Gitsin

Selcugun en iyi döneminde bile adam gibi transfer söylentileri yoktu (leicester haric küme kalma sezonlarinda). Bu lesi kim ister

1b8c433006824f902111ff75970c7e26.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Katar, Arap liglerine pazarlayabiliriz ama bu adamın gitmeye niyeti yok o sözleşmeyi bende yapsam bende gitmezdim açıkçası

Böyle sözleşme ben başka yerde ne duydum nede gördüm. Yokdur bunun örneği. Hadi genç olur bruma gibi yaşı ilerledikçe zamlanır maaşı. Ama 29 yaşında olan herhangi bir futbolcuya böyle kademeli zamlı 5 yıllık sözleşmenin izahını kimse anlatamaz.

Valla hangi kafayla yaptılar bunu bilmiyorum. Hadi Burak yine Ş.LİGİ'nde goller atmış bşr forvet, fiziken daha diri, bir piyasası vardı ve bu sebeple rahat bir şekilde satabildik ama Selçuk'un sözleşmesinin bu şartlarda uzatılması gerçekten vicdanları sızlatacak derecede bir hainlik. Menajer komisyonu için iyi geçirdiler zamanında.

Valla hangi kafayla yaptılar bunu bilmiyorum. Hadi Burak yine Ş.LİGİ'nde goller atmış bşr forvet, fiziken daha diri, bir piyasası vardı ve bu sebeple rahat bir şekilde satabildik ama Selçuk'un sözleşmesinin bu şartlarda uzatılması gerçekten vicdanları sızlatacak derecede bir hainlik. Menajer komisyonu için iyi geçirdiler zamanında.
Bilmiyorum artık. Komisyon konusunda da kimsenin günahını almak istemem ama tuhaf sözleşme olduğu bir gerçek var ortada maalesef.

Üst Alt