Sol bek transferi istiyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sol bek transferi istiyoruz

evet arkadaşlar , dün akşamki maçta da izlediğimiz üzere ;

yine kendi ayarımızda olmayan bir takım geldi ve bizim sol kanadımızı koridora çevirdi .

başkanımızın ve yönetimin basına yaptıkları açıklamalardan da anladığımız kadarıyla ;

orta saha , forvet ve belki bir sağ bek transferi düşünülüyor . ( harika , hatta taffarelin deyimiyle çogözell )

ama ,

sol bek konusunda bir sıkıntı görülmüyor .

3 senedir bütün başarısızlıklarda , bireysel defans hatalarının en önemli pay sahibi olduğunun, özellikle hakan baltanın tek başına sayısal olarak ne kadar çok puan ve maç kaybettirdiğinin , ve yerine alınan çağların ne derece yetersiz olduğunun kanıtlanması için daha kaç şampiyonluk , kaç ön eleme turu , kaç puan , kaç maç kaybetmemiz gerekecek ?

yine başkanımızın ve yöneticilerin basına yaptıkları açıklamalara göre ( ne kadar samimidir bilinmez ) , drogba transferinde olduğu gibi , taraftarın önerileri / istekleri bir nebze de olsa dikkate alınıyormuş .

ben de benim gibi düşünen arkadaşları bu başlığa bekliyorum , belki birileri burayı görür ve dikkate alır .

transfer döneminin son gününe kadar , bir sol bek transferi yapılana kadar , her gün bir kere bu başlığı gündeme getireceğim .

Cevap: Sol bek transferİ İstİyoruz

Mümkünse sağ bek de oynayabilen bir sol bek olsun. Oraya da ihtiyaç var bana göre. İki tarafta da oynayabilen bekler var. Onlardan biri alınmalı kontenjan açısından..

Şuan sadece formsuz, sabırlı olun :)

Şu an dediğin müddet 3 seneyi geçti. Ben bu kadar uzun "Şu an" görmedim. Ayrıca mesele formsuzluk da değil. Adamın karakteri de yaramaz bence. O kadar umursamaz tavırlarını hatırlıyorum ki bu saatten sonra Carlos'un Real Madriddeki günleri gibi oynasa bile sevemem Hakan Baltayı..

biri Hakan Balta dunyanın en iyi 10 sol back'i arasına girer mi dedi ? hangi Hakan Balta bu ? bizim bildiğimiz Hakan Balta'mı ? bi dk, hayır, bizim bildiğimiz Hakan Balta ?? hepimizn ortak ? Hakan Balta ? girer ? dunyanın ? en iyi ? 10 ? sol back'i ? arasına ??? Hakan Balta ? en iyi.10.sol back. arasına girer. ??? yaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, yeeeeeeeeeeih, byöahhhh yei yih ! bırak. nerde Balta Hakan 10 iyi en sol back ulãn ¿

geçtim ikinci tezime şindi, ikinci tezim şu ! : :akansular:

Ankaragücülü Özgür Ceki cok begeniyorum. Ankaragücü 10 kisi kalana kadar Gökhan Gönül ve Mehmet Topuzu hem hücumda hem defansta sahadan sildi.

Birde sol, sag acık icin Aydın Karabulut. Arda'dan bence daha büyük bir yıldız öylece bekliyor.

[video=youtube;GIm_TQOfFb4]https://www.youtube.com/watch?v=GIm_TQOfFb4[/video]

Ankaragücülü Özgür Ceki cok begeniyorum. Ankaragücü 10 kisi kalana kadar Gökhan Gönül ve Mehmet Topuzu hem hücumda hem defansta sahadan sildi.

Birde sol acık icin Aydın Karabulut. Arda'dan bence daha büyük bir yıldız öylece bekliyor.

Aydın Karabulut bana bizim Aydın Yılmaz biraz daha teknik olanı gibi geliyor. Hele büyük takımda hepten kaybolur.

Özgür Çek iyidir. Ayrıca Özgür diye hiç oyuncumuz olmadı yanlış hatırlamıyorsam iyi olur. :) (Özgürcan ayrı)

Aydın Karabulut bana bizim Aydın Yılmaz biraz daha teknik olanı gibi geliyor. Hele büyük takımda hepten kaybolur.

Özgür Çek iyidir. Ayrıca Özgür diye hiç oyuncumuz olmadı yanlış hatırlamıyorsam iyi olur. :) (Özgürcan ayrı)

Aydın Yılmaz 10 metre top sürüp sonunda topu ezerken Aydın Karabulut rakipleri maymun gibi diziyor. BJK ne kacırdıgının farkında degil. Yere göge sıgdıramadıkları Muhammed'den kesinlikle daha büyük bir yetenek.

Üst Alt