Son Dakika..Reyes, Forlan ve Ujfalusı G.Saray' da.. - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Dakika..Reyes, Forlan ve Ujfalusı G.Saray' da..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile anlaştı iddiası!

AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Club Atletico de Madrid futbolcuları Diego Forlan, Tomas Ujfalusi ve Jose Antonio Reyes'in Profesyonel Futbol Takımımıza transferi için görüşmelere başlanmış olup gelişmelerden kamuoyu haberdar edilecektir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Cevap: Son Dakika | Galatasaray Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Anlaştı!

Reyes iyidir değildir tartışmaya girmeksizin söylüyorum Quaresmayla aynı tarz falan değiller.. Quaresma topu alır çizgiye iner orta açar, arada sırada uzaktan yoklar. Reyes ise içeriye koşular yapar, topu aldığı zaman da direk kaleye gider çizgiyle işi yoktur.. Farklı topçular senin anlıycağın

Ayrıca çok daha tekniktir Reyes. Kafası yerde top oynamaz. bireysel oynamaz. Quaresma bu özelliği yüzünden "yıldız" olamadı.

Bu arada Borsaya bildirilmiş :) Obaaa geliyorlar !

Cevap: Son Dakika | Galatasaray Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Anlaştı!

Bir yandan da Reyes'i 12-15ten aşağı olmadığına eminim. Ki reyes o kadar etmez. Çok istikrarsız yani yetenekli diye bir takımdan 3 adam alınırmı ya?Reyes Q7'nin daha az dripling yapanı.Tarz ve istikrar olarak aynı. Ispanyada oynayabilme sebebi ispanyol olmasından başka birşey değil. Ujfalusi desen Servetten farkı ayağının düzgün olması. Bu takım 2 Servetle nasıl defans hattı kurabilir, inşallah olmaz ya da olursa yanılırım. Ama Forlan hariç yanılmayacağıma eminim.

Reyes'le, Quaresma birbirinden zıt iki oyuncu. Reyes'te ki oyun zekası Quaresma'da yok.

35 milyon yalandır. Abartarak, uçarak hesaplarken bile Reyes 15, Forlan 10 desen ne yani Ujfalusi 10 mu?

Ayrıca NTVSpor resmi imzalar atılmış gibi verdi ama ortada daha kesinleşen bir durum yok, galeyana gelmeyin hemen, beklemekte fayda var.

Ufjalusi'ye verecegin yillik ücretle uzat Gökhan Zan'in sözlesmesini, elinde kalan bonservisi parasina 3-5 daha ekle Fransa'dan orta sahaya bir zenci getir. Neyse, kime laf anlatiyorum ben.

mantıklı değil desem yalan olur ama şu ortamda taraftara oynamak daha mantıklı gözüküyor bugün o zenciyi izlemeye kaç kişi gelir tribüne yada reyese forlana bu sene avrupayada gitmediğimize göre bu transferler daha yerinde olacaktır ama ben nontvspora inanmıyorum orgta yazmadan inanmam...

'Süper Üçlü' Galatasaray'da

16 Haziran 2011 19:08 | NTVSpor.net

Galatasaray, Atletico Madrid'in 3 yıldız oyuncusu Forlan, Reyes ve Ujfalusi için Madrid ekibi ile kesin olarak anlaşmaya vardı.

Galatasaray, Atletico Madrid'in 3 yıldız oyuncusu Forlan, Reyes ve Ujfalusi için Madrid ekibi ile kesin olarak anlaşmaya vardı.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ve yöneticiler, bu sabah saat 11:00'de Madrid'e hareket etmişti. Atletico Madrid'in üç yıldız oyuncusu için kulüp başkanı Enrique Cerezo ile görüşen Ünal Aysal, sarı kırmızılıların merakla beklediği transferleri bitirdi.

Teknik direktörlüğe Fatih Terim getirildikten sonra kadrosuna Bolton'dan Elmander, Trabzonspor'dan Selçuk İnan ve Ceyhun Gülselam'ı transfer eden Galatasaray, Madrid seferinden mutlu sonla dönüyor.

Sarı-kırmızılı takım, İspanyol ekibinin yıldızları Jose Antonio Reyes, Tomas Ujfalusi ve Diego Forlan için Atletico Madrid'in başkanı Enrique Cerezo ile kesin olarak anlaşmaya vardı.

JOSE ANTONIO REYES

Jose Antonio Reyes, ligde 34 maçın 34'ünde de ilk onbirde yer alırken, İspanya Kupası'nda 5 maçın 4'ünde ve UEFA Avrupa Ligi'nde de 4 maçın 3'ünde ilk onbirde forma giydi. 28 yaşındaki yıldız oyuncu ligde rakip filelere de 6 gol atmayı başardı.

TOMAS UJFALUSI

33 yaşındaki Tomas Ujfalusi de bu sezon Atletico Madrid'de oynadığı 32 lig maçında, İspanya Kupası'nda 5 maçta ve UEFA Avrupa Ligi'nde de 4 maçta forma giydi. Tecrübeli oyuncu oynadığı tüm maçlarda sahaya ilk onbirde çıktı.

DIEGO FORLAN

Yıldız oyuncu Diego Forlan da daha önce Beşiktaş ile anılmış ancak siyah-beyazlı takım bu transferi gerçekleştirememişti. Forlan bu sezon Atletico Madrid'de ligde oynadığı 32 maçın 23'ünde ilk onbirde yer alırken, rakip filelere de 8 gol kaydetti. 32 yaşındaki tecrübeli yıldız, İspanya Kupası'nda 3 maçın 3'ünde de ilk onbir ve UEFA Avrupa Ligi'nde de 6 maçın 5'inde ilk onbide sahaya çıktı. Forlan İspanya Kupası'nda ve UEFA Avrupa Ligi'nde de 1'er gol atmayı başardı.

Bazı renktasları anlamıyorum artık. Adnan Sezgin zamanında "Üçe beşe bakıyor adamlar kaçıyor deniyordu" şimdi herkes takımın muhasebecisi olmuş.

Vereceğimiz para en fazla 13 milyon Euro falan olur diye tahmin ediyorum.Hatta daha azdır muhtemelen.

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi Galatasaray'a | Görüşmeler borsaya bildirildi...

Reyes'i illa biriyle karşılaştıracaksanız Arda'yla karşılaştırın, Arda'nın forvet oynayabileni diyebiliriz.

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi Galatasaray'a | Görüşmeler borsaya bildirildi...

Yuh arkadaş KAP'a giremiyorum şuan. . Az sakin yahu! :D

Cevap: Son Dakika..Reyes, Forlan ve Ujfalusı G.Saray' da..

2 saatliğine çktım ve Ceyhun da yaşanan süprizi yaşadım :) Çok sevindim dilerim Arda da kalır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt