Son Dakika Transfer Çıkarması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Dakika Transfer Çıkarması!

5c45660766a97c2840bef162

Forvet transferinde artık sona yaklaşan Galatasaray'da İkinci Başkan Abdürrahim Albayrak ve Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar transfer için Dubai'ye gitti. Sarı-Kırmızılı yöneticilerin Alan transferini bitirerek dönmeleri bekleniyor.

Galatasaray'dan Dubai'ye son dakika transfer çıkarması. Forvet transferinde artık sona yaklaşan Galatasaray'da İkinci Başkan Abdürrahim Albayrak ve Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar transfer görüşmeleri için Dubai'ye gitti.

Alan ve Adriano Dubai'de kampta

Albayrak ve Hanedar dün akşam saat 20:00 uçağı ile Sarı-Kırmızılı takımın transfer gündeminde olan ve takımının kampında Dubai'de olan Alan Carvalho ve Adrianoiçin artık son girişimlerde bulunacak.

Uzun süredir Galatasaray'ın gündeminde bulunan Alan transferini noktalamak isteyen yöneticilerin Brezilyalı futbolcu ile İstanbul'a dönmesi bekleniyor.

Fanatik

bonservis bedeli olarak 3m euro ödeyecekmişiz..

iş bilmez yönetimin serbestken imza attırmadığı bir oyuncu daha , 2 senedir takip ediliyor bu oyuncu bir de..

Paralari bu sefer kim cukka etti acaba?

Artik insan killaniyor resmen... Bu sadece bizim icin gecerli degil...
Fiko ucuz transfer yapar ama stadyum milyonlarini indirir cebe...
Aziz Yildivim desen "büyük baskan tesis yapti" gaziyla 20 sene fb yi bitirdi...

Dursun Ö. resmen adi hirsizlik yapti... Oteline kulüp adina yüksek faturalar yazmalar. Transferde her seye okey deyip 1 liralik adami 5e almalar... Komisyonu menejerle bölüsmeler...

Su anda Cengiz ne yapiyor tam kestiremiyorum ama kendi kendime diyorumki: milyon dolarlik sirketi olan adam neden gelsin kulüp yönetsin bedavaya... ben kücücük bir isletme sahibi olarak vallahi zaman bulamam Galatasaray baskanligina...

su an dubai'de saat 12:07

artik biseyler duymamiz lazim..

o degil de, ben neden nöbet konusuna yazamiyorum? hayir, uzaklastirma aldiysak da neden aldigimizi bilelim...

Albayrak'ın teleofunu voip üzerinden aradım .

Sanırım yanlışlıkla açtı , bakşası ile hararetli bir konuşma içindeydi.

Şöyle birşeyler duydum sonra kapandı..

az buçuk arapçam var "bidun muhajim eidat ,yaqtulunani " sonra da "dur kardeşim , kim bu ya" deyip kapattı.

Üst Alt