Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi!

Anadolu kulübü zihniyetiyle takım yönetilmez diyip de hala Lincoln'ün Galatasaray'da kalması gerektiğini savunmuyorum. Hiç bir mesajımda da savunmadım.

Savunmamın sebebi;Lincoln babamın oğlu veya sevgilim hiç bir şeyim değil. Takımımda top koşturan(tabi izin verirlerse)biri. Tabiki de savunucam çünkü ona ihtiyacımız var. Şampiyonluk elden gitti gidiyor,UEFA zaten gitmiş. TK ' da zati gitmiş. siz hala abartılacak bişe yok diyor,iyi etmiş diyen arkadaşlarımız bile var.

İnan bana abartılacak çok şey var. Mutlak bu maçımızı ve önümüzdeki tüm maçları almak zorundayız. şunun surasında kaç haftalar kalmış 5 sıradayız ve en kötü 2'lik için uğraşıyoruz. Ben alışkın değilim Anıl Galatasaray'ın bu sıralarda görmeye. Ben alıştım şampiyonluğa. Ben acım Anıl Şampiyonlar Ligine...

bUNLAR HEP BOŞ YAYGARA KURU GÜRÜLTÜ BOŞVERİN ASIL ÖNEMLİ OLAN ŞU;

BU HAFTA KAÇ KİŞİ PUAN KAYBETMEYECEĞİZ DİYEBİLİR GALİBİYET ŞANSIMIZ %40 BU DURUMA DÜŞMÜŞTÜR GALATASARAY.bÜLENT HOCA LİNCOLN RESTLEŞMESİYLE GÜNDEMİ MEŞGUL ETMESİN BENCE; İŞİNİ GÖRELİM.

Ceza kuralları madde 16 'yı hatırlatmak isterim. Son dönemde bu kural çok fazla ihlal edilmeye başlandı. Mesajları editliyoruz ama hatayı yapanlar dönüp geriye bakmıyorlar ki yaptıklarının farkında değiller.

Özetle; Galatasaray 'ın adını küçük harflerle kısaltmayalım.

16. Forumumuzda Galatasaray ’a “gs” diye hitap eden üyemiz uyarılacak,üyenin bu tavrını tekrarı ettirmesi durumunda 3 gün Mesaj Yazamama Cezası (MYC) verilecektir.

Eğer Arda yarın sarı kart görüp Fener maçında cezalı olursa Lincoln'ü yine kadroya almasın o zaman.Yok öyle sıkışınca sildiği oyuncuyu Bülent'i kurtarsın diye oyuna almak.Şimdi oynatmıyosa o zaman da oynatmayacak ki o zaman görücem otoriteyi.Sonra da kurtar beni diye alır kadroya.Oh ne güzel Bülent'in keyfine göre.

Eğer Arda yarın sarı kart görüp Fener maçında cezalı olursa Lincoln'ü yine kadroya almasın o zaman.Yok öyle sıkışınca sildiği oyuncuyu Bülent'i kurtarsın diye oyuna almak.Şimdi oynatmıyosa o zaman da oynatmayacak ki o zaman görücem otoriteyi.Sonra da kurtar beni diye alır kadroya.Oh ne güzel Bülent'in keyfine göre.

Bu işler şuanlık Bülent'in keyfine göre.Biz ne kadar söylensekte,kızsakta sadece sinir katsayımızı arttırırız.Bülent isterse Morgan'ı forvet oynatır.Yapabilirmisin birşey?yapabilirmiyiz ya da?

Bülent Korkmaz'ın bu kararını doğru buluyorum ancak işlerin bu noktaya gelmesinin en büyük sorumlusu olarak yine Bülent Korkmaz'ı gösteriyorum.Skibbe ile tıkır tıkır işleyen çarkın içine, egosunun önüne geçemediği için, çomak sokmuştur Bülent.Bu çomak Galatasaray'ın şampiyonluğuna mal olmuştur.

Bir taraftar olarak Bülent Korkmaz'ın arkasında değilim, futbolculuğunda gönlümüzde taht kurmuş olan Bülent Korkmaz'ı bu takımın başında T.D olarak görmek beni gelecek için umutsuzluğa sürüklüyor.

