Soldado'nun Bonservisi Ortaya Çıktı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Soldado'nun Bonservisi Ortaya Çıktı!

Soldado’nun Bonservisi Ortaya Çıktı

http://i.milliyet.com.tr/Skorer600x298/2017/08/11/fft226_mf9660830.Jpeg

Fenerbahçe'nin Roberto Soldado'nun bonservisi karşılığında İspanyol ekibi Villarreal'e dudak uçuklatan bir miktarda bonservis ödediği iddia edildi.

Fenerbahçe, Villarreal’den transfer ettiği Roberto Soldado’nun bonservisini açıklamamıştı.

Türk ve Avrupa basınında bu transfer için 5, 8 ve 10 milyon euro’luk bonservis bedellerinden bahseldilmişti ancak resmi açıklama gelmemişti.

Tam da bu sırada Villarreal Başkanı Fernando Roig de Alfonso, yaptığı açıklamayla bu konuda önemli bir ipucu verdi.

Alfonso, Milan’dan kiraladıkları Carlos Bacca’nın bonservisini Fenerbahçe’den Soldado için aldıkları parayla ödeyeceklerini açıkladı.

Carlos Bacca’nın sözleşmesinde Villarreal’in satın alma opsiyonu 7,5 milyon euro olarak görülüyor.

Bu bilgi Fenerbahçe’nin Soldado için Villarreal’e en az 7,5 milyon ödediğini gösteriyor.

(CNN Türk)

481c3086c58d35aa4513fc6b57217a82.jpg

yılın bidonu ödülü olsa tr de tek başına adaydı şuan. aziz başganı menejerler feci tongaya düşürüyor son yıllarda

Bonservis: 32 507 015
Yıllık Maaşı: (15 169 940) x 2

2+1 olduğu için 2 Yıllık dan hesaplandı.

Şerefsiz basın acaba böyle bir haber yaptı mı hiç.

Soldado en az 63 Milyon !

Son düzenleme:
bugün futbol kulüplerinin bankalara olan borçları hakkında bir program vardı

orada en çok borcu olan kulüp fener dedi araştırmacı

860 milyon tl ve kısa vade

İMKANSIZZ..
@Arif Ulu seni severim bilirsin ama bu konuyu kınıyorum.. Kilit Lütfen..

Aziz Yıldırım seçim arifesindeyken böyle iftiralar hoş değil.. Ölmüş bir adama kimse 7.5m€ vermez.. Vermemeli..

Oha olm ya ciddi misiniz ? 7.5 Milyon E-U-R-O ???

Adam guizadan kötü ve sakat, etmez o kadar... ben cidden inanmıyorum..

Son düzenleme:
Üst Alt