Son dakika ! Amsterdam'da transfer zirvesi başladı ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son dakika ! Amsterdam'da transfer zirvesi başladı !

Cevap: Rijkaard gelmedi.. üstünel gidiyor. G.saray'da transferde sıcak günler başlıyo

Başlıktan anladım Turkspor oldugunu, bunların editörünün ".." koyma alışkanlığı var galiba "." veya "..." değil. :)

Daha sonra transfer listeleri üzerindeki görüşmelerin bir an önce yapılması için dün gelip bugün kolların sıvanması bekleniyordu..

Ancak Hollandalı Teknik adam Başkan Polat ve Haldun Üstünel ile yaptığı görüşmelerde Galatasaray'ın maç kasetlerini izlemeye devam ettiğini bunun için İstanbul'a gelmesinin konsantrasyonunu kesintiye ugratacağını söyleyerek, "Cuma gününe kadar bu kasetleri bitirmiş olurum. Eğer isterseniz sizi evimde ağırlayayım. Transfer listelerini burada değerlendirelim" dedi..

Bu teklif kabul görünce, Haldun Üstünel'in Cuma günü Hollanda'ya gitmesi kararlaştırıldı..

Haldun Üstünel, Cuma günü Galatasaray'ın uzun süre yürüttüğü transfer görüşmeleri ile ilgili hazırlanmış olan futbolcuların dosyaları ile birlikte Hollanda'ya gidecek..

Üstünel ve Rijkaard birlikte iki gün boyunca alternatifli isimler belirleyecekler ve yeni haftada belirlenen isimlerle transfer görüşmeleri resmen başlatılacak..

Cevap: Rijkaard gelmedi.. üstünel gidiyor. G.saray'da transferde sıcak günler başlıyo

Haldün Üstünel işini bilir Rijkaard la ikisi işi bitirirler Galatasaray ımıza faddalı olucak oyuncuları alacaklardır.

Bugün çarşamba lan.:D

harbiden ya.Bu kadar saçma bir senaryo olamaz.

Al birde burdan yak.Yeni haber.

Rijkard ile Üstünel'in telefon görüşmeleri dinlemeye takıldı.İşte o ses kaydının dökümanı.

Rijkard:Sayın Üstünel bugün gelemeyecem.Evde kaset seyrediyom.Sende gel.gelirken çerez,cips getir.bende de meyve suyu var.Kaset seyrederken manyak gidiyor.

Üstünel:Tamam kanka geliyom.Gelince ikide pes atarız.Sen hollandayı al.ben Türkiyeyi,kapışalım.

Rijkard:Çok iyi olur valla.Özledim Pes atmayı.Bu arada gelirken listeyide getirde internetnetten kontrol edelim.Hadi SAyın polata selam.Bye.

Üstünel:Tamam kanka.görüşürüz.Bye!

kaynak:motospor

Demekki Rijkaard İstanbul'a dönüyor kesin.

Rijkard ile Üstünel'in telefon görüşmeleri dinlemeye takıldı.İşte o ses kaydının dökümanı.

Rijkard:Sayın Üstünel bugün gelemeyecem.Evde kaset seyrediyom.Sende gel.gelirken çerez,cips getir.bende de meyve suyu var.Kaset seyrederken manyak gidiyor.

Üstünel:Tamam kanka geliyom.Gelince ikide pes atarız.Sen hollandayı al.ben Türkiyeyi,kapışalım.

Rijkard:Çok iyi olur valla.Özledim Pes atmayı.Bu arada gelirken listeyide getirde internetnetten kontrol edelim.Hadi SAyın polata selam.Bye.

:2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1:

Güzelmiş. :)

O kadar çok haber çıkıyorki ne zaman hangi iddanın ortaya atılacağı belli değil.

Olabilir bunlar doğal şeyler. Bunuda haber diye yapıyorlar ya pes..

Yalaaannnnn söylüyorsunn..:D:D

Türkspor dot net.Sloganı bomba haber yapmak, hatası nerde patlatacağını bilmemek.

Yarın turkspor.net'den gelecek açıklama.

Şok Gelişmenin Perde Arkası

Rijkaard Galatasaray'ın kasetlerini izlerken Sabri'yi görünce gelmekten vazgeçti. Haldun Üstünel yanına Sabri'yi de alarak apartopar Hollanda'ya uçtu. Rijkaard'la Pes'de 3 deneme maçı atıcak olan Sabri ünlü teknik adamı kararından vazgeçirmeye çalışıcak.

Hasan Şaş gelişmeleri, Sabri Pes'de Galatasaray'ın en iyisidir Rijkaard'ın hiç şansı yok diye yorumladı.

Rijkaard Fenerbahçe'ye mi Gidiyor?

