Sofiane Feghouli Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sofiane Feghouli Galatasaray'da İddiası!

Bunlar orta saha alacak gibi durmuyor,alırlarsa da taraftar baskısıyla maksimum 1 tane alırlar.İşin kötüsü,Selçuk 3 milyon alıyorken Tolga da 2 milyon alıyor.Maaş skalası inanılmaz yükseldi son 2 yılda.Hamza'lı geçirdiğimiz 2015 yaz transfer dönemi hakikaten daha iyiymişiz bu konuda.
Tolga gibi bir çöp o kadar para alıyo biz gomis'in filan aldığını konusuyoruz :)

2 milyon alan orta saha oyucusunu yedek bırakıcaz düşün. Selçuk'u yedek bırakmaya korkar insan o kadar para alıyo.

TapaTalK

müthiş topçu ama epl'de isteneni verememiş olsa da neden tutup buraya gelsin soru işareti

ispanya'ya dönebilir bence istediği zaman

Tolga gibi bir çöp o kadar para alıyo biz gomis'in filan aldığını konusuyoruz :)

2 milyon alan orta saha oyucusunu yedek bırakıcaz düşün. Selçuk'u yedek bırakmaya korkar insan o kadar para alıyo.

TapaTalK

Hadi Tolga'yı 1-2 bonservis alıp birine iteleyebiliriz de,Selçuk'u alan olmaz bu saatten sonra.İyi tarafından bakarsak 2 senemiz kaldı işkencenin bitmesine.

eskiden fenerin uğraşıp alamadığı kim varsa hepsini alıyoruz.

feghouli gelmez boşa umitlenmeyin. konop daha gerçekçiydi.

taptap

Sağ kanat ihtiyacımızı fazlasıyla karşılar. Rodri olmasa solada konopu alırdın müthiş hücum hattı olurdu.
Feghouli---Belhanda---Konop
---------------Gomis------------

Ama konopa para harcanacağına orta sahaya 2 tane taş gibi adam alırsın daha iyi.

Feghouli---Belhanda---Rodri
---------------Gomis------------

Ben kono'yi tercih ederdim ama feghouli'ye kesinlikle hayir demem

Beinsports whu ile 4.5milyona anlastigimizi yazdi, bu rakamlar da bana pek inandirici gelmedi

Feghouli kesinlikle is yapar ama benim anlamadigim, kono sol kanat, feghouli sag kanat, sola mi oyuncu ariyorlar saga mi?

Ben kono'yi tercih ederdim ama feghouli'ye kesinlikle hayir demem

Beinsports whu ile 4.5milyona anlastigimizi yazdi, bu rakamlar da bana pek inandirici gelmedi

Feghouli kesinlikle is yapar ama benim anlamadigim, kono sol kanat, feghouli sag kanat, sola mi oyuncu ariyorlar saga mi?
Guzel soru, ben de cozmus degilim ama kendi adima duz mantik yaparsam;

Sneijder gidiyor; Konoplyanka
Sneijder kaliyor; Feghouli

Ben konoptan daha çok isterim bu adamı bize orjin sağ kanat lazım bize cuk oturur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt