Sofiane Feghouli Galatasaray'da İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sofiane Feghouli Galatasaray'da İddiası!

Sarı - kırmızılılar, West Ham'ın cezayirli yıldızı Sofiane Feghouli’yi gündemine aldı.

Londra kulübüyle Feghouli için masaya oturan Galatasaray, anlaşma sağladı. Pazarlıklar 4.5 milyon euro civarında olumlu sonuçlandı. Sarı - kırmızılılar, Sofiane Feghouli’yi de ikna edip bu transferde mutlu sona ulaşmak istiyor.

2010 yılında Valencia'ya transfer olan 2011'de Almeira'da kiralık forma giyen Feghouli, geçen sezon transfer olduğu West Ham'da 28 maçta 4 gol 3 asistlik performans sergiledi.

Anlaşma tamam! Aslan'dan bir imza daha geliyor! - tr.beinsports.com

bunu da türkiye'ye getiremediler menajerler.

alırsak sağ kanada ilaç olur.Açıkçası sol yerine sağ kanat transferi daha elzem.

Nerde yaşlı,uyumsuz ve gözden düşmüş oyuncu varsa hepsini bize kitliyorlar.

Geleceğimiz çok berbat.
Takımın yaş ortalaması 26 ya düşmesi gerekirken biz 30 üzerine çıkarmak için her şeyi yapıyoruz.

Sürün yağlı surat!

birader senin de bir tane olumlu yorumun yok , feguli 27 yaşında en olgun yaş TR için.
Renktaş,yönetim olumlu hamle yaptı da bizmi yok dedik.
Birtek elle tutulur maicon var
Onunda yaşı 29 ama stoper bölgesi olduğu için pek ses etmedim.

Ama tutupta kanat için alacağın oyuncular 28 yaşında olamaz.
Ha alırsın 1 sene kiralarsin sonra postalarsin sorun olmaz.
Ama 4 senelik sözleşme imzalayıp dünya para verirsen 30 yaşına geldiğinde kanat oyuncusu ileri doğru koşamaz hale gelir ve elinde patlar.

Sürün yağlı surat!

Sen kimleri isterdin mesela?

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil
Geçen sezon
demebele
Delaney

Bu sezon bielsea eşliğinde,
lille takımın yaptığı transferlerin hepsini isterdim.

Ama biz ne yapıyoruz kendini bilmez bir başkan ve futboldan anlamayan bir hocaya GALATASARAY'in geleceğini batirmalari için destek vermeye devam ediyoruz

Sürün yağlı surat!

Üst Alt