Sol Beke İlaç Olabilecek Oyuncular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sol Beke İlaç Olabilecek Oyuncular

Hakan Baltanın durumunun sıkıntılı olduğunu düşünürsek transfer şart. Kontenjan hikayesini geçelim bence. Fatih Terim o işi halleder. Benim Önerdiklerimden birini alırsak sırtımız yere gelmez. Uçmadan en kaliteli isimlerin arasından seçtim alabileceğimiz oyuncuları. Bu işlemde çıtayı biraz da yüksek tuttum sayılır. Yeni transfer olmuş oyuncuları alma ihtimalimiz zaten yok. O yüzden 1 sene önce transfer olmuş oyuncuları listeden çıkardım. Almamız gereken sol bek hareketli bir isim olmalı diye düşünüyorum. Hakan Balta zaten yeterince defansif oynayan bir sol bek.

Pablo Armero

Cristian Ansaldi

Alex Sandro

Yuto Nagatomo

Federico Balzaretti

Benoit Tremoulinas

Aly Cissokho

Michal Kadlec

Taye Taiwo

Christian Fuchs

Nacho Monreal

Marchel Schafer

Paolo De Ceglie

Martin Olsson

Cevap: Alınacak Muhtemel Sol Bekler

Hakan Baltanın durumunun sıkıntılı olduğunu düşünürsek transfer şart. Kontenjan hikayesini geçelim bence. Fatih Terim o işi halleder. Benim Önerdiklerimden birini alırsak sırtımız yere gelmez. Uçmadan en kaliteli isimlerin arasından seçtim alabileceğimiz oyuncuları. Bu işlemde çıtayı biraz da yüksek tuttum sayılır. Yeni transfer olmuş oyuncuları alma ihtimalimiz zaten yok. O yüzden 1 sene önce transfer olmuş oyuncuları listeden çıkardım. Almamız gereken sol bek hareketli bir isim olmalı diye düşünüyorum. Hakan Balta zaten yeterince defansif oynayan bir sol bek.

Cristian Ansaldi

Alex Sandro

Federico Balzaretti

Benoit Tremoulinas

Aly Cissokho

Michal Kadlec

Taye Taiwo

Christian Fuchs

Nacho Monreal

Marchel Schafer

Paolo De Ceglie

TFF Fatih Terim Ek Yabancı kontenjanını mı yururluge suruyor???

Cevap: Sol Beke İlaç Olabilecek Oyuncular

Murat Urhan;4948421.' Alıntı:
Uçmadan en kaliteli isimlerin arasından seçtim alabileceğimiz oyuncuları. Bu işlemde çıtayı biraz da yüksek tuttum sayılır.

Cristian Ansaldi :eek:

Alex Sandro :eek:

Yuto Nagatomo :eek:

Aly Cissokho :eek:

Michal Kadlec :eek:

Christian Fuchs :eek:

Nacho Monreal :eek:

Marchel Schafer :eek:

.

Contento ve Santon da eklenebilir listeye.+Adriano yuda almamız mümkünse oda olabilir.Tam aradığımız solbek

coentreo debuchy efenime söyliyim jordi alba felan da ilaç olur bence

Üst Alt