GSC Scout - # Sofiane Boufal | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Sofiane Boufal

2143769585_B975421398Z.1_20150429183845_000_GR54DSSKP.1-0.jpg

Sofiane Boufal
22
Kanat/Allrounder
LOSC Lille

Fransa'da oynayan genc arkadasimiz forumda önerilen tüm kanatlari rahatlikca cebinden cikartabilecek kapasitede.
Oyun stiline gelirsek Lille kulübünün yeni Eden Hazard'i. Bu yüzden yakindan tanitmaya gerek yok. Lille yine muazzam bir is cikardi diyebiliriz.

Transfer konusuna gelirsek; En yakin zamanda kulübümüze kazandirilmasi gereken tek gercek ve faydali olabilecek kanat oyuncusu. Büyük kulüpler kapmadan almak lazim, yoksa elden kacar. Yine de bu konu ilerleyen yillar icin forumda kalsin.

https://www.youtube.com/watch?v=bKo-oUrrrPM

Yorumlar ve analizler sizlerden olsun.​

Son düzenleme:
Bu konu cok gec acildi ne yazik ki

Sezon sonunda ingiltere veya ispanya'da izleriz artik
He oyuncu önerisi konusunda gelirsek: Bildindigi üzere yabanci sayisi 5'e düstügü an bir daha oyuncu fln önermem diye bir cikisim olmustum. Bugün Denizli'nin konusmalarinda ama bu oyunculari alabilecek vizyon görebildim ve sinirlama da olmadigina göre oyuncu önerilerime start vermis oluyorum.

Denizli beni net sasirtti.

Arap kökenli futbolculardan birşey olmaz diye bir kanı vardı GSC de
Bu oyuncu tüm ön yargilari en yakin zamanda kaldiracaktir diye söz verebilirim, tipki Sofiane Feghouli gibi.

Net kalite kendisi, uzun zamandir takip ederim kendisini.

Edit: Haydaa konusunu acan olmus demek ki. Daha önce acanlari yürekten kutluyorum ve yorumlarinizi ilerleyen günler bekliyorum

Son düzenleme:
25-30 milyon euroluk teklifler olduğu yazılıyor ne zamandır Fransa basınında.

Kısacası imkansız yani.

Fransa ve Ingiltere ikinci liginde top kosturan genc oyunculari, herzaman takip etmekte fayda var. Ingiltere´dekileri almak zor olsada, Fransa´daki oyunculari toplamak daha rahat olur. Sonra birinci lige transfer olup, 22-23 yaslarinda parladiklarinda fiyatlar cikiyor 10 milyonlarda basliyor. Carole transferini ondan dolayi basarili buluyorum.

Yine Lille´de, ayni familiadan Yassine Benzia var, cok büyük bir yetenek. Bugün aldin aldin, yarin performansin üzerine koyunca, alma imkanin olmaz bir daha.

Bu oyuncu tüm ön yargilari en yakin zamanda kaldiracaktir diye söz verebilirim, tipki Sofiane Feghouli gibi.

Net kalite kendisi, uzun zamandir takip ederim kendisini.

Edit: Haydaa konusunu acan olmus demek ki. Daha önce acanlari yürekten kutluyorum ve yorumlarinizi ilerleyen günler bekliyorum
Lilldeyken alabilirdik belki
Plige gitti sakatlandı sonra toparladı yardırır bu senede

Kiralayabilsek keşke :/

Üst Alt