Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu

Cevap: Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu

Selçuk Şahin dışında güzel kadro. Umarım Burak değil de Kazım merkez forvet olarak oynar.

Kazım-----> Semih

Selçuk----->Topal

Böyle olması lazımdı..2.yarı yine Semih girer takım iyi oynamaya başlar. Kazım tek forvet olacak.

Bence kafasındaki sisteme göre cok dogru bi kadro.

Selcuk sahin Topala nazaran daha cabuk kontra oynıcagımız icin cabuk adamlara ihtiyac duymus.

Macın Kritik adamları İnan--Burak--Arda

Kontra oynıcaz eger hurra üstümüze saldırırlarsa cok rahat bir galibiyet alırız. Özellikle buytenle oynarlarsa

selcuk sahinin topaldan iyi bir on libero oldugunu dusunen tek ben degilim belliki

sahsen sevindim

Belçikaya çok mahkum oluruz. Kazım ilerde top tutamaz..Semih'inda oynaması lazımdı.Kazım şimdi bu akşam gol atar bizimkiler forvette almaz;),Selçuk Şahin sakatlıktan çıktı. Topal ise ŞL ve ligde sürekli oynadı.

6692.jpg

selcuk sahinin topaldan iyi bir on libero oldugunu dusunen tek ben degilim belliki

sahsen sevindim

Bence de. Geçen sene Christian sakatlanıp Selçuk takıma girince şans eseri, Fener 9 da 9 yapmıştı. Son dakikada şampiyonluk kaçmıştı. Emre kolpası bu maçta Selçuk olunca hayvan gibi oynar bakında görün.

Üst Alt