Sol Açık Transferi Kim Olmalı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sol Açık Transferi Kim Olmalı?

Sol Açık Transferi Kim Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    47
Son dönemki hareketlerini doğru bulmasam da, hatta irrite olsam da Arda'nın gelmesini isterim. Arda gibi gerektiğinde sorumluluk alan oyuncuya ihtiyacımız var. Kim ne derse desin, ben Arda'nın Galatasaray'lılığını sorulamam. Galatasaray'lı Türk oyuncu/oyunculara ihtiyacımız var. Çakma Türk Almancılara değil.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Takımda 1 tane 'mahallenin delisi' olmalı diye düşünüyorum bazen. Arda hakemle rakiple tartışabilecek, hayırdır ulan diyebilecek biri. Deplasmanda top saklayacak, kalçasını rakibe dayayıp faul alacak biri. Arkasında medya desteği de var. 10-15 direkt gol etkisi de yapar. Bir de tersini düşünüyorum, garip garip demeçler, magazinsel haberler, surat asması vb. Bilemiyorum.

Şuan tek hedef Arda gibi o yüzden diğerlerine bir şey yazmadım, ama Nasri'yi de isterdim veya Nani.

(Ribery hayal gibi bir şey onu olayın dışında tutuyorum)

Ribery ve Arda hariç herhangi biri olabilir o listeden. Ribery'e kapı gibi sözleşme yaptıktan sonra Hamit gibi sözleşmesini spor salonunda tamamlama ihtimali yüksek. Zaten sağlıklı da olsa Bruma'nın verdiği katkının yarısını veremez. 2005'teki Ribery gelmeyecek.

Arda da bana inanılmaz derecede antipatik geldiği için istemiyorum. Üstüne bir de kaptan olacak. Muslera gibi bir oyuncumuz varken.

Ribery ve Arda hariç herhangi biri olabilir o listeden. Ribery'e kapı gibi sözleşme yaptıktan sonra Hamit gibi sözleşmesini spor salonunda tamamlama ihtimali yüksek. Zaten sağlıklı da olsa Bruma'nın verdiği katkının yarısını veremez. 2005'teki Ribery gelmeyecek.

Arda da bana inanılmaz derecede antipatik geldiği için istemiyorum. Üstüne bir de kaptan olacak. Muslera gibi bir oyuncumuz varken.

Moting'i uygun bir maaşla alırsak kısa dönemli de olsa hem sol açık hem yedek forvet sorununu çözeriz

Siz diz çöktüğünüz için onlar büyük görünüyor ayağa kalk!

Moting'i uygun bir maaşla alırsak kısa dönemli de olsa hem sol açık hem yedek forvet sorununu çözeriz

Siz diz çöktüğünüz için onlar büyük görünüyor ayağa kalk!
430E1AD100000578-0-image-a-4_1502131638409.jpg

Üst Alt