Sofiane Feghouli: "Hem ligde hem Avrupa'da kupa kaldırma hedefim var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sofiane Feghouli: "Hem ligde hem Avrupa'da kupa kaldırma hedefim var"

124615_feg.png

Futbolcumuz Sofiane Feghouli, Galatasaray Dergisi'nin 171. sayısına özel açıklamalarda bulundu.

"Dört erkek kardeştik. Annem temizlik yaparak bizi geçindiriyordu. Doğru yoldan sapmamak için kendi yolumuzu çizmeliydik, bu yüzden de futbol oynarken çok fazla fedakarlıkta bulundum. Ben futbolcu olacağıma her zaman inanıyordum. Hatta bir gün anneme; 'Merak etme, bir gün büyük bir futbolcu olacağım ve bu mahalleden çıkıp gideceğiz' dedim. Bir an değil, her zaman inandım."

"Benim Galatasaray'a geliş amaçlarımdan bir tanesi de kupa kaldırmak. Burada hem ligde hem Avrupa'da kupa kaldırma hedefim var. Ben sahada saklanan bir oyuncu değilim. Gerektiğinde sorumluluk da alırım. Hiçbir zaman kişisel istatistikleri düşünmem, aklımda sadece takım vardır."

"Batı'daki Türkiye imajı ile buradaki durum arasında fark var. Açıkçası buraya gelince şaşkınlığa uğradım. Buraya beş sene içinde kazanabileceğim tüm kupaları almak için geldim."

"Takım olarak çok çalışmalı ve birbirimize kenetlenmeliyiz. Sadece bu şekilde devam edersek başarabiliriz."

GSCimbom Portal

Üst Alt