Sofiane Feghouli Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sofiane Feghouli Galatasaray'da İddiası!

Feghouli___Belhanda___Rodrigues
__________Gomis_____________
Süper olur adam orjinal sağ kanat Rodrigues'ide istediği kanatta oynatabiliriz.4.5 M Bonservis 3 M Yıllıkla 4 yıldan anlaşırız.

Renktaş,yönetim olumlu hamle yaptı da bizmi yok dedik.
Birtek elle tutulur maicon var
Onunda yaşı 29 ama stoper bölgesi olduğu için pek ses etmedim.

Ama tutupta kanat için alacağın oyuncular 28 yaşında olamaz.
Ha alırsın 1 sene kiralarsin sonra postalarsin sorun olmaz.
Ama 4 senelik sözleşme imzalayıp dünya para verirsen 30 yaşına geldiğinde kanat oyuncusu ileri doğru koşamaz hale gelir ve elinde patlar.

Sürün yağlı surat!
4 sene imzalamayalim tabi 2+1 gayet uygun ve puana dayalı bonus

2011-2012 sezonu bunun en büyük örneği.Selçuk-Melo şampiyon yaptı takımı o sezon.Özellikle Melo_O sezon 34 maçta sadece 24 gol yemişsek bunu Melo'nun takım savunmasına yaptığı olağanüstü katkıya borçluyuz.
Selçuk sadece o sezon mükemmel oynadı ondan sonra hep tartışıldı.

Melo büyük fayda sağladı büyük alan açtı selçuğa. Burak ile de iyi anlaşıyolardı selçuk o zaman selçuktu. Ama şimdi bi özelliği kalmadı.

Yana pas geri pas
Bize aktif 2 orta saha lazım
Biri diğerine boş alan yaratıcak diğeride gol asist yapıcak

TapaTalK

Selçuk sadece o sezon mükemmel oynadı ondan sonra hep tartışıldı.

Melo büyük fayda sağladı büyük alan açtı selçuğa. Burak ile de iyi anlaşıyolardı selçuk o zaman selçuktu. Ama şimdi bi özelliği kalmadı.

Yana pas geri pas
Bize aktif 2 orta saha lazım
Biri diğerine boş alan yaratıcak diğeride gol asist yapıcak

TapaTalK

Burak'ın gelişinin Selçuk'a büyük darbe vurduğunu düşünüyorum.İlk sene hatırla,magazin haberlerinde spor programlarında Selçuk'un özel hayatının ö'sü konuşulmuyordu.İşini yapıp geçen bir futbolcuydu,iyi oyunu kadar bu yapısı da sevdirmişti taraftara kendisini.Burak'tan sonra önce sahada hep onu arar oldu pas atmak için,en sonunda da alemci oldu çıktı yanına kankası geldiği için.

Burak'ın gelişinin Selçuk'a büyük darbe vurduğunu düşünüyorum.İlk sene hatırla,magazin haberlerinde spor programlarında Selçuk'un özel hayatının ö'sü konuşulmuyordu.İşini yapıp geçen bir futbolcuydu,iyi oyunu kadar bu yapısı da sevdirmişti taraftara kendisini.Burak'tan sonra önce sahada hep onu arar oldu pas atmak için,en sonunda da alemci oldu çıktı yanına kankası geldiği için.
Bir nevi doğru ama çok gol attırdığı da gerçek.

Selçuk çok mükemmel bi oyuncu değildi onu iyi gösteren melo oldu ilk sene.

Değişim selçuk'un yedek kalmasıyla başlar 2 dinamik adam ile devam eder.

TapaTalK

Bir nevi doğru ama çok gol attırdığı da gerçek.

Selçuk çok mükemmel bi oyuncu değildi onu iyi gösteren melo oldu ilk sene.

Değişim selçuk'un yedek kalmasıyla başlar 2 dinamik adam ile devam eder.

TapaTalK

Mükemmel bir oyuncu değildi ama son senelerdeki kadar pasif bir oyuncu da değildi bence.

3 milyon verdiğin adam yedek kalmaz,ya ilk 11 oynar ya da fesih.Selçuk'un takımda kalıp da bizim onu oynatmamamız gibi bir olasılık yok.

Bende öyle düşünüyorum
Ama 2 yeni orta saha transferi takımın çevresini değiştirirdi güzel olurdu.

TapaTalK

Bunlar orta saha alacak gibi durmuyor,alırlarsa da taraftar baskısıyla maksimum 1 tane alırlar.İşin kötüsü,Selçuk 3 milyon alıyorken Tolga da 2 milyon alıyor.Maaş skalası inanılmaz yükseldi son 2 yılda.Hamza'lı geçirdiğimiz 2015 yaz transfer dönemi hakikaten daha iyiymişiz bu konuda.

Üst Alt