Solun İlacı Bulundu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Solun İlacı Bulundu!

Cevap: Solun İlacı Bulundu!

Eğer bu herifi solbek olarak düşünüyorlarsa açığa yerli adam alacaklar. Acaba kimi düşünüyorlar :confused:

baroş yerine türklerden bir adam alınabilir . kimin gelicegini nasıl bir düzen oluşucagını bilmiyoruz şu dakika itibarı ile . tek derdim geniş alternatifli ve sene clde ezilmeyecek bir kadro oluşturabilmek . taiwo mutsuzken ve sanırım sözleşmesi sezon sonunda bitiyor olabilir emin degilim , kiralamak . ligti playofftu kupaydı birsürü maç var ve hepsinde iddialı olmamız lazım. solda hakandan sonra 2. adam yokken her türlü adam gerekir . zaten yabancı durumunuda biz degil terim düşünsün o bir şekilde en iyisini yapar zaten.

Taiwo'da mantıklı olmaz şu anda savunma hattına yapılacak hiçbir yabancı transfer mantıklı olmaz.

Muslera-Eboue-Ujfalusi-Melo-Elmander Fatih Hoca bu oyuncuları kesmez geriye bir tek Baros kalıyor.Zaten hücumda zor pozisyona giriyoruz, son 1-2 hafta toparladık. Baros'u çıkarıp orta saha veya savunmacı koyarsan hepten zorlanırsın.

Baltaya alternatif olarak genc bir yabanci alinmali,Terim memnun oldugu adamin yerine maliyeti yüksek bir yabanci aldirmaz,ben hocaya transfer konusunda güveniyorum,örnegin Balta ve Ayhan gitsin dedik,hoca ikisindende maksimum verim aliyor.

balta gayet iyi oynuyor. tabii cogu kisi takikdir kendisine. onlari diyecegim yok.

sol açık orjinli iyi bir oyuncudur. çok hızlıdır. millet gene bilmeden yorum yapıyor, bu adamın asıl mevkisi sol açık ve iyi adamdır.

Yabancı sınırlaması, Hakan ve Emre'nin form durumu derken Pranjic solun ilacı değil, solun zehiri olur.

Devre arası transfer dönemi için büyük düşünelim demiyorum o kadar fazla kasmaya gerek yok ama akıllı olalım. Bize katkı sağlamayacak oyuncularla yabancı kontejyanını bos yere harcamayalım.

Halen adam sol bek olarak kalmış aklınızda, adam sol açıktır aslen ve çok hızlı bir oyuncudur.Görmeden,bilmeden yorum yapmayın.

beyler adama yaşlı diyorsunuz da elmanderle aynı yaşta

transfere gelecek olursak. uluslar arası tecrübesi iyi noktalarda olan belli bir kariyeri olan disiplinli sağlam oyuncudur. sol bek olarak alınıyorsa kabulümüz. önüne olcanı yerleştirip çağlarada yol verdik mi sol kanadımız tıkırında olur. en zayıf bölgemiz bence sol tarafımız. iki transfer şart gibiydi oraya ve olacakta gibi.

gönül isterdi ki taiwo olsun ama pranjiç te iyidir disiplinli takım oyuncusudur. iki sene oynatma iki sene sonra sahaya sür yine aynıdır.

hayırlı olsun iyi transfer.

Heerenven'De sol açık oynadığı videoları izleyin, o zamandan beri sevdiğim bir adamdı. Eboue'nin ileride çok rahat oynayabileni.

Imparator´a güveniyorum. Kimi istiyorsa alsin kabulüm. Simdi ortaligi paramparca ettigimiz gibi

urfaluji de sağda tekniği az olmasına rağmen hızıyla müthiş oynuyordu... umarım aynı etkiyi yapar

taraftar zaten bir şeyi beğenmez, ujfalusi ağırdı, kamyondu,melo bidondu, eboue balondu. gördük arkadaş, biraz sabırlı olun.

Üst Alt