Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi!

Lincoln sayesinde kupa falan almamış olabilirsin. ama boktan sebepler nedenler yüzünden takım tümden etkilemekte ben bunu anlatmaya çalışıyorum.

Bu yil Uefa'da bu kadar "ileriye" gittiysek, kimin sayesinde gittik? Lincoln'ün.

Adami bir hic yerine koymayiniz, cünkü isteseniz bile koyamazsiniz.

Ben takimin basarisini istiyorum, Lincoln'de bunun icin sart gibi.

Eğer Arda yarın sarı kart görüp Fener maçında cezalı olursa Lincoln'ü yine kadroya almasın o zaman.Yok öyle sıkışınca sildiği oyuncuyu Bülent'i kurtarsın diye oyuna almak.Şimdi oynatmıyosa o zaman da oynatmayacak ki o zaman görücem otoriteyi.Sonra da kurtar beni diye alır kadroya.Oh ne güzel Bülent'in keyfine göre.

Aynen katılıyorum.

ya bu ne lincoln sevdasiymis adam sanki bize su ana kadar cok faydali oldu sanki.

bence bülent korkmaz in karari kesinlikle dogru sen git izinsiz 10 gün yat tatil yap sonra bülent hoca hic birsey olmamis gibi kodraya alip oynatsin sanki GS babasinin takimi

ya bu ne lincoln sevdasiymis adam sanki bize su ana kadar cok faydali oldu sanki.

bence bülent korkmaz in karari kesinlikle dogru sen git izinsiz 10 gün yat tatil yap sonra bülent hoca hic birsey olmamis gibi kodraya alip oynatsin sanki GS babasinin takimi

Lincoln'un moralinin icine eden kim? Bülent'ten başkası mı? Kendi egoları yüzünden adamı mahfetti.... Skibbe zamanında bir kere böyle gördünmü Lincoln'ü..

%100 suçlu olan egoları altında ezilen Bülent'ken Lincoln'e laf atmanız komedi.. Sizi Uefa'da buralara kadar getiren (bülent yüzünden elenmesek finale kadarda gidecektik), ligin ilk yarısı takımı tek başına götüren adam Lincoln... Bülent bu sezon ne yaptı takımın oynadığı futbolun içine etmekten başka? Bülent kendi gitmesin takım gitsin antepe daha iyi sonuçla döneriz.. Lincoln'u almıyormuş kadroya... Sen kendini alma Bülent kadroya...

iste bu .. helal olsun buyuk kaptan .. neymis izinsiz tatile gitmek !!!!

Lincoln'un moralinin icine eden kim? Bülent'ten başkası mı? Kendi egoları yüzünden adamı mahfetti.... Skibbe zamanında bir kere böyle gördünmü Lincoln'ü..

%100 suçlu olan egoları altında ezilen Bülent'ken Lincoln'e laf atmanız komedi.. Sizi Uefa'da buralara kadar getiren (bülent yüzünden elenmesek finale kadarda gidecektik), ligin ilk yarısı takımı tek başına götüren adam Lincoln... Bülent bu sezon ne yaptı takımın oynadığı futbolun içine etmekten başka? Bülent kendi gitmesin takım gitsin antepe daha iyi sonuçla döneriz.. Lincoln'u almıyormuş kadroya... Sen kendini alma Bülent kadroya...

Anıl Tatar'ın mesajından cevaplar vereceğim.

Skibbe zamanında da böyleydi.Devre arasında geç dönmüştü tatilinden.Performans düşüklüğü başlamıştı.Yani tek suçlu Bülent değil.

o zaman söylermisin hangi maclarda iyi oynadi uefa da benim bildigim bordeux ve berlin maclarinda baska iyi oynadigi mac varmi.

bir de ligin ilk yarisinda tek basina GS buralara getirmis diyorsun bu dedigin ardaya baros a kewel ve en önemlisi servet haksizlik degilmi lincoln arda nin yarisi kadar oynasa ona raziyim ama adamda birkere disiplin yok zaten schalke dan da bu yüzden ayrildi.ama tabiki bu senin düsüncendir sygi duyarim.

Gerçekten çok doğru karar.Bu karar takımdaki diğer futbolculara çok olumlu yansıyacak göreceksiniz.Güzel bir oyun izleyeceğiz.

TEBRİKLER BÜYÜK KAPTAN.

Bir yere kadar haklısın Erkutçum ama bu T.D ile benim Galatasaray'ın maç kazanmasını beklemem futbola ihanet olur.. Ben iyi oynayan, göze hoş gelen takımın maçı kazanmasını isterim ve benim herşeyim olan Galatasaray bile böyle oynamıyorsa kazanmasını istemem, sırf böyle futbol oynanmasından sorumlu olan kişi görevi bıraksın diye.. Hele hele futbolcusunu silen- ki Galatasaray gibi bir takımın teknik direktörünün böyle bir hakkı yoktur, Galatasaray'ın her futbolcusu bir değerdir ve bu değerin korunup, kollanması ve sahip çıkılması gerekir-, gereksiz triplere giren, yalan atan bir T.D'yi ise hiç istemem.. İşte bu yüzden kazansın Antep, o duygusal Tabata'ya güzel futbol oynatan Antep kazansın bilmem anlatabiliyor muyum?