Fenerli Yöneticiler Pusuda. Mehmet Topuz transferinde Beşiktaş'ın işini bozan Fenerbahçe Rijkaard transferinde de bir aksilik çıkması ihtimalini göz önünde bulundurup, Selçuk Şahin'i de alarak Hollanda'da kamp kurdu. Rijkaard'ın Galatasaray'a transferinin yatması halinde Selçuk Şahin'i Fenerbahçe ile Rijkaard'ın yöneteceği Klasik Hollanda karşısına çıkaracak olan Mahmut Uslu transferden umutlu konuştu. "Selçuğa inancımız tam, bu işi bitirip Rijkaard'la birlikte Türkiye'ye döneceğiz. Rijkaard kimin futbolcusu olacak herkes görecek" dedi.

Fenerbahçe'de Büyük Plan

Rijkaard transferine şimdiden bitti gözüyle bakan Fenerbahçe teknik direktör Daum'la anlaşmış olması nedeniyle Rijkaard'ı futbolcu olarak Türkiye'ye getirecek. Yabancı kontenjanını boşaltmak isteyen Fener'de Maldonado'nun da ipi bu gelişme üzerine çekildi. Şimdi merak edilen Rijkaard'ın tekrar futbola dönmeyi kabul edip etmeyeceği. Ancak Aziz Yıldırım şimdiden yakın arkadaşı Cruyf'u devreye soktu. Cruyf'un "Sen en az 4 sezon daha oynarsın" diyerek Rijkaard'ı ikna aşamasına geldiği öğrenildi.

Güya dün gelecekdi Rijkaard gelmedigini görünce yeni bir yalan uydurmuslar... :D

Cevap: Rijkaard gelmedi...Üstünel gidiyor. G.saray'da transferde sıcak günler başlıyo

madem türksporu beğenmiyosunuz gidin fanatiğe fotomaça inanın sonra "van nistelroy Galatasarayda " gibi konular açın sonra o konuya binlerce mesaj yazın...bu arada Babel de geliyomuş sizin güvenilir gazeteler yazmış...:D

Cevap: Rijkaard gelmedi...Üstünel gidiyor. G.saray'da transferde sıcak günler başlıyo

madem türksporu beğenmiyosunuz gidin fanatiğe fotomaça inanın sonra "van nistelroy Galatasarayda " gibi konular açın sonra o konuya binlerce mesaj yazın...bu arada Babel de geliyomuş sizin güvenilir gazeteler yazmış...:D

td konusunda iyi değillerdi ama futbolcu transferinde gerçekten iyiler en azından baros kewell gibi transferleri bildiler.Fanatik fotomaç vs yayın kuruluşlarından daha güvenilir olduğu kesin:)

Selim Bey;

Hatırlarmısınız bilmem.Gece 02:30 da müthiş bomba haber vereceklerini söyleyip sonra saçma sapan bir yazı yazıp, Rijkaard tecrübesiz o yüzden düşünülmüyor yazarak bu imajı kendileri oluşturdu.Yoksa bende Saim Altunterim'i o dediğiniz gazetelere değişmezdim.Olur haber kaynağınıza ulaşamazsınız, aldığınız haberlere inanmazsınız ona göre erken bir saatte bir açıklama yaparsın bir süre ertelersin.O gün bu forumda kaç kişi bekledi o rakı masasından yazılmış yazıyı , birde o insanların gözünden bakın.

Birde üslup var üslup var.Yazılarında ki hakaretler, yayınladıkları yorumlara verdikleri hakaret dolu cevaplara hiç girmiyorum.Yani ciddi bile olsalar bunlar yeni yeni emeklemeye başlayan çoçuğun ayağına kurşun sıkmaktır.

Selim Bey;

Hatırlarmısınız bilmem.Gece 02:30 da müthiş bomba haber vereceklerini söyleyip sonra saçma sapan bir yazı yazıp, Rijkaard tecrübesiz o yüzden düşünülmüyor yazarak bu imajı kendileri oluşturdu.Yoksa bende Saim Altunterim'i o dediğiniz gazetelere değişmezdim.Olur haber kaynağınıza ulaşamazsınız, aldığınız haberlere inanmazsınız ona göre erken bir saatte bir açıklama yaparsın bir süre ertelersin.O gün bu forumda kaç kişi bekledi o rakı masasından yazılmış yazıyı , birde o insanların gözünden bakın.

Birde üslup var üslup var.Yazılarında ki hakaretler, yayınladıkları yorumlara verdikleri hakaret dolu cevaplara hiç girmiyorum.Yani ciddi bile olsalar bunlar yeni yeni emeklemeye başlayan çoçuğun ayağına kurşun sıkmaktır.

Ben yazsaydım aynısını yazardım.:007: Turkspor.net 'in üslubu gerçekten çok rahatsız edici, resmen kabadayı yada kahve ağzı diye nitelendirilebilir.

Üst Alt