Soldado Sürprizi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Soldado Sürprizi

Cevap: Soldado Sürprizi

Dün Muslera'yı 14,2 M euroya satıyorduk. Bugün 10M euroya Soldado'yu alıyormuşuz. Ayrıca Topal'a fb talip olmuş. Manuel Fernandes transferinden sonra tüpçü kafayı Valencia ile bozdu bence. Her gün bir haber çıkartıyor.

Soldado ile Aduriz kıyaslanır mı yahu ? Ne günlere kaldık . :asd: :asd:

Ben gercekci oldugum icin bunu yazdim.

Soldado´yu isteyen önce bi Valencia´ya +15 Milyon ödemesi lazim.Hadi Ünal Aysal cildirdi diyelim,18 Milyonu koydu ortaya.Adam su an Ispanya´nin en iyi yerli forvet´ti.Villa hem bu sene formda degil,ve gecen seneden beri Sol Acik oyniyor,Torres döküliyor.Llorrente de formda,ama bir Soldado degil.

Böyle adami nasil getireceksin?

Hem Valencia´da oturmus bi sistem var,herkez ne yapacagini biliyor,cok iyi takim kurdular,orda özellikleri iyi gözükiyor.Bizde su an öyle bi durum yok,hayal kirikligi yasatabilir.

Aduriz ise hava toplarinda Hakan Sükür´den hic farki olmayan biri.Soldado gibi bitirici degil,onun gibi sut teknigide yok,ama bence bize iyi uyum saglar.

ben diyorum soldado ekstrem bir sekilde top süremiyor yani önü bossa falan elbet sürerde onun dsinda sürekli 2 kisinin arasina girip cikicak, fiziki mücadeleye sürekli katlanabilecek biri degil

Zaten rakiplerini topla birlikte ekarte eden bir santrafor yok denebilecek kadar az suan. Moussa Sow, Emenike falan bu örneklerin bir kaçı olur herhalde. Soldado'nun en iyi özelliklerinden biri topun düsecegi noktada rakipten önce bulunması. Bunda hem önsezi hemde bir anda hızlanma kabiliyeti etkin. Ceza sahası icinde ise tutulmaz bir oyuncu. Güçlü oldugundan degil, çok çabuk ve hareketli oldugundan.

Etiketi net 18-20 milyon Euro'dur. Valencia'da ki son sezonu olabilir.

Yanlış anlamışım o zaman. Gerçi aşağıdaki açıklamayla " Soldado'yu alacağımıza, Aduriz'i alalım ." cümlesi pek parelel değil ya neyse.

Ben gercekci oldugum icin bunu yazdim.

Soldado´yu isteyen önce bi Valencia´ya +15 Milyon ödemesi lazim.Hadi Ünal Aysal cildirdi diyelim,18 Milyonu koydu ortaya.Adam su an Ispanya´nin en iyi yerli forvet´ti.Villa hem bu sene formda degil,ve gecen seneden beri Sol Acik oyniyor,Torres döküliyor.Llorrente de formda,ama bir Soldado degil.

Böyle adami nasil getireceksin?

Hem Valencia´da oturmus bi sistem var,herkez ne yapacagini biliyor,cok iyi takim kurdular,orda özellikleri iyi gözükiyor.Bizde su an öyle bi durum yok,hayal kirikligi yasatabilir.

Aduriz ise hava toplarinda Hakan Sükür´den hic farki olmayan biri.Soldado gibi bitirici degil,onun gibi sut teknigide yok,ama bence bize iyi uyum saglar.

Anca üçün birini alırz desem bana kızarmısınz.. Heleki üçün, beşin hesabını yapan bir kaç kişi varsa..Gerci olay parada bitmiyor. Niye gelsin.

Şuan İspanya´nın en iyi 2 forvetinden biri bana göre.Bir Higuain´e birde Soldado´ya hastayım.Alabileceğimiz ve çok reisçe işler yapacak biri var ama,Negredo_O da tuzlu olur ama Soldado gibi uçuk fiyatlar olmaz.

Soldado bize ne zaman gelir size söyliyim, Avrupa'da yeniden birşeyleri başardıktan sonra. Yada bir nevi Jardel gibi. Onun için şimdilik Soldado'yu geçelim derim. Mevcut şartlarda parayı konuşturup alabileceğimiz en iyi forvet Moussa Sow'dur.

Soldado bize ne zaman gelir size söyliyim, Avrupa'da yeniden birşeyleri başardıktan sonra. Yada bir nevi Jardel gibi. Onun için şimdilik Soldado'yu geçelim derim. Mevcut şartlarda parayı konuşturup alabileceğimiz en iyi forvet Moussa Sow'dur.

O da imkansız Mete.En az 8-10 isterler ve Galatasaray yönetimi malum kıyamaz o paracıklara.

abi soldado olmaz diyorsun sowu örnek veriyorsun .. çok zor hem mali açıdan hemde tercih açısından..

Üst Alt