Sezon sonu başta Bülent ve Lincoln olmaz üzere takımda büyük bir revizyon yapılmasından yanayım.

ya sadece galibiyet degil ben futbol izlemek istiyorum ve lincoln süz bir Galatasaray'da ne yazıkki futbol oynanmıyor. dandik bir gol atıp 70dakka küme düşen takımın kapanma taktigini izlemek istemiyorum gelir gelmez saçmasapan bir işe girişti bülent

Rakip takımı desteklemek yasaktır. :)

Bu takımın başarısız olabilme kredisi de olsun arkadaşlar. Sadece iyi günde destek olmaz.

Bu sezon öyle yada böyle kayıp oldu. Önümüzdeki yıl için Bülent Korkmaz 'da, futbolcularda varolma savaşını kalan bu 9 maçta verecekler.

Takımımızı destekleyelim ve asla sırt çevirmeyelim.;)

Ne olursa olsun Galatasarayı destekliyorum;ha kazansak birşey değişmeyecek ama destekliyorum gönlüm el vermez.

Bir yere kadar haklısın Erkutçum ama bu T.D ile benim Galatasaray'ın maç kazanmasını beklemem futbola ihanet olur.. Ben iyi oynayan, göze hoş gelen takımın maçı kazanmasını isterim ve benim herşeyim olan Galatasaray bile böyle oynamıyorsa kazanmasını istemem, sırf böyle futbol oynanmasından sorumlu olan kişi görevi bıraksın diye.. Hele hele futbolcusunu silen- ki Galatasaray gibi bir takımın teknik direktörünün böyle bir hakkı yoktur, Galatasaray'ın her futbolcusu bir değerdir ve bu değerin korunup, kollanması ve sahip çıkılması gerekir-, gereksiz triplere giren, yalan atan bir T.D'yi ise hiç istemem.. İşte bu yüzden kazansın Antep, o duygusal Tabata'ya güzel futbol oynatan Antep kazansın bilmem anlatabiliyor muyum?

Lİncoln olmadan da kazanırız ama haftaya feneri ezmemiz lazım ve lincolnsüz de feneri ezemeyiz

Ben çağdaşım ama sen değilsin senin düşünce sistemine göre, böyle bir şey yok düzeyli olarak tartışalım bunu isterim ben.. Fikir jimnastiği yaparsak; sen Lincoln'ün yollanmasını istiyorsun değil mi? Ben de oynamasını istiyorum.. Ama ikimizinde isteğinin gerçekleşebilmesi için bu adamın oynaması lazım.. Oynarsa hem benim istediğim olur hemde senin istediğin olur yani satabilme imkanı doğar.. Haa olayların en başına dönersek, klasik Türk teknik direktör karakateristik özelliği olan "inat" problemi Bülent Hoca'da da vardır.. Lincoln salak değil, sakatım oynatmayacaksan kadroya alma dediğin bir teknik direktörün kendisini kadroya alıp maç boyu yedek oturtmasını kendisine verilmiş olan bir ceza olduğunu anlamayacak kadar salak değil, maç ne zaman zora girse Lincoln'ü çıkarıp taraftara ıslıklatılmasının ona verilmiş bir ceza olduğunun farkına varmıcak kadar salak değil.. Kusura bakmayın ama bu işler böyle yürümez.. 10-11 yaşındaki çocuk bile bunun farkına varabilir ve tavrını koyar kardeşim.. Zamanında Jardel'i harcayan takım içi örgütler şuan Lincoln'ü de harcamaktadırlar.. Ben Galatasaray'ımın iyiliğini istiyorum ve Bülent Hoca'nın kötü sonuçlar almasına üzülmüyorum; çünkü perşembenin gelişi çarşambadan bellidir, Bülent Hoca ne oynatıyorda ilerki zamanlar ne bekliyorsunuz!

Ben Lincoln'ün yollanmasını istemiyorum. Ben Bülent Korkmaz'ı da beğenmiyorum. Birini eleştiriyorum diye diğer tarafı övmem gerekmez. Böyle taraf tutuyormuş muamelesi yapmayın Lincoln'ü eleştirenlere.

Benim kızdığım nokta Lincoln'ün Galatasaray'ı resmen iplememesi ve hala, bu kadar Galatasaray isminin ayağa düştüğü yerde hala Lincoln diye destek vermeniz. Yahu bu adam 10 maç mükemmel oynadı bu sezon. Mükemmel keyif aldık. Ama sonra yine berbat etti işleri. Yalan mı? Hadi Bülent Korkmaz kötü, egolu vs. diyelim. E peki Skibbe varken de devre arası kampına geç katıldı, Skibbe gidene kadar kötü oynadı. Eee?

