Sofiane Feghouli: "Daha iyilerini yapabiliriz” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sofiane Feghouli: "Daha iyilerini yapabiliriz”

19f6b8a43edd4cf5a18f4f74fe63c4a2.jpeg

Göztepe karşısında 90 dakika sahada kalan ve ikinci golde Yasin Öztekin’e asist yapan Sofiane Feghouli, karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı.

Feghouli’nin sözleri şöyleydi:

“Kendi gösterdiğim performanstan mutluyum. İyi çalıştım, iyi mücadele ettim. Galibiyete inanan bir Galatasaray vardı sahada… İsteğimizi bütün maça yansıttık. Yediğimiz golün ardından güzel bir reaksiyon verdik … Takım olarak iyi olan bir Galatasaray vardı sahada”

Genel olarak performansımızdan memnunum. Yeni oyuncular, yeni transferler, yeni bir futbol kültürü… İlk yarıya bakıldığında iyi bir performans gösterdik. Evimizde Fenerbahçe dışında tüm maçları kazandık. Ama daha iyilerini yapabiliriz.

Galatasaray.org

GSCimbom Portal

Son düzenleme:
Bugün sorumluluk aldı,ilerde bastı,oyun zekasını konuşturdu feghouli.Çok iyiydi.1de asistle süsledi bu oyununu.

Benim de çok beğenmediğim Belhanda'da oyunu bugün ileri sürükledi.İnce dokunuşlar yaptı.

İstese ortalığı duman edecek bir futbolcu belhanda.Tam o psikolojik eşiğe ulaştı Terim ile.

Devre arası kamp,hazırlık derken,Terim onu % 70 form seviyesine çeker,çekecektir.

Ayrıca ondan bol da şut çekmesini isteyecektir imparator.

Olacak olacak.Takımın,oyuncuların biraz daha vakti var.Ama olacak.

Üst Alt