Eğer futbolcu takımı şeyine takmıyorsa takım niye adamı hala baş üstünde taşısın.

Bülent hoca çok cesur valla ben olsam oynatırım ne olsa yokları oynayacak ve bizde muhtemelen yenilecez o zaman alın size lincoln derdim :)

Bu arada Lincoln ne zamandır idmana çıkıyor :eek:

Ben Lincoln'ün yollanmasını istemiyorum. Ben Bülent Korkmaz'ı da beğenmiyorum. Birini eleştiriyorum diye diğer tarafı övmem gerekmez. Böyle taraf tutuyormuş muamelesi yapmayın Lincoln'ü eleştirenlere.

Benim kızdığım nokta Lincoln'ün Galatasaray'ı resmen iplememesi ve hala, bu kadar Galatasaray isminin ayağa düştüğü yerde hala Lincoln diye destek vermeniz. Yahu bu adam 10 maç mükemmel oynadı bu sezon. Mükemmel keyif aldık. Ama sonra yine berbat etti işleri. Yalan mı? Hadi Bülent Korkmaz kötü, egolu vs. diyelim. E peki Skibbe varken de devre arası kampına geç katıldı, Skibbe gidene kadar kötü oynadı. Eee?

Anlamak istemiyorsunuz. 2 yıl boyunca el bebek, gül bebek baktılar Lincoln'e. Elde var sıfır. 80 küsür maç oldu belki de toplamda. Lincoln 10-15 maç arası katkı yapmış. Ne bekliyorsunuz daha? 15 maçta 100 asist 1000 gol atsa nolur atmasa nolur? 80 maçın 70'inde iyi oynasa da bırak asist yapmasa, gol atmasa. Ama yok işte. Adam keyfine göre iş yapıyor. Ne kural ne birşey dinliyor. Sizde hala ceza verildi ya daha ne diyorsunuz. Yahu ceza mıdır o para olayları? Adama ceza veririz demişler. Adam bunu da kabullenerek gitmiş. Yani tatil ücreti gibi bir şey bu durum. Böyle ceza mı olur?

Niye gözleriniz bu kadar kör olmuş anlamak mümkün değil. Lincoln iyi futbolcu, gelsin takımına saygı göstersin ama varsın kötü oynasın. Varsın şutları isabetli olmasın. Benim derdim Lincoln değil. Bu yaptığı hareketler. Aynısını Kewell yapsa yine aynı şeyi söylerdim.

Galatasaray'dan kimse büyük değil. Hem Galatasaray'ın parasını alacaksın hem de böyle lakayıt davranacaksın, kulübü sallamayacaksın? Ben orada dururum. Lincoln düzeltsin kendini. Ben zaten en kötü oynadığı zaman da bile onu savunan biri olarak desteklerim. Ama şu durumda mümkün değil.

:005:Söylenecek birşey yok.Tamamen katılıyorum.

Kaç gündür idmana çıkmayan adamı götürmek diğer oyunculara haksızlık olurdu dogrusu yapıldı bence

Bu yil Uefa'da bu kadar "ileriye" gittiysek, kimin sayesinde gittik? Lincoln'ün.

UEFA'da ileri gittiysek lincoln kadar Arda'nın,Kewell'ın,Baroş'un,Servet'in hatta Sabri'nin bile katkısı var.Bülent Korkmaz'ı eleştirmek istiyorsanız mantıklı konuşun
.

Renkdaş sende diğer oyuncuların emeklerini bir hiç yerine koyma istersen.Lincoln'ün sayesinde gittik demek ayıp bence.

m.güven,nonda,ü.karan,ı kadroda görünce hiç 3 puan alabilecekmişiz hissi vermiyolar.m.topal ve servet olmadan takım dağınık oynuyo işte özellikle geride çok açık veriyo.bu sezon için bu iki oyuncunu oynamadığı her maçdan kaygılyım malesef.:(

Skibbe zamanında Lincoln belki iyiydi ama takımın içinde bölünmeler vardı.Bunun baş mimarı ise Lincoln'ü göğe çıkartmak isteyen Skibbe'ydi.

Daha önce de yazdım UEFA'da yükselmemizde Lincoln kadar diğer futbolcuların da hakkı var.

Ayrıca Skibbe kalsaydı 5-2'lik maçtan sonra Bordo maçını 3-3'ten sonra çevirebilir miydik?Hayır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt