Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
138769.jpg

Turkcell Süper Lig'de Gaziantepspor ile karşı karşıya gelecek Galatasaray'da Lincoln'ün bu maçın kadrosuna alınıp alınmayacağı merak konusu olmuştu.

Milli maç arasında izinsiz olarak ülkesine giden ve antrenmanlara 1 hafta geç çıkan Brezilyalı yıldızı teknik direktör Bülent Korkmaz, bu kritik maçın kadrosuna almadı. Lincoln'ün Antep'e götürülmeyeceği belirtildi.

Cevap: Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi!

Neyse ya bıktım ben bu haberlerden.İnceldiği yerden kopsun.

Giden şampiyonluk olsun,Fenerbahçeye koyalım başka birşey istemiyorum...

En sonunda bizi de Fb'li mantığıyla konuşmaya zorladılar ya ne diyeyim!!!!!

Ne olacaktı ya?

Neredeyse 10 gündür idman yapmamış adam bir de götürülecek miydi?

Şaşılacak bir şey yok.

Bravoo Bülent Hoca büyüksün.. En azından Lincoln'den büyüksün kanıtladın bunu(!) Mantaliteni yiyim senin..

artık GALATASARAY normal anadolu takıma donmus ya bu kadar kotu yonetilmez ki bir ego yuzunden futbolcuyu bitiriyorsun... bulent hoca gitmeden GS maclarını izlemiyecem

Nerden 10 gündür abartma Anıl.

Adam Takımdan ayrı ekstra antrenmanlar yapıyor.

Nerden 10 gündür abartma Anıl.

Adam Takımdan ayrı ekstra antrenmanlar yapıyor.

Neredeyse 10 gün dedim. Abartılacak bir şey yok. Lincoln hem istediği gibi girip çıksın Florya'ya, hem antrenman yapmasın hem de takıma girsin öyle mi? Gülerler adama.

Siz daha Lincoln diye ağlamaya devam edin. Şu Lincoln'le Galatasaray maç kazanacağına, kaybetsin.

Ayrıca Anadolu kulübü zihniyetiyle takım yönetilmez diyip de hala Lincoln'ün Galatasaray'da kalması gerektiğini savunanlara da kahkahalarımı yolluyorum. Hani çok çağdaşlar ya o yüzden.

Kaç gündür takımla antremana çıkmadı.Götürülmesini beklerdim fakat bu kararada saygılıyım.Brezilyada ne yaptını bilmiyoruz fakat antreman yapmadığına eminim.Diğer oyuncuların çoğu burda terlerken o tatil yapıyordu.Neyse,Fenerbahçe maçına saklasın kendini.O maçta ona daha çok iş düşecek.

Kaç gündür takımla antremana çıkmadı.Götürülmesini beklerdim fakat bu kararada saygılıyım.Brezilyada ne yaptını bilmiyoruz fakat antreman yapmadığına eminim.Diğer oyuncuların çoğu burda terlerken o tatil yapıyordu.Neyse,Fenerbahçe maçına saklasın kendini.O maçta ona daha çok iş düşecek.

o macta da oynatılacagına emin degilim o mactada oynatmaz onu ve macı kaybederiz egosu yuzunden

Neredeyse 10 gün dedim. Abartılacak bir şey yok. Lincoln hem istediği gibi girip çıksın Florya'ya, hem antrenman yapmasın hem de takıma girsin öyle mi? Gülerler adama.

Siz daha Lincoln diye ağlamaya devam edin. Şu Lincoln'le Galatasaray maç kazanacağına, kaybetsin.

Ayrıca Anadolu kulübü zihniyetiyle takım yönetilmez diyip de hala Lincoln'ün Galatasaray'da kalması gerektiğini savunanlara da kahkahalarımı yolluyorum. Hani çok çağdaşlar ya o yüzden.

Ben çağdaşım ama sen değilsin senin düşünce sistemine göre, böyle bir şey yok düzeyli olarak tartışalım bunu isterim ben.. Fikir jimnastiği yaparsak; sen Lincoln'ün yollanmasını istiyorsun değil mi? Ben de oynamasını istiyorum.. Ama ikimizinde isteğinin gerçekleşebilmesi için bu adamın oynaması lazım.. Oynarsa hem benim istediğim olur hemde senin istediğin olur yani satabilme imkanı doğar.. Haa olayların en başına dönersek, klasik Türk teknik direktör karakateristik özelliği olan "inat" problemi Bülent Hoca'da da vardır.. Lincoln salak değil, sakatım oynatmayacaksan kadroya alma dediğin bir teknik direktörün kendisini kadroya alıp maç boyu yedek oturtmasını kendisine verilmiş olan bir ceza olduğunu anlamayacak kadar salak değil, maç ne zaman zora girse Lincoln'ü çıkarıp taraftara ıslıklatılmasının ona verilmiş bir ceza olduğunun farkına varmıcak kadar salak değil.. Kusura bakmayın ama bu işler böyle yürümez.. 10-11 yaşındaki çocuk bile bunun farkına varabilir ve tavrını koyar kardeşim.. Zamanında Jardel'i harcayan takım içi örgütler şuan Lincoln'ü de harcamaktadırlar.. Ben Galatasaray'ımın iyiliğini istiyorum ve Bülent Hoca'nın kötü sonuçlar almasına üzülmüyorum; çünkü perşembenin gelişi çarşambadan bellidir, Bülent Hoca ne oynatıyorda ilerki zamanlar ne bekliyorsunuz!

Kafasına göre giden ve antrenmanlara katılmayan bi oyuncunun kafilede yer alması asıl saçmalık olurdu.Arkadaşları antrenmandayken kendisi hiçbir farkı olmasa bile Brezilya'da keyif çatabiliyor.En doğru karar budur.Asıl kadroda olsaydı diğer oyunculara hakaret olurdu.Adam olsun,antrenmanını yapsın o zaman zaten kadroya alınır.Lincoln'e sevginiz gözünüzü kör etmiş,görün artık bazı şeyleri.Çocuk oyuncağı değil bunlar.

Kafasına göre giden ve antrenmanlara katılmayan bi oyuncunun kafilede yer alması asıl saçmalık olurdu.Arkadaşları antrenmandayken kendisi hiçbir farkı olmasa bile Brezilya'da keyif çatabiliyor.En doğru karar budur.Asıl kadroda olsaydı diğer oyunculara hakaret olurdu.Adam olsun,antrenmanını yapsın o zaman zaten kadroya alınır.Lincoln'e sevginiz gözünüzü kör etmiş,görün artık bazı şeyleri.Çocuk oyuncağı değil bunlar.

Aynen onu diyecektim.O zaman x kişisi de katılmasaydı.Nasıl olsa oynuyolar düşüncesi ile.Düşündüm de alınmaması daha iyi olmuş.İlk başta sinirlenmiştim fakat.

Krizi çözme yöntemi bu olmamalıydı. Gitmeli ve kısa süreyle bile olsa oynamalıydı.

Hafta içinde artık Lincoln 'ün Fener maçında nasıl bir performans göstereceğini değil, oynayıp oynamatacağının tartışmasını yapacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt