Solun İlacı Bulundu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Solun İlacı Bulundu!

29cc7danijel-pranjic-will-den-fc-bayern-verlassen_23776.jpg

Devre arası ses getirecek transferlere imza atmaya hazırlanan Galatasaray’da gündeme gelen son isim Bayern Münih’de top koşturan Danijel Pranjic oldu.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Solun İlacı Bulundu!

Yaş önemli değil ama tek başına etki yapacak oyuncu değil,takım oyuncusudur kendisi.Eğer takım organizasyonu iyi olursa iyi etki yapar.Ayrıca çok ofansif değil ML(sol kanat) tarzı bir isimdir.Skora senede 5-10 arası etki eder ama Hakan Balta'yı rahatlatma bakımından Riera'dan 2 kat daha fazla defansif verimle oynar.Bu tarz bir oyuncu alacaksak orta saha gücümüz artacaktır buna karşın hucum gücü ise benzer seviyede kalacaktır.O zaman Sağ kanada Keita tarzı yırtıcı ve her 2 maçtan 1'inde skora etki eden bir isme ihtiyacımız var.Yoksa her maç 0-0 ,1-0 ,1-1,2-1 gibi skorlarlarla biter.

Ben de böyle CHP'nin genel başkanı değişiyor. Yeni bir sol parti kuruluyor falan sandım. Lan diyorum ne işi var bu haberin burda

Başkan beyenmişte Hoca ya önerecekmiş. Başkan ben toptan anlamam dedi. çok saçma haber

[video=youtube;ppp4s-22Xcg]https://www.youtube.com/watch?v=ppp4s-22Xcg[/video]

h.baltanın yerineyse eyvallah,galiba sağdada oynuyo

Sol bek için isteniyormuş arkadaşlar.Başka alternatiflerde varmış.Milli maçta performansı çok beğenilmiş.

Üst Alt