Anlamak istemiyorsunuz. 2 yıl boyunca el bebek, gül bebek baktılar Lincoln'e. Elde var sıfır. 80 küsür maç oldu belki de toplamda. Lincoln 10-15 maç arası katkı yapmış. Ne bekliyorsunuz daha? 15 maçta 100 asist 1000 gol atsa nolur atmasa nolur? 80 maçın 70'inde iyi oynasa da bırak asist yapmasa, gol atmasa. Ama yok işte. Adam keyfine göre iş yapıyor. Ne kural ne birşey dinliyor. Sizde hala ceza verildi ya daha ne diyorsunuz. Yahu ceza mıdır o para olayları? Adama ceza veririz demişler. Adam bunu da kabullenerek gitmiş. Yani tatil ücreti gibi bir şey bu durum. Böyle ceza mı olur?

Niye gözleriniz bu kadar kör olmuş anlamak mümkün değil. Lincoln iyi futbolcu, gelsin takımına saygı göstersin ama varsın kötü oynasın. Varsın şutları isabetli olmasın. Benim derdim Lincoln değil. Bu yaptığı hareketler. Aynısını Kewell yapsa yine aynı şeyi söylerdim.

Galatasaray'dan kimse büyük değil. Hem Galatasaray'ın parasını alacaksın hem de böyle lakayıt davranacaksın, kulübü sallamayacaksın? Ben orada dururum. Lincoln düzeltsin kendini. Ben zaten en kötü oynadığı zaman da bile onu savunan biri olarak desteklerim. Ama şu durumda mümkün değil.

Allahım... Yarabbim... Ey yönetim. Bu Bülent'i nereden getirdin takımın başına ? SKIBBE geri dön yalvarırım geri dön...

Bu maç, Gaziantep'e yenileceğiz. Haftayada Fenerbahçe'ye yenileceğiz. Bülent takımın başında olduğu sürece, her maç yenileceğiz. Her maç... Buraya yazıyorum... Bülent, Fatih Terim'dende komedi çıktı... Bülent'i ittire ittire floryadan çıkartmak lazım... Vallahi seneye Avrupa kupalarına dahi katılamayacağız... Galatasaray'ı nasıl parmağında oynatabiliyor bu insanlar anlayamıyorum.. Bizim takımın başında bir yönetim yok mu??? Bu takımı nasıl yürütmek böyle ?........ Ne oluyor... anlamış diğilim...

Bülent, lütfen git bizden en kısa sürede, yalvarıyorum sana.. Sana olan sevgimi nefrete dönüştürmeden git başka bir takıma hocalık yap, bari sana olan sevgim yerinde kalsın. Artık canımı çok sıkmaya başladın...

Anadolu kulübü zihniyetiyle takım yönetilmez diyip de hala Lincoln'ün Galatasaray'da kalması gerektiğini savunmuyorum. Hiç bir mesajımda da savunmadım.

Savunmamın sebebi;Lincoln babamın oğlu veya sevgilim hiç bir şeyim değil. Takımımda top koşturan(tabi izin verirlerse)biri. Tabiki de savunucam çünkü ona ihtiyacımız var. Şampiyonluk elden gitti gidiyor,UEFA zaten gitmiş. TK ' da zati gitmiş. siz hala abartılacak bişe yok diyor,iyi etmiş diyen arkadaşlarımız bile var.

İnan bana abartılacak çok şey var. Mutlak bu maçımızı ve önümüzdeki tüm maçları almak zorundayız. şunun surasında kaç haftalar kalmış 5 sıradayız ve en kötü 2'lik için uğraşıyoruz. Ben alışkın değilim Anıl Galatasaray'ın bu sıralarda görmeye. Ben alıştım şampiyonluğa. Ben acım Anıl Şampiyonlar Ligine...

Lincoln sayesinde bir tane bile kupa almadık, Lincoln sayesinde şampiyon da olmadık, Lincoln takımdayken bu sıraya geldik. Ben de isterim CL'de oynamak. Ama Lincoln şu takıma ne yapmış da bu kadar lazım geliyor anlamıyorum. Lincoln oynarken Galatasaray'ın düşüşü başladı. Bülent Korkmaz'ın gelmesiyle değil. Neden görmek istemiyorsunuz anlamıyorum.

Anadolu zihniyetiyle ilgili lafım sana değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt