Sol bek transferi istiyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sol bek transferi istiyoruz

Cevap: Sol bek transferi istiyoruz

Hakan Aslantaş vardı Konya'da, henüz herhangi bir takıma gitmemişse düşünülebilir aslında(en azından alternatif olarak) hem sol hem sağ bek olarak oynayabildiği için.

özgür çek tam fatih hocanın istediği türden bi sol bek hücuma müthiş katkısı var tekniği yüksek ve mükemmel orta açıyo ayrıca çok iyi frikik kullanıyo

özgür çek nasıl oynar , bilmem . hiç izlemedim .

böyle anadolu takımlarında çıkış yakalamış ama kendini önemli bir organizasyonda ispat etmemiş adamlara gs formasını (ilk 11 hem de) emanet etmek ne kadar mantıklı ?

çağlar , hakan balta vol.2 oldu .

özgür çek de , çağlar vol.2 olur gibi geliyor .

tüm dünyada o kadar az var ki iyi sol bek , öneri bile sunamıyorum .

bu arada sağ bek için de ;

şu lanet fb düşünce , gökhan gönül'ü düşünür mü acaba bizimkiler ?

dip not ( g.g. 'ün bir çok forumda/sözlükte/gazete haberinde falan galatasaraylı olduğu söylenir)

kendisinin bir yamuğunu da görmedik . efendi gibi oynamıştır hep , bi çirkefliğini de hatırlamam .

akar giderdi valla ...

özgür çek nasıl oynar , bilmem . hiç izlemedim .

böyle anadolu takımlarında çıkış yakalamış ama kendini önemli bir organizasyonda ispat etmemiş adamlara gs formasını (ilk 11 hem de) emanet etmek ne kadar mantıklı ?

çağlar , hakan balta vol.2 oldu .

özgür çek de , çağlar vol.2 olur gibi geliyor .

tüm dünyada o kadar az var ki iyi sol bek , öneri bile sunamıyorum .

bu arada sağ bek için de ;

şu lanet fb düşünce , gökhan gönül'ü düşünür mü acaba bizimkiler ?

dip not ( g.g. 'ün bir çok forumda/sözlükte/gazete haberinde falan galatasaraylı olduğu söylenir)

kendisinin bir yamuğunu da görmedik . efendi gibi oynamıştır hep , bi çirkefliğini de hatırlamam .

akar giderdi valla ...

Gökhan Gönül'ü düşünüp alsalar bence sezonun en iyi transferi olur.Fenerbahçe'den oyuncu alınacaksa en başta istediğim futbolcudur.Ancak karakterli bir insan olduğu için küme düşseler bile takımda kalır veya Avrupa'ya gider.Fatih Terim onu illk milli takımda oynatan hoca olduğu için belki bir şekilde ikna edebilir.Fb küme düşerse alacan Gökhan'ı Santos'u Serdar Kesimal'i o zaman defansta kaliteli olur.Tabi bunlar ekstrem bir örnek olduğu için pek inandırıcı değil.Benim önerim Galatasaray alt yapısından yetişen Gökhan Süzen hızlı ve ileriye katkı veren bir adam ama defansif yönüde Sabri gibi direk bir sol bek olmadığı için.Hasan Ali'ye istenecek paraya iyi bir adam alırız.Şu adamlardan daha mı kötüydü ki Volkan Yaman'ı gönderdiler.

Benim önerim Galatasaray alt yapısından yetişen Gökhan Süzen hızlı ve ileriye katkı veren bir adam ama defansif yönüde Sabri gibi direk bir sol bek olmadığı için.Hasan Ali'ye istenecek paraya iyi bir adam alırız.Şu adamlardan daha mı kötüydü ki Volkan Yaman'ı gönderdiler.

Gökhan Süzen iyi bir oyuncu ama hızlı bir oyuncu degil.

eskiden Mustafa Sarp- Ayhan - Barış Özbek üçlüsü vardı.

Şimdi Hakan Balta - Servet- Sabri var.

Yıllardır özene bezene yaratılan bu felaket kadroyu bozmak acaba 1 transfer döneminde başarılacak iş mi?

Galatasaray tarihinin belki de en rezalet geri tandemi ile karsı karsıyayız.

Kimse Sabri iyidir, carttır curttur hikayesini anlatmasın. Sabri normal sartlarda en fazla kulübeye iyi bir joker adam olur Galatasaray icin. Capone'yi, Davala'yı, ulan hatta Fatih Akyeli izledik biz o mevkide. Sabri Galatasarayı kesmez, kesmemeli.

Servet ve G.Zan bunlar maglum oyuncularımız. Stopere mutlaka Serdar Aziz veya top class bir yabancı bakılmalı. Hemde derhal. Ha Fatih Terim cıkıp Semih Kayayı kazanacagız derse kimsenin gıkı cıkmamalı.

Solbekimiz evlere senlik. Caglar'dan umutluydum, oda yavas yavas kredisini tüketti.

Prates-Ömer Erdogan-Orhan Ak-Ergün - ben bundan daha berbat bir geri tandem olamaz diyordum, ama oluyormus.

Fatih Terim'in derhal bu mevkileri gözden gecirmesi gerekiyor.

Sırası ile Twente, Liverpool, Inter ve Real gibi 4 ayrı ekolün en güclü takımları ile oynamak ciddi bir avantaj. Zira mevcut defans hattı bu macların en az ikisinde patlak verecek ve gerekli kisilerin eksikleri görmesine vesile olacaktır.

Galatasaray tarihinin belki de en rezalet geri tandemi ile karsı karsıyayız.

Kimse Sabri iyidir, carttır curttur hikayesini anlatmasın. Sabri normal sartlarda en fazla kulübeye iyi bir joker adam olur Galatasaray icin. Capone'yi, Davala'yı, ulan hatta Fatih Akyeli izledik biz o mevkide. Sabri Galatasarayı kesmez, kesmemeli.

Servet ve G.Zan bunlar maglum oyuncularımız. Stopere mutlaka Serdar Aziz veya top class bir yabancı bakılmalı. Hemde derhal. Ha Fatih Terim cıkıp Semih Kayayı kazanacagız derse kimsenin gıkı cıkmamalı.

Solbekimiz evlere senlik. Caglar'dan umutluydum, oda yavas yavas kredisini tüketti.

Prates-Ömer Erdogan-Orhan Ak-Ergün - ben bundan daha berbat bir geri tandem olamaz diyordum, ama oluyormus.

Fatih Terim'in derhal bu mevkileri gözden gecirmesi gerekiyor.

Sırası ile Twente, Liverpool, Inter ve Real gibi 4 ayrı ekolün en güclü takımları ile oynamak ciddi bir avantaj. Zira mevcut defans hattı bu macların en az ikisinde patlak verecektir ve gerekli kisilerin eksikleri görmesine vesile olacaktır.

Sadece Sol bek değil! Ayrıca Sağ bek! ve Servet'in yerine stoper!

İsterse Semih Kaya oynasın ama şu Servet-Sabri-Hakan Balta'yı görmek istemiyorum, tahammülüm yok, yeter!

Üst Alt