Sofiane Feghouli Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sofiane Feghouli Galatasaray'da İddiası!

eved çok taleb olduğu için bizde gsc nin kamu hizmetine arkadaşın fm profilini sunuyoruz !!!1

DdBgLo.png
fm profili kötü

GT-I9190 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

çok zor transfer. ben bir iki günde ve 4,5 milyon eu gibi rakamlarla biterse çok şaşırırım. ritmini yakaladığında bana göre bruma'dan iyi futbolcudur. hızlıdır ve çok iyi driplingi vardır. bu özellikler bakımından belki yine de bruma bir tık önde ama mental olarak da feghouli bruma'nın epey önünde yer alır. ayrıca istenen performansa ulaşamasa bile 1 sezon premier lig temposu yemesi müthiş bir avantaj. istenen tempoya ulaşsa zate bedeli 30-40'ları bulurdu umarım gelir.

Beinsports bu sefer patladı gibi. Feghouli için hiç haber yok. 4,5'a da bırakmazlar. Bunlar hangi kafayla 4,5 milyona anlaştığımızı yazdı acaba?

Beinsports bu sefer patladı gibi. Feghouli için hiç haber yok. 4,5'a da bırakmazlar. Bunlar hangi kafayla 4,5 milyona anlaştığımızı yazdı acaba?

the sunda 21 haziranda şöyle bir haber çıkmış west ham ile ilgili

WHO THEY WANT RID OF: Sofiane Feghouli (£5m), Enner Valencia (to Mexico, £10m).

5.7 milyon euro yapıyor sanırım, pazarlık ve bonuslar hariç falan 4.5a inmiş olabiliriz neticede bedavaya aldılar ve maaşı yüksekmiş, gomis gibi bi nevi

Bu transfer iptal oldu , yönetimin yetiştirmesine imkan yok.

Bir hafta 10 gün sneijder meselesi sürer bu sürede sevilla falan kapar feghouliyi.

İmbula lemina yönetim alamaz sezona donk selcuk ile başlayacağız.

Sadece bir bek transfer edilecek o da çok vasat bir isim olacak.

Bu transfer iptal oldu , yönetimin yetiştirmesine imkan yok.

Bir hafta 10 gün sneijder meselesi sürer bu sürede sevilla falan kapar feghouliyi.

İmbula lemina yönetim alamaz sezona donk selcuk ile başlayacağız.

Sadece bir bek transfer edilecek o da çok vasat bir isim olacak.

Melih hocam duyum mu aldın yoksa kendi fikrin mi....

Üst